Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ukinitev ločenih WC za ženske in moške

ukinitev ločenih WC za ženske in moške

Kar se tice istih wcjev me ne moti, razen tega, da bodo potem tudi moski wcji zasvinjani, pa da bo marsikje.kjer je gužva in preveč bab na kupu potem gužva na sekretu. Dandanes namrec babe cakajo v vrsti za sekret, moški je pa prazen. No razen redkih bab, ki gredo v moškega…ampak tiste moram potem ven metat, ker ne vem.kaj si mislijo, da hodijo svinjat moškega.

Evo spet ideje zmešanih feministk.
Pa saj na FF se pa v pravnih aktih uporablja samo ženski slovnični spol – za katerakoli spol.

sem mislil, da bo padel predlog da ti ga mora tista k je not, še povlečt če izrazim to željo

Ja in potem hčere pošljem na wc, da opravljajo potrebo v istem prostoru z nekimi bohve kakšnimi tipi? Malo morgen, ni šans. In ni enako, da imamo doma, torej družina, eno kopalnico in stranišče, se sploh ne da primerjati. Izgleda, da bojo res možače uničile svet.

Pri takšnem vprašanju sem tradicionalna: ločeno.

Pa zavese v tuširnicah v športnih objektih morajo biti. Ko sem se v mladih letih ukvarjala s športom in se hodila po treningu tuširati (v seveda odprte tuše), sem se vedno počutila kot govedo (v čredi goved).

Tudi glas za ločene WC

Zakaj bi pa to želeli ukiniti?

Proti. babe , tiste bolj normalne, vedo povedati, da je na ženskem wc vedno svinjarija. naj ne uvažajo svinjarije še na moškega.


moža. Samska in brez službe, ne!?

V kakšnem getu pa ti živiš? In jaz sem packa, ker sem prisiljena sesti na tvoje scanje (itak ne), ne pa ti, ki scanje pustiš za sabo, ker ne veš, da je lulanje naravnost za žensko fiziološko nemogoče, ker bi to pomenilo, da lulamo iz maternice in nožnice? :))) To pomeni, da niti ne gledaš, kam ščiješ z višine in kaj pustiš za sabo. Visiš nad školjko, spustiš urin in mrtvo hladno odideš. Okoli pa vse poscano. Drugače pri ženski, ki trdi, da lula naravnost, ne more biti.
[/quote]

V javnih straniščih se ne sedi, ker ne veš, kdo vse je bil tam pred teboj in kaj je pustil za seboj. Lahko si užaljena, ampak si res packa, če se usedeš na vse tiste izločke.


Zato, ker to zahteva en znan, vseprisoten lobi, ki ima nalogo uničevanja morale po svetu in uvajanje svoje sprevržene ideologije v vrtce in šole.

New Report

Close