Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu upssss

upssss

do konca!al pa raj ne začet pisat…. čim več takih zgodb… jih paše prebrat pa se vživet…

tko mal žleht si ti…kot jaz?!…hehehe…

…kako paše, bradavičko sesljaš ravno tam, kjer najbolj trdi od strasti in kjer se mi zdi, da bo explodirala v tvojih ustih…in jeziku…boke zvijam tesno k tebi, nastavljam ti vrat, prsa in pas…in vlažno muco, ki stisnjena med bedri hrepeni po tvojih dotikih…čutiš me, moje želje in zvijanje telesa razumeš in počasi, kot da bi me miril, drsiš z roko po liniji od prsi, preko bokov do beder, jih razpreš in se s prsti dotakneš vlažne muce…in še vedno me poljubljaš…
stokam, diham ob tvojih ustih in ko me pogledaš v oči vidiš samo sladko zaupanje…z dlanjo smuknem pod tvoje spodnjice in v rokah te čutim!, moški!, tebe, ki me dražiš do norosti in hkrati sladko ljubiš…

***

…..in čas se je ustavil. poljubiljam te na rame, vrat, ušesa, prste ti zakopal v tvojedišeče lase. Odzvala si se objela okrog vratu, iskala ustnice … noro se poljubljava, zmanjkuje nama zraka … Ko so moje roke počasi našle pot pod tvojo majico, ko si zaslišala moje zdih … dobro si se počutila, ker si za vsak slučaj seveda, izbrala fino, erotično spodnje perilo … otip svile in čipke … tako nežno na otip … tvoja najljubša barva … barva šampanjca, ki se je tako lepo svetlikala na tvoji še vedno lepo zagoreli polti …
..nato se usedel na stol in te potegnil k sebi. Začela si globlje dihati, zamižala si in se mi prepustila. moje roke so se sprehajale po tvojem vročem telesu, ki je drgetalo pod dotiki rok. Nežno in hkrati krepko sem tee stiskal in poljubil na popek. Počasi, kot kapljica vode, je jezik uhajal nižje in nižje. Skoraj neopazno sem tie slekel hlačke, jezik je zdrknil navzdol, mimo čipke … do špranjice … Z jezikom sem razprl to špranjico, se sprehodil po vlažni stezici naslade … zavzdihnila si … zapeljal sem se čez nasladno točko, te prijel in odnesel na kuhinjski pult. Z negovanimi prsti se je sprehodila po poraščenih prsih, mi zraven vračala poljube in mi godla v uho. Odpela si mi pas in z nožnimi prsti potisnila hlače navzdol. Pretipala si se do lul….. Nabreklega in močnega. Mmm … Zagodel j. Noge si miprepletla za hrbtom. Odnesem te nazaj na posteljo … Nadaljevala sva v ritmu rumbe … z vsakim sunkom si mie pripadala bolj … izgubljala sva se v opojnosti seksa … z rokami me prepričala da se ti nastavi … Vzela si ga v usta, lizala … oblizovala … sesala … grizljala … se igrala …

tko….dovelj za danes…hahaha

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso

Ne ženske in vse s svojimi vročimi zgodbami.So resnične?

… ker lahko grem prek črte, ki sem si jo nekako postavil in to mi ni najbolj
všeč …
———————————————————————————————–
hm, pa si predstavljaš življenje, če bi bile vse črte postavljene oz. zacementirane dokončno? dolgčas, mar ne?

mi niso neznane, te črte, o katerih govoriš … pa jih je porušil že prvi stik … ko čutiš, da je zaviranje odveč, se pač prepustiš … a vzameš v zakup, da te to morda nekoč drago stane … v račun vzameš tudi to, da bo bolelo … a o tem ne razmišljaš takrat, ko ti počasi, a vztrajno spodmika tla pod nogami … ko je vsaka misel on … ko začutiš, da bi to lahko bilo TO

Eh, črte … kaj bi z njimi?;-)

Pa lep pozdravček vsem! Tebi še posebej, razočaran! Boš šel preko? Ali boš ostal na varni strani črte? 😉

New Report

Close