Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uporabniki MON-a, a se vam to res zdi v redu in prav?

Uporabniki MON-a, a se vam to res zdi v redu in prav?


Glede na to, da veš, da niso vsi enaki, pa bi te vseeno prosila, če lahko poveš, kako se preverjajo migranti – na primer, njihove kazenske kartoteke. Kakšen sistem uporablja EU, da sploh preverja identiteto teh ljudi?
V končni fazi je to zelo pomembno tudi za varnost v samih azilantskih centrih, kjer vemo, da se dogaja vse sorte stvari. Evropa gotovo ne dopušča, da se kriminalci mešajo z družinami, ki so dejansko pobegnile pred nasiljem —- ali pač?
[/quote]

Mal me zajebavaš, jel?

Glej, ti si (verjetno) belka, pa nisi dobra/dober/dobro. Po enaki logiki tudi vsi temnejše polti niso slabi.

To je edini odgovor, ki si ga zaslužiš.

Hm….morda delaš v Sovi in se ti zdi, da rabiš nekaj dodatnih informacij z MON… 😉

Mal me zajebavaš, jel?

Glej, ti si (verjetno) belka, pa nisi dobra/dober/dobro. Po enaki logiki tudi vsi temnejše polti niso slabi.

To je edini odgovor, ki si ga zaslužiš.

Hm….morda delaš v Sovi in se ti zdi, da rabiš nekaj dodatnih informacij z MON… 😉
[/quote]

Zakaj zajebavam? In zakaj bi si morala kakorkoli zaslužiti odgovor?
Postavila sem zelo enostavno vprašanje: s kakšnimi sistemi in kako učinkovito se preverja identiteta in preteklost ljudi, ki vstopajo brez dokumentov?
Kakšno vezo ima, ali sem jaz dobra ali slaba? Nimam kriminalne kartoteke in se ne sprehajam čez državne meje brez dokumentov. Boljših argumentov nimaš?
Gotovo veš, da ob slovensko-italijanski meji ležijo kupi odvrženih dokumentov, ki so jih prebežniki dobili na Hrvaškem ali v Sloveniji? Le zakaj?
Če nimaš odgovora, pa tako povej.

Zakaj zajebavam? In zakaj bi si morala kakorkoli zaslužiti odgovor?
Postavila sem zelo enostavno vprašanje: s kakšnimi sistemi in kako učinkovito se preverja identiteta in preteklost ljudi, ki vstopajo brez dokumentov?
Kakšno vezo ima, ali sem jaz dobra ali slaba? Nimam kriminalne kartoteke in se ne sprehajam čez državne meje brez dokumentov. Boljših argumentov nimaš?
Gotovo veš, da ob slovensko-italijanski meji ležijo kupi odvrženih dokumentov, ki so jih prebežniki dobili na Hrvaškem ali v Sloveniji? Le zakaj?
Če nimaš odgovora, pa tako povej.
[/quote]

Hja….pravzaprav sem ti odgovorila, ampak nočeš razumeti odgovora.

Hja….pravzaprav sem ti odgovorila, ampak nočeš razumeti odgovora.
[/quote]
Haha, patetično namigovanje na dobre in slabe ter na tajno delovanje Sove je pa res močan odgovor.


Haha, patetično namigovanje na dobre in slabe ter na tajno delovanje Sove je pa res močan odgovor.
[/quote]

Seveda je. Drži pa, da pogosto naredim napako s tem, ko mislim, da so vsi ljudje (razen mene 😉 )pametni.

Evo, glih kar brisan komentar enga v temi Opusti se i uživaj, ker nama je napisal: Bosanci to je slo forum :)))

Sedaj bo takoj odprl novo temo o cenzuri.

Sam ne vem zakaj zbris, al zato ker naju je poimenoval Bosanci al pa zato, ker ne drži da bi moral pisat sam v slo jeziku :))

Hja….pravzaprav sem ti odgovorila, ampak nočeš razumeti odgovora.
[/quote]

Pustimo to, da vsakič, ko tebi in tebi podobnim napihnjencem kdo stopi na rep, se sklicujete, da ne razuejo vaših visoko inteligentnih domislic :)))
Ti emnraj povej – anede da sta vidva z Rok-1 skup? Se vid da si se navzela njegovih fraz…
Bodta srečna

Sedaj bo takoj odprl novo temo o cenzuri.
[/quote]

:))

Pustimo to, da vsakič, ko tebi in tebi podobnim napihnjencem kdo stopi na rep, se sklicujete, da ne razuejo vaših visoko inteligentnih domislic :)))
Ti emnraj povej – anede da sta vidva z Rok-1 skup? Se vid da si se navzela njegovih fraz…
Bodta srečna
[/quote]

Ti si pa eno neskončno firbčno bitje.

Ti si pa eno neskončno firbčno bitje.
[/quote]

Neskončno pa ne! 🙂
No lepo se mejta ampak prej si bla bl fajn, ta te je čist zamoril 🙁

a ti je ze dejal kdo, da prevec sprasujes.

Ne, ponavadi mi rečejo da premalo. Raje opazujem in ponavadi pridem do pravilnih zaključkov.
Hvala za skrb 🙂

zaposleni na MON, veste nismo vsi slovenci tako butasti kot si mislite.

So me že prepričali, da je škoda mojega časa zanje.
So me pa tudi prepričali, da je potreben en nov forum za vse, ki ne verjamemo cenzuri in cenzorjem.
Enega na frišno.

So me že prepričali, da je škoda mojega časa zanje.
So me pa tudi prepričali, da je potreben en nov forum za vse, ki ne verjamemo cenzuri in cenzorjem.
Enega na frišno.
[/quote]

Saj imate Politični forum. Pa vam očitno tudi ne ustreza. Ravno na Starševskem čveku hočete politizirati.

Saj imate Politični forum. Pa vam očitno tudi ne ustreza. Ravno na Starševskem čveku hočete politizirati.
[/quote]
to je tako kot posiljevalcu razlagat zakaj to ni prav – ker to je pa njegova osebna svoboda in lahko pocne kar hoce in komur hoce.

Ja, meni se zdi v redu. Še dobro, da obstajajo, če ne bi bil čvek poln smeti, žaljenja, rasizma, sovražnega govora in političnih obračunavanj.
[/quote]

Saj JE poln smeti, žaljenja, rasizma, sovražnega govora in političnih obračunavanj. Le da gre pri določenih temah žaljenje do vseh meja dobrega okusa, pa nihče ne briše, nekatere stvari pa so brisane takoj.

Saj JE poln smeti, žaljenja, rasizma, sovražnega govora in političnih obračunavanj. Le da gre pri določenih temah žaljenje do vseh meja dobrega okusa, pa nihče ne briše, nekatere stvari pa so brisane takoj.
[/quote]
obstaja enostavna pot – prijava moderatorjem namesto brezplodnih debat o tem


obstaja enostavna pot – prijava moderatorjem namesto brezplodnih debat o tem
[/quote]

Oni brišejo izključno in takoj samo tisto, kar gospe grdi resnici ne odgovarja.

Oni brišejo izključno in takoj samo tisto, kar gospe grdi resnici ne odgovarja.
[/quote]

Ne zaradi nje, brišejo zaradi tiste pupke.
Hudi očka je v igri.

Ne zaradi nje, brišejo zaradi tiste pupke.
Hudi očka je v igri.
[/quote]

Katere pupke?

Katere pupke?
[/quote]
Tiste, ki lepi slike po Facebooku.
Dior, Lepotička, Grande, Sinička.
Ampak brišejo. Enkrat sem odprl temo glede nje in v dveh minutah je izginila.

Tukaj se že dolgo časa zbirate samo še izmečki naše družbe, vsi drugi smo že davno odšli.

Nič zanimivega se ne klepeta, tudi jaz samo tole napišem in izginem za vsaj eno leto. Ker mi je izpod časti brat butasta vprašanja, provokacije, izmišlljotine potrebnih ločencev in pubertetnikov, pijanih osamljenih bab, brezdelnežev – in še bolj hudobne, privoščljve izzivaške odgovore.
Tu ste pravi odsev politikantov, ki jih volite. En sam gnoj!!

Karkoli se že briše, karkoli prestavlja – se premalo!! Ukint bi morali ta sekret in vas naterat delat!

New Report

Close