Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uporabniki MON-a, a se vam to res zdi v redu in prav?

Uporabniki MON-a, a se vam to res zdi v redu in prav?

Ni problem resnica. Problem je njeno “serviranje”. Vse se da povedati na lep in normalen način, brez žaljivk. Če je druga stran pripravljena poslušati drugo mnenje, ga bo slišala. Če se ne strinja, ni nič narobe, pač ima drugačno mnenje. Z debato, ki je podkrepljena z žaljivkami, dosežeš le to, da te ne posluša več;)
[/quote]
Samo v tej temi je najmnaj pet mojih prispevkov izbrisanih. Vi jih ne vidite, ker so bili izbrisani takoj ali pa v manj kot pol minute. Žaljivosti se pa jaz ne poslužujem. Ni v moji naravi. Ne glede na anonimnost.

Meni se zdi prav, da se nihče pri pisanju ne omejuje in ne selekcionira, kaj je kao prav in kaj je kao narobe.


Samo v tej temi je najmnaj pet mojih prispevkov izbrisanih. Vi jih ne vidite, ker so bili izbrisani takoj ali pa v manj kot pol minute. Žaljivosti se pa jaz ne poslužujem. Ni v moji naravi. Ne glede na anonimnost.
[/quote]
Ma, kje najmanj pet 😀 Zdaj šele vidim, dan tudi na prvi strani ni ostalo nič od nič, da so me brisali po dolgem in počez. Izbrisali so me 😀 Zdaj spadam med izbrisane 😀 Lahko pa jih nazaj prilepim 😀


Samo v tej temi je najmnaj pet mojih prispevkov izbrisanih. Vi jih ne vidite, ker so bili izbrisani takoj ali pa v manj kot pol minute. Žaljivosti se pa jaz ne poslužujem. Ni v moji naravi. Ne glede na anonimnost.
[/quote]

Moj prejšnji komentar je bil mišljen na splošno uporabo žaljivk;)

Je bila politična vsebina?
Ta stran je kar dobro zastavljena in obstaja forum Politični čvek in tam je super prostor za debato o politiki;) Tistega, ki bo debata zanimala, ji bo sledil;)

Forum je seveda CENZURIRAN. Tako ali drugace se cenzirira vse NE-levicarje. Bog ne daj kaj reci cez “begunce”, islamizacijo Evrope, odprte meje, LGBTQ agendo, itd.

Gre za tipicno levicarsko obnasanje. Enako se je dogajalo v nacizmu, fasizmu, komunizmu, Yugo/Slo-socijalizmu, (Svedskem, …) feminacizmu, itd, itd.

Moj prejšnji komentar je bil mišljen na splošno uporabo žaljivk;)

Je bila politična vsebina?
Ta stran je kar dobro zastavljena in obstaja forum Politični čvek in tam je super prostor za debato o politiki;) Tistega, ki bo debata zanimala, ji bo sledil;)
[/quote]
Trenutno se mi ne da več razpredati. Time is money.

Ne, ne cenzurira se vse NE-levičarje, pač pa vas, SDSovske trole, ki norite po forumu s svojimi kretenizmi in jih vsiljujete drugim.

Zakaj nočete razumeti, da ljudje ne padajo na vaše provokacije, ustrahovanja, ščuvanja, obtoževanja, nestrpnost, nacistično propagando, vsiljevanje vašega mnenja in “resnic”, v katere ne verjame nihče razen vas samih?

Zasmetili ste forum. Uničili ste ga. In kar je najbolj žalostno, gre za največ 5 bolnikov, ki nikakor nočete razumeti, da Starševski čvek NI poligon za vaše brezglavo, brezglavo norenje, trolanje in vsiljevanje vaših političnih preferenc drugim.

Imate svojo Novo24, imate Demokracijo, imate Požareport, pa še kakšno greznico, kjer lahko bruhate do onemoglosti. Pa se tam zlajajte.

Ne vem, zakaj nočete razumeti, da ljudje nočejo vašega trolanja na nekem forumu, ki je namenjen VSEM? Odgnali ste že kar nekaj ljudi in upam, da bodo modiji poskrbeli, da zajezijo vaš uničevalski trolovski pohod!

In nikar ne mislite, da boste

… da boste v nedogled uničevali forum, vsaj dokler ne bo v lasti vašega Firerja… ampak v takem primeru bi na njem spet ostali sami s svojimi nebulozami vred….

Ni problem resnica. Problem je njeno “serviranje”. Vse se da povedati na lep in normalen način, brez žaljivk. Če je druga stran pripravljena poslušati drugo mnenje, ga bo slišala. Če se ne strinja, ni nič narobe, pač ima drugačno mnenje. Z debato, ki je podkrepljena z žaljivkami, dosežeš le to, da te ne posluša več;)
[/quote]

Enih tem se sploh več gor ne sme dat, pa jih že zbrišejo in to kao v svobodi govora.Prosim te ne flanci, saj pravim, če v čel buta, pa še žaljivke zraven, pa se ne skapira, da ste že čisto neprizemljeni, da sploh več ne veste kajmse vam dogaja, zakaj so orodja in kao jih uprabljat.Kmalu bodo rekli, da so sekira, nož in vile orožje in ne orodje, pa da jih ne smemo več imet in bo zopet sama pametna pozitiva, v imenu varnosti, ven butala.

Mene brisanje ne bi motilo, če bi imela občutek, da to počnejo inteligentni, razgledani, pošteni in moralni ljudje. Žal pa ni tako. Delujejo bolj kot neki pristranski pametnjakoviči. Škoda.

Ze nekaj casa se sirom sveta sistematicno cenzurira vse kar ni po okusu global-fasisticne levice. Skratka, to kar se odvija na forumu ni dosti drugace od cenzure, ki jo izvaja Facebook, Twitter, YouTube, itd. S tem, da je Google se slabsi. Isto pa velja tudi za veliko vecino ostalih najvecjih medijev, od tiskanih, TV, Hollywood, itd.

V Slovenije se gre zgolj za kontinuiteto prejsnjega rezima s Kucanom na celu. So delcek globalne legalne mafije, ki v svojih rokah drzi vse institucije. Za dosego svojih globo-fasisticnih ciljev pa so pripravlji kogarkoli med nami diskreditirati ali ubiti tako kot so Ivana. Uporabljajo metode kot so podkupovanje, izsiljevanje, cenzura, …

Enih tem se sploh več gor ne sme dat, pa jih že zbrišejo in to kao v svobodi govora.Prosim te ne flanci, saj pravim, če v čel buta, pa še žaljivke zraven, pa se ne skapira, da ste že čisto neprizemljeni, da sploh več ne veste kajmse vam dogaja, zakaj so orodja in kao jih uprabljat.Kmalu bodo rekli, da so sekira, nož in vile orožje in ne orodje, pa da jih ne smemo več imet in bo zopet sama pametna pozitiva, v imenu varnosti, ven butala.
[/quote]

Si moderatorje vprašal zakaj? Tu na tem čveku ali na njihovem forumu? Kaj so odgovorili?

Tale sajt je od privat firme. Lastnik postavi pravila. Če nam ne paše, lahko naredimo svojo spletno stran, svoj forum in določimo pravila;)

In po takem kretenskem postu, se ti še sprašuješ, zakaj te brišejo?! LOL

Res ste butasti 😀

In po takem kretenskem postu, se ti še sprašuješ, zakaj te brišejo?! LOL

Res ste butasti 😀
[/quote]
Mene za Slovenijo veze zgolj slovenski jezik. Z zanimanjem pa spremljem indoktriniranost levicarskih ovc, med katere stejem vec kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije.

Si moderatorje vprašal zakaj? Tu na tem čveku ali na njihovem forumu? Kaj so odgovorili?

Tale sajt je od privat firme. Lastnik postavi pravila. Če nam ne paše, lahko naredimo svojo spletno stran, svoj forum in določimo pravila;)
[/quote]
Uživajte. Med sebi enakimi.

Mojih prispevkov, vsaj nekih, dolgih besedilnih tukaj nikoli ni bilo. Bolj mi je sč skozi leta služil za branje redkih tem. Zadnje čase v primerjavi s prej več linkov, videov, tudi kakšen komentar. No, vračam se bolj ali manj samo k preletu vsebin, morda klik na kakšno temo, ki mi bo potegnila, ali pa še to ne. Živi bili, pa videli.


Mene za Slovenijo veze zgolj slovenski jezik. Z zanimanjem pa spremljem indoktriniranost levicarskih ovc, med katere stejem vec kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije.
[/quote]

Hahahaha. Smešen si, res.

Če te res veže zgolj slovenski jezik, se ne trudi s trolanjem po slo forumih, ki niso financirani s strani tvojega idola in se pač drži svojega rajona, v katerem služiš svoje fičnike….


Uživajte. Med sebi enakimi.

Mojih prispevkov, vsaj nekih, dolgih besedilnih tukaj nikoli ni bilo. Bolj mi je sč skozi leta služil za branje redkih tem. Zadnje čase v primerjavi s prej več linkov, videov, tudi kakšen komentar. No, vračam se bolj ali manj samo k preletu vsebin, morda klik na kakšno temo, ki mi bo potegnila, ali pa še to ne. Živi bili, pa videli.
[/quote]

Saj bo vse ok;)
Tale polna luna malo slabše vpliva na vse in takoj po-skočimo:)

Hahahaha. Smešen si, res.

Če te res veže zgolj slovenski jezik, se ne trudi s trolanjem po slo forumih, ki niso financirani s strani tvojega idola in se pač drži svojega rajona, v katerem služiš svoje fičnike….
[/quote]
Trolas ti.


Trolas ti.
[/quote]

Imaš mogoče “zelenkast izcedek iz noznice”? Ali kakšen izmed tvojih treh “prijateljčkov”? 😛

Eh no, brišejo še vse kaj drugega.

Prav zanimivo se mi zdi, da so napad na eno izmed uporabnic pustili na forumu par dni, zdaj vsako temo, kjer se sprašuje, kako stopiti v kontakt z njo, pobrišejo v minuti ali dveh.

Se strinjam.

Velik strokovnjak za probleme, o katerih pišeš, pa nisi. Ker tole, kar pišeš, nekako ne drži (razen, če stvoje trditve osnuješ na točno določenih, iz celotne slike iztrganih drobcih dogajanj – za katere že vemo, da jih določene organizirane skupine ljudi po Sloveniji in v drugih državah sistematično zbirajo in tudi objavljajo).

Velik strokovnjak za probleme, o katerih pišeš, pa nisi. Ker tole, kar pišeš, nekako ne drži (razen, če stvoje trditve osnuješ na točno določenih, iz celotne slike iztrganih drobcih dogajanj – za katere že vemo, da jih določene organizirane skupine ljudi po Sloveniji in v drugih državah sistematično zbirajo in tudi objavljajo).
[/quote]

Tara, Tara, Tara, koliko časa bo še trajala ta tvoja zaslepljenost? Si ti POPOLNOMA prepričana, da med migranti ni nobenega slabega človeka? Da so ČISTO VSI v hudi stiski, prišli sem, da bi si rešili kožo oz. življenje pred vojno? Si POPOLNOMA prepričana, da med njimi ni ne morilcev, ne tatov, ne teroristov, še manj posiljevalcev? Bi dala rokov ogenj za migrante in za njihove poštene namene? So čisto vsi brez skritih namer?

Pa odgovori kdaj za spremembo na vprašanje, no.

Tara, Tara, Tara, koliko časa bo še trajala ta tvoja zaslepljenost? Si ti POPOLNOMA prepričana, da med migranti ni nobenega slabega človeka? Da so ČISTO VSI v hudi stiski, prišli sem, da bi si rešili kožo oz. življenje pred vojno? Si POPOLNOMA prepričana, da med njimi ni ne morilcev, ne tatov, ne teroristov, še manj posiljevalcev? Bi dala rokov ogenj za migrante in za njihove poštene namene? So čisto vsi brez skritih namer?

Pa odgovori kdaj za spremembo na vprašanje, no.
[/quote]

Ne, v vse navedeno sploh ne morem biti prepričana in mi sploh ni jasno, od kod ti sploh ideja, da bi lahko bila. Bi bilo pa prav, da tisti, ki nas prepričujete, da so vsi muslimani teroristi in posiljevalci, da vsi migranti in begunci prihajajo v Evropo, da nam spremenijo kulturo, da so vsi slabi, dojamete, da vam ne moremo verjet, ker vse to pač ni res. Vaša politična agenda pač ni prava. Pika.

Ne, v vse navedeno sploh ne morem biti prepričana in mi sploh ni jasno, od kod ti sploh ideja, da bi lahko bila. Bi bilo pa prav, da tisti, ki nas prepričujete, da so vsi muslimani teroristi in posiljevalci, da vsi migranti in begunci prihajajo v Evropo, da nam spremenijo kulturo, da so vsi slabi, dojamete, da vam ne moremo verjet, ker vse to pač ni res. Vaša politična agenda pač ni prava. Pika.
[/quote]
Glede na to, da veš, da niso vsi enaki, pa bi te vseeno prosila, če lahko poveš, kako se preverjajo migranti – na primer, njihove kazenske kartoteke. Kakšen sistem uporablja EU, da sploh preverja identiteto teh ljudi?
V končni fazi je to zelo pomembno tudi za varnost v samih azilantskih centrih, kjer vemo, da se dogaja vse sorte stvari. Evropa gotovo ne dopušča, da se kriminalci mešajo z družinami, ki so dejansko pobegnile pred nasiljem —- ali pač?

New Report

Close