Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uprizoritev lastne smrti za razhod

Uprizoritev lastne smrti za razhod

Eva, ali imate vi še vedno to osebo, bom uporabil izraz neskončno radi, mogoče celo več kot neskončno radi…

What the frick??? Če želiš bit oseba, ki laže, pol ok. Prav daleč ne boš prišla s takimi.
Spremeni njegovo ime v “ne javi se” in ne se javt. Al pa blokiraj. Kje je problem? Boga ti v lajfu, če nimaš karakterja tipa blokirat.

Tole kar pišeš je pa mal prehudo no. Če mu ne morš tko povedat mu vsaj napiši kako se počutiš, lahko tud kot kako pismo. Saj se da tud drugač doseči svoj mir, da bi zrt tega mogla uprizorit lastno smrt, to s tabo ni čist use uredu. Mal preberi za sabo kar si napisala, ker se grozn sliš. Veš sem imela primer ko mi je bivši na koncu grozil s samomorom, sam nisem tega pustila. Je reku ko sem ga pustila da se bo ubil in da so mu vzel še izpit za avto in še mene češ kao. Pa da ma najbolj nesrečen dan v življenju zrt tega pa sm mu rekla da ok to njegov en dan se bo že pobral, da js sm pa dost več pretrpela zrt alkota itd. Da ni biu sam en dan. Sm bla tkrt precej mlajša. Sam zj do tega niti nebi pršl da mi en s samomorom grozi, to ni normaln. To da ne bi mogla stran od njega in da bi mi zbudil strah in da bi čutla občutke krivde da sem zasrala, ker sem reveža pustila. Nisi samo ti in glej tud na drugo osebo, kaj mu s tem nardiš. Sm mogla prav izpostavit to zgodbo. Upam da se prizemljiš. Nisem pa brala kaj so drugi pisal. Grem brat.

Stalin so umorili njegovi! Rupnik je bil umsrcen, Nicolae isto… Hitler ni rabil nicesar uprizoriti, itak bi v kratem umrl zaradi zdravja. Tito je ziv 😉


Če te samo kliče, je zadeva jasna, TAKOJ zamenjaj telefonsko številko, to je najlažje, najhitreje, najceneje in najboljše zate. Nič ne piši, da je konec, nič, samo odklopi se od vsega kar te povezuje z njim. Blokiranje telefonske številke ni dovolj.
V mislih pa naredi pogreb zanj, kot da je on umrl. Ti pa začni živeti.
Če ni možna zamenjava telefonske številke takoj, nabavi predplačniško telefonsko številko, jo lahko kupiš na vsaki bencinski, Hoferju itd. Svoj telefon pa ugasni in zamenjaj SIM kartico. Osebe, ki so ti pri srcu, jim sporoči novo številko. Glej, da ni nikogar med njimi, ki ga pozna.
Glej danes je pravi dan za tvoj nov začetek. Srečno.
Če je fejk tema, pa mogoče nekomu tudi pride kaj prav.


Prvo: Kaj tolk bolanega slišiš lahko samo od kakšnega psihopata!
Drugo:Spomni se boljše zgodbe!

🙂

Butasta ženska ki se smili sama sebi zato boš pa večinoma sama razen ko te bo kdo izkoristil za enkratno priložnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Vagabund, 22.12.2020 ob 11:21

Ja, to sem jaz naredil. Ampak sem se ji že za ime in priimek zlagal. Ona je bil čudna in res je nisem hotel več.

Pametno. Vsi tega ne znajo speljati.

New Report

Close