Naslovnica Forum Starševski čvek Urejena sem in samska

Urejena sem in samska

Ampak preveč izkušena. Laž prepoznam že preden jo izrečete – zablešči se vam v očeh. Je kar prav, da smo ženske samske. To je tudi način, da desce poboljšamo. Evolucija vedno najde pravo pot …

Mona, tako serjes, da te sem voham.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 20.11.2021. ob 19:49

Ampak preveč izkušena. Laž prepoznam že preden jo izrečete – zablešči se vam v očeh. Je kar prav, da smo ženske samske. To je tudi način, da desce poboljšamo. Evolucija vedno najde pravo pot …

Verjetno je problem v tvojem podstrešju. Še tam bo treba kaj pospravit

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣤⣤⣤⣤⣶⣦⣤⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⡿⠛⠉⠙⠛⠛⠛⠛⠻⢿⣿⣷⣤⡀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⣿⠋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⠈⢻⣿⣿⡄⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿⡏⠀⠀⠀⣠⣶⣾⣿⣿⣿⠿⠿⠿⢿⣿⣿⣿⣄⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠁⠀⠀⢰⣿⣿⣯⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠙⢿⣷⡄⠀
⠀⠀⣀⣤⣴⣶⣶⣿⡟⠀⠀⠀⢸⣿⣿⣿⣆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣷⠀
⠀⢰⣿⡟⠋⠉⣹⣿⡇⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⣷⣦⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣿⣿⣿⠀
⠀⢸⣿⡇⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠃⠀
⠀⣸⣿⡇⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠻⠿⣿⣿⣿⣿⡿⠿⠿⠛⢻⣿⡇⠀⠀
⠀⣿⣿⠁⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣧⠀⠀
⠀⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⠀⠀
⠀⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⠀⠀
⠀⢿⣿⡆⠀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡇⠀⠀
⠀⠸⣿⣧⡀⠀⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠃⠀⠀
⠀⠀⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣇⠀⠀⠀⠀⠀⣰⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣶⠶⠀⢠⣿⣿⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⣽⣿⡏⠁⠀⠀⢸⣿⡇⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⡇⠀⢹⣿⡆⠀⠀⠀⣸⣿⠇⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣦⣄⣀⣠⣴⣿⣿⠁⠀⠈⠻⣿⣿⣿⣿⡿⠏⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠛⠻⠿⠿⠿⠿⠋⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Ženske iščete barabe, potem ko ugotovite, da so tudi do vas barabe, vas pa moti.

čudna si ti ženska, če pa si, si pa itak reklamirala istospolno varianto, se spomnim, ko sem prvič videl ta nik, kar pomeni, da se ne daš jebat tipom..  Nobeni ženski se ne bi dalo na tak način sodelovat v političnih temah, preveč dobro poznaš politiko, ki jo v bistvu zelo dobro opišeš ampak tak način je bolj moška stvar, si pa na nek način drmr tukej, tisto kar napišeš je dosti realno, pa je vseeno kaj si v bistvu…

In kaj zdej, če si ti samska? Koga to sploh briga. Zakaj nekateri (moški in ženske), ki se odločite bit samski to tako napoveste, kot da bi zdej celemu svetu moralo bit žal, ker ste se vi tako odločili?! Boli nas patak.

Urejen sem in samski. Ampak preveč izkušen…. Šifra:ONS

laž se izreče…dokler se ne, ni laž.. tisto v očeh se pa reče sramežlivost…..

Halo pa od MOJE merimce govno je vrednije od tebe. JA!

I ono što posere je vrednije od vas!

Hm preveç ozkušena. Ozkušenj ni niloli ptevevč. In ne umaš enega zavret. Mu pobrat seme. Mogoče si skurbana?

tudi sama samska 32

Veš v čem se strinjam s teboj? Da je dolžnost žensk, da zapustimo “varalice” ravno zaradi tega, ga vsak naslednjič premislijo preden grejo na nov pohod.

poznam ogromno samskih žensk, pa ti lahko povem, da nobena ni srečna.

peter sarstedt je napisal eno zelo pesmico, where do you go to my lovely je naslov,

prisluhni ji, pa se boš sama našla v njej.

sicer pa je tole tvoje hvaljenje o tem, kako si ponosna na to, da si samska, navadno vzpodbujanj sam sebe in upanje, da ti bo nekdo potrdil, da si naredila prav, da si samska.

ampak biti samski ni izbira, ker če srečuješ z moškimi, išče pravega in ga ne najdeš. ali pa ga najdeš, pa tapravi ugotovi, da tudi ti nisi tako zelo sanjska, kot misliš, da si.

in ja, tudi jaz sem v življenju doživel že marsikako slabo izkušnjo z lažnivimi in nepoštenimi, nezvestimi ženskami, pa sem kljub temu mnenja, da jih je velika večina dobrih, zvestih, nepokvarjenih.

Tudi jaz samski

Drugace je res to. Moski brez zenske je nula. Ena navadna srota. Prav siromak si. Bem mu… Še rad te mam nimaš komu rečt… Ovde spopadam udate zene…

Ali te lahko   vidim da bom probal mogoče si ravno prava zame   .

Glih zadnjič sem poslušal eno 42 letnico kak ose boji da bo sama poginila 🙂
Za avtorico pa … Čestitam ti si genialna da tiste obupance vrtiš okrog prsta. Pravi deci te itak ne povohajo ker vejo da ti je rok uporabe že pretekel 🙂

Same laži!

Odgovor na objavo uporabnika
papagaj, 25.11.2021. ob 21:09

Glih zadnjič sem poslušal eno 42 letnico kak ose boji da bo sama poginila 🙂
Za avtorico pa … Čestitam ti si genialna da tiste obupance vrtiš okrog prsta. Pravi deci te itak ne povohajo ker vejo da ti je rok uporabe že pretekel 🙂

Itak vsak umre sam.

serješ, da smrdi do Podgorice.

Sva ze dva. Tudi jaz sem urejen, preskrbljen, situiran, v najlepsih letih…

New Report

Close