Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu upssss

upssss

Ležim v postelji in mislim nate… sam sem in pogrešam te… pravkar sem se stuširal… si včasih vzamem čas za to… sicer ne prav pogosto, ampak če je le prilika… si prinesem cd-player v kopalnico… rad imam glasbo… me sprosti… prižgem samo malo luč nad ogledalom… ležem v banjo in zaprem oči… ufff… poredne misli se mi podijo po glavi… in vse v povezavi s tabo… čeprav te ne poznam, si vzbudila zanimanje v meni… všeč si mi kako razmišljaš… deliš komplimente… hmmmmm… kaj pa vizuelno… se kar bojim srečat s tabo, ker lahko grem prek črte, ki sem si jo nekako postavil in to mi ni najbolj v všeč… nisem čisto prepričan, da sem ravno jaz tisti ki jo potrebuješ… ne vem zakaj mogoče se bojim zaupati in biti razočaran… tako ali tako je tole zelo na hitro vse… vse kar se pač dogaja… odprla sva se en drugemu… itak pa imam potem čas za razmišljanje in analiziranje… kakor sem že rekl… če imam čas, potem razmišljam in analiziram… in najlažje mi je dati vse to na papir… ta vse prenese… tako da ne mi dat časa… potem reagiram spontano… sem odkrit in to pričakujem od tebe.
Sicer je postelja ena izmed rutin, ampak lahko se hitro spremeni v popolno nebeško doživetje… imam rad lepo posteljnino… najraje v črni kombinaciji… samo rjuha pa mora biti nežne pastelne barve… dišeča… mmmmmmm… po sobi valovijo zvoki glasbe… kako bi bilo lepo… če bi me prišla uspavat…
Slišim tvoj avto… ampak se ne premaknem iz postelje… slišim te kako hitiš po stopnicah neučakana kot jaz… stopim do okna, upam da mi boš sledila… postaviš se za mano in naslonim se nate… v meni vre od želje… želje po tebi… a rada izzivaš… tvoje roke si precej hitro veliko dovolijo in drsijo po meni počasi od ramen navzdol… zaokrožijo čez prsi preko pasu pa čez boke…

ufffffffffff…………..

leta letijo - iščem stevardeso

ufff, tole pa ni preveč prijetno!!!

pravkar sem se stuširal… si včasih vzamem čas za to… sicer ne prav pogosto, ampak če je le prilika

Ne vem, če bi si moje roke dovolile dotakniti se te.

ojla..kje pa se potikaš.če dovilš…..nekaj sem črtal,ker mislim, da ni ravno možato….to, da se razvajam v banji….svečke dišeče..poltema….glasba cd…..kapiš?…grdoma…hahah

no kaj pa drugače…naj nadaljujeva?

leta letijo - iščem stevardeso

Sva sploh začela?

sem se šel še nekrat stuširat….tako, da…hahah

no…..Počasi s prsti drsiš preko mojih ustnic… obrneš me k sebi in me nežno poljubiš… moje roke začnejo pot po tvojem telesu… čutim kako se zdrzneš… dovolim si vse več in več… drsim po robu hlač… hočem ti jih sleči a nočem da hitiva… vem da bi to najraje naredil sama… ampak ne pustim ti… zavlačujem… zavzdihneš… neučakana postajava… uživam v tem in vidi se… božaš me in gledaš, kot bi me ocenjevala… bereš te in veš kaj se mi podi po glavi meriš me s pogledom gor in dol… tvoje roke so povsod… puščaš vročo sled… primeš me za vrat in pritisneš svoje ustnice na moje… tvoj jeziček prodira vame… mmmmmmm… kako dobro ti gre tole… koža se mi ježi… z rokami mi greš v lase… kuštraš jih… se mešaš vanje… jih vonjaš… posadiš me na posteljo in se uležeš poleg… narahlo me boža in ljubkuješ… tako nežns si… prepustim se ti… pomislim na vse tvoje stavke, vroče besede ter želje, ki sva si jih izmenjala včeraj… poznava drug drugega… vem kaj ti paše… tako kot veš ti, kako mene narediti norega, divjega, si ženska, ki jo potrebujem… ženskai pri kateri me ni treba biti strah, če ti kaj rečem… tako bolj odkrito… iskal sem nekoga s katerim se lahko pogovarjam o vsem… in potem našl tebe… hmmmmmmmmmm… z jezičkom začneš svojo pot… začneš na vratu… veš da je ni točke na meni, ki bi bila bolj občutljiva… Mmmmm… uživam… nadaljuješ navzdol… tiho zastokam… bradavička v hipu otrdi .. v krožnih gibih se počasi spuščaš nižje… nad trebuh in boke… nadaljuješ pot proti…… nikoli čez njega… negiben sem v pričakovanju napetem pričakovanju, kam bo tvoja dlan zdrsela v naslednjem trenutku… z bokov odpotuje na notranjo stran stegna… se tam malo pomudi in nadaljuje spet pot navzgor…

ps..pa ne tega vzet preveč osebno…al pa…..khmmmmm…če ti je všeč…

leta letijo - iščem stevardeso

No, upam da se ti javi ženska, katera te dela norega, katero potrebuješ, pri kateri te ni strah,….

hvala..za prijazne besede….

tud jaz upam…..

kaj pa boš danes počela?

leta letijo - iščem stevardeso

ha,ha,ha.Maja ti izgleda ni usojena.Pojdi se še enkrat tuširat:-)))

Nič takega, kar bi bilo zanimivo za javnost.

Ha,ha,ha.Maja danes si pa našpičena malo do Razeka:-))

a kdaj ni bila?..haha

sicer pa….maja že ve..zakaj je našpičena……..škoda, da ne vem še jaz….

leta letijo - iščem stevardeso

Ja res škoda ne?! No, če bi ti takrat uspelo zvezati me, bi pa mogoče izvedel.

Kaj sem našpičena? Zaželim mu vse lepo, da najde to žensko, potem sem pa našpičena?! :)))

Sori,ha,ha.On ti res ne more sesti do srca in te omrežiti….Razo bolj se bo treba truditi.Za Majo se je treba maxi potruditi.

zvezati?..aj saj res…….res škoda…….da se nisi pustila..

kakšen štrik pa imaš rada?……mislim….a nimaš nežnih rokic?

čuj maja…a si tako divja, da te je treba vezat?…upssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

ne poznaš ti Maje…si se ustrašil?.-)))))

poznaš strast…všeč mi je tvoje pisanje…
in všeč mi je napetost, ki se kopiči v mojih bradavičkah…

***

Kako bi se dotaknil tvojih bradavičk in jih polizal,mmm.

a polej naj nadaljujem..khmmm…..

sam kdaj pa greš domov?

leta letijo - iščem stevardeso

:-)) nadaljuj…časa je še uro in pol…ampak, jaz nimam ravno časa, tko da bom bolj mal pisala… .-)

Lahko jaz nadaljujem in te zapalim?

dražim…khmm…ne vem..ne nev..če se to spodobi…..

no nekak se bo takole nadaljevalo….

…Ne moreva več… postajaš mehka in se privijaš k mebi kot ovijalka… drhtim pod tvojimi dlanmi, katerim ne ostane skrit noben del mojega telesa… skloniš se nadte in se z ustnicami dotaknem tvojihh… jih nežno grizljam in se poigravam z njimi… dolgo se poljubljava… oba uživava v tem… z vlažnim jezikom zdrsnem vzdolž tvojega vratu proti napetim dojkam… ujamem z ustnicami bradavičko… jo potegnem v usta in začnem nežno sesati… od užitka mi gori telo……. zgrabiš mojo glavo in si jo močno pritisneš na prsi v bojazni, da se ne bi prekmalu poslovil od tvojih dojk…

dovolj za danes?…da se ne boš preveč hitro želela domov…alp pa ravno zaradi tega…..haha

leta letijo - iščem stevardeso

zakaj ne napišeš do konca….
ravno na sredini/začetku nehaš…. krut si :))

Še rajcaj odlično ti gre,kaj Maja vse zamuja.-)

še naj rajcam?..a tebe..khmmm…..zanimivo

maja?….kaj pa ima ona pri tem..saj si videl….da je bila danes nekam našpčena..upssssssss…..

a misliš, da deklice nimajo danes dovelj?

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close