Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uničila sem otroka, ker sem ga dala cepit

Uničila sem otroka, ker sem ga dala cepit

Ampak tele antivaxxerske psiho-provokatorje bi bilo pa res treba pred eno steno postavit…

Pred katero?
Kdo si ti da sodiš?

Če je to res, in bi kar verjela da je lahko rečem le dajte v medije. In zahtevate odškodnino. Veliko veliko časa in truda bo treba ampak take stvari morajo ven, naj ljudje vedo. Take stvari se skriva in to ni prav. Sama sem prvega otroka dala cepit do leta in pol. Potem ko naj bi pri treh ponovili sem rekla ne saj sem do takrat prebrala koliko stanja je v cepivih in kaj vse je po svetu zaradi tega.
Tisti ki ste zagovorniki cepljenja, razmislite malo: cepijo se otroci do 15 let, cepivo ne varuje ampak naj bi le ojacalo imunski sistem, cepivo po nekaj letih izgubi učinek,..
Zakaj se potem doživljenjsko ne cepi ljudi na cca 5 let?
Ker znajo razmišljati s svojo glavo?

Vse je bil cepljen po programu. Nikoli mu ni bilo popolnoma nič, po tem cepljenju pa kolaps. Verjetno tvojemu otroku ne bo nič. Večini ni. So pa nekateri, ki ne pridejo dobro skozi.

Avtorica, težko je reči tu kaj je ok in kaj ni. Sistem cepljenja je tak. Ti si ga čaka cepit, ker si verjela da bo to dobro za otroka, sicer ga ne bi. Priporočam tudi terapijo Oz pogovor s psihologom zate. Ta občutek krivde je možno imeti doživljenjsko. Pozanimajo se kako lahko otroku izboljša življenje, v mislih imejte tudi naravne metode. Ob enem pa misli se na drugega otroka (če ga imaš), da ne bo prikrajšan za tvojo ljubezen.

Pred katero?
Kdo si ti da sodiš?
[/quote]

Pred tisto, skozi katero naboji ne pridejo.
Sem glas razuma in resničnega sveta.

Vse je bil cepljen po programu. Nikoli mu ni bilo popolnoma nič, po tem cepljenju pa kolaps. Verjetno tvojemu otroku ne bo nič. Večini ni. So pa nekateri, ki ne pridejo dobro skozi.
[/quote]

pred šolo cepijo OMR in hep. B..2x so cepljeni isti dan…so kaj rekli, kaj bi bil vzrok, katero cepivo?


Saj ti verjetno veš, da si obsodila svojega otroka na bivanje v tejle vukojebini, kjer cepijo otroke. Da tvoj otrok ne bo mogel dalj časa bivati v ZDA, da bo zaradi bolezni, ki razsajajo še vedno po svetu obsojen na držanje za tvoje krilo. Pa saj anticepilke to hočete, svoje otroke obdržati doma in jim ne dovoliti v svet. Upaj samo,da ne bo črnih koz in otroške paralize. Upaj!

Prav zanimivo je,kako vedno več ljudi meni,da je najpomembnejša iznajdba človeštva (cepljenje in zdravila) v resnici povsem nepomembna in nepotrebna.
A veste, koliko ljudi je za boleznimi,za katere smo nekaj let nazaj trdili,da so izkoreninjene, umrlo? Za črnimi kozami polovica prebivalstva Evrope in 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}avtohtonih prebivalcev Amerike.

Kar hecajte se. Znanstveniki že leta pravijo,da bodo ljudje izumrli zaradi bakt.in virusnih bolezni, ampak nihče pri tem ni imel v mislih nalezljivih bolezni,ki naj bi bile že izkoreninjene.

Pred katero?
Kdo si ti da sodiš?
[/quote]

Pred tisto, skozi katero naboji ne pridejo.
Sem glas razuma in resničnega sveta.
[/quote]
Zdaj bi se pa kar malo strljali?

Na lep način se motenih norcev, ki s svojimi ne-dejanji škodijo celotni populaciji očitno ni mogoče znebiti! 🙂

In katero je tisto odločilno cepivo? Za katero bolezen?

Glupost…

https://med.over.net/forum5/posting.php?mode=reply&f=151&t=11065707

Epilepsija lahko nastane kot posledica okvare možganskega tkiva zaradi nepravilnega razvoja možganov ali zaradi vnetij možganovine, poškodbe možganovine (ob porodu, v prometni nesreči), možganske kapi, zastrupitve oziroma čezmernega pitja alkohola ali jemanja drog (ali obojega hkrati), tumorjev. Epilepsijo lahko sprožijo tudi dolgotrajno preprečevanje spanja, hipoglikemija (nizka raven sladkorja v krvi), daljši ali močnejši telesni napor, nezadostna preskrba možganov s kisikom.

Nisi ti kriva, prav tako ne cepljenje.

Če pa provociraš, izzivaš usodo.

Prosim, vse ki se ne znate normalno izražati, daj pojdite nazaj v osnovno šolo ali pa se bolje v vrtec ker za drugam niste.
Če bi vi pametni zagovorniki cepljenja malo prebrali literature ali po youtubu pogledali bi videli da nam kažejo politiki, farmacija,.. Danes je pač “resnica” dodobra podkupljeni.
In tisti ki menite da ste pametni ker veste oziroma mislite da veste..
Bolezni so izumrle predvsem zaradi higiene, me pa zaradi cepljenja.
A ko jemo meso ne zaužijemo nič antibiotikov in cepiv? Živali so tudi cepljene.
Ko si sami sebi zastrupljanje hrano s pesticidi in drugi svinjarijo je v redu? In veliko je takih ki si ne upate postaviti zase, ste prosti cepljenju a vseeno otroke date cepiti da ne bo kazni.
Torej v teoriji je zdravje vašega otroka vredno nekaj tisoč EUR kolikor znaša kazen???

http://www.ezdravje.com/dusevno-zdravje/drugo/epilepsija/?s=3

če b, ko bi, če ne bi.

odpusti si, kako naj bi TO vedela (to je prvi primer za katerega slišim za se je tako končal… ).

pikepoke pošiljam celi družini …


Če so bolezni, proti katerim cepimo, v resnici izginile zaradi higiene, zakaj potem ne izginejo bolezni, proti katerim ne cepimo ali proti katerim se cepi zelo malo ljudi, recimo norice in gripa?

Ne morem verjeti, a res zagovorniki necepljenja tole verjamete? Resno?!?! Da črne koze, rdečke, paralizo, davico…. preprečimo s higieno?!?!

Žal poznam veliko ljudi, ki so kobajagi vedno vse bolezni zdravili z “rožicami”. Vedno sob ili proti dohtarjem in zdravilom. A glej ga zlomka, ko pa je močno zaškripalo so pa takoj k dohtarjem leteli.

Tile anticepilci so podobni bebci kot uni majstri, ki verjamejo v chem traile. Verjetno so to eni in isti ljudje, ki vidijo povsod same zarote. Vse priporočam, da nikdar ne gredo k zdravniku pa bo precej hitro mir v bajti:-)

Nič od tega ni imel, a je pri sedmih dobil epilepsijo.

In katero je tisto odločilno cepivo? Za katero bolezen?
[/quote]

31.8.15 za hepatitis B in 1.10.15 za ošpice, mums in rdečke. Po zadnjem je dobil reakcijo, čeprav sta precej skupaj in mogoče tudi to ni v redu.
Baje je najbolj škodljivo cepivo za hepatitis B.


Tvoje primerjave so skrajno neokusne

To je debata ki ji ni konca. Vsak ima svoj pogled in svoj prav.
Ampak kakšen je pa naslov te teme:
UNIČILA SEM OTROKA
Ojoj. Ponavadi uničene stvari zavržemo. Uničene imaš ti možgane. Nepopravno!

Tista 8 Maj 2017 22:22

Tri dni po cepljenju je zelo bruhal, teden po bruhanju je dobil prvi epileptični napad. Nima ga nihče v rodu in tudi brez težav se je rodil. Od takrat smo poskusili že nešteto terapij in nobena ne pomaga. Napade ima v spanju.

Tista 9 Maj 2017 18:56
Prikaži citatza informacijo napisal: ↑
Nič od tega ni imel, a je pri sedmih dobil epilepsijo.

In kdaj bi se v resnici to zgodilo? Kriviti cepivo eno leto po cepljenju se mi zdi nesmisel. Cepi se pred vstopom v šolo pri 6 letih.

Drugič pa poskrbi, da zgodbica ima smisel…..

New Report

Close