Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urok magije kako to izgleda?

Urok magije kako to izgleda?

Lepo bi bilo,e bi bilo res,pa ni.

Ljudje,ki se ukvarjajo z magijo,da drugim uničijo življenje,imajo nadzor nad državami,denarjem jim vedno bolje gre in ne odgovarjajo.Odgovarjajo duše ljudi in odplačajo njihov dolg ko nekoga ubijejo,naredijo samomor,…

Pa nehaj s to biblijo ker je itak sam neko nategovanje ljudi.

Ljudje se ne smejo pobijat in kazensko odgovarjajo,ko države določijo pobijanje v vojnah,pa je takoj vse vredu in noben ne odgovarja.

tisti, ki nimate izkušenj in ki nimate pojma, ne rabite tukaj nekaj pisati in omenjati jezusa, ki sploh ne spada zraven

verjemite mi, nekaj let nazaj sploh nisem vedela, kaj je to in tudi sama sem se le nasmehnila, ko je kdo na forumu spraševal, kaj je črna magija itd
nato sem doživela pekel…..mož je bil pod hudim urokom, povedala mi je ena, ki se ukvarja s tem, jaz pa sem si mislila..o bog, kaj je tej ženski neuravnovešeni…
in sem šla skozi pekel, da sem ga rešla, rešila družino—-
dolga zgodba, bom drugič razložila in itak sem jo že ene parkrat tuka na forumu
urok je izvajala ženska v naši hiši. bila je doma in delala to…kako je to izvajala ne vem, sem kasneje študirala….verjetno z prižganimi svečami za pokopališče na oknu, odrezanimi kurjimi nogami na stopnicah ali pred vhodom, perje pred vrati….pa čokolado, ki jo je dala otrokom, pa jo niso hoteli pojesti, pa sem jo jaz en košček in skoraj umrla od bolečin v želodcu (kot rečeno…takrat nisem vedela, da je to to…)

ljudje najdejo pot, a pravijo, da tisti, ki izvaja urok, dobi slej ko prej to nazaj…..upam da je tako

Urok pomeni izrečena beseda. Kot je že nekdo povedal, ko bi izrečene besede delovale nobenega človeka ne bi bilo več živega. Več ali manj.

Je pa res da lahko sugestija pomaga. Človeku samemu, da spremeni pogled na sebe in spozna kdo sploh je.

Wicca oblika magije o katere pozitivnosti je nekdo pisal je čisto navadna novodobna preobleka za isto….popularizacija čarovništva, črne magije in zavijanje v belo preobleko.

Vedno gre v resnici za manipuliranje z energijami in tisti, ki se s tem ukvarjajo zelo hitro zavijejo na področje kraje energije drugim in namernega škodovanja, seveda pod krinko “pravičnosti”, to se v procesu ukvarjanja s temi stvarmi zgodi avtomatsko, ker v svoji z demoni in negativnimi energijami obsedenim glavi nimajo več stika s stvarnostjo.

V tovrstnih temah se vedno pojavijo tudi komentarji ljudi, ki pišejo razne zavajujoče komentarje z namonom skrivanja težke problematike, ki jo povzroča črna magija in uroki. To počnejo zato, ker se sami ukvarjajo s tem in načrtno ustvarjajo javno mnenje, da gre za larifari in da v ozadju ni nič resnega.

V resnici gre za hude stvari, ki imajo za žrtve na katere je usmerjena magija lahko težke in tudi katastrofalne posledice. Tudi mentalne ustanove so veliko bolj polne žrtev teh z zlobo obsedenih norcev, kot si lahko predstavljate, da ne govorimo o uničenem poslu, relacijah, karieri….pri osebah, za katere sicer ni nobene logične razlage, zakaj jim ne gre dobro. Za tem pa je vedno zavist nekomu, ki je sicer vsaj malo, večinoma pa veliko uspešnejši od nekoga, ki se poslužuje črne magije in urokov za zdravljenje svojih kompleksov in sovraštva do okolice.

Vsak korak na to pot predstavlja za osebo, ki se s tem začne ukvarjati veliko nevarnost, ker vstopa v svet, kateri obstaja čeprav ga ne vidimo, ne slišimo in ne zaznavamo. Ko se začnete gibati v tem svetu vas slej ko prej energije in duhovi-demoni, s katerimi navidezno vi upravljajo posedejo in oni začnejo upravljati z vami. Ker večinoma ne gre za pozitivne energije (tudi če se kot take predstavljajo) se pričnete ukvarjati s stvarmi, ki jih te energije in duhovi zahtevajo…in ste na trajni garantirani poti zla.

No, obstaja zakon karme, ki pravi, da se vam bo vrnilo vse kar storite drugim. Ta zakon je resničen in tudi pri nas zelo dobro poznan kot “sve se plača, sve se vrača…” ter brez izjeme deluje v praksi. Ker deluje z zamikom določeni ljudje ne verjamejo vanj in si privoščijo marsikaj….vsekakor pa nič dobrega za druge-svoje žrtve.

ČIM DLJE OD TEH STVARI. NE BODO VAM PRINESLE SLAVE, BOGASTVA, LJUBEZNI, MIRU, VESELJA, RADOSTI, BLAGOSTANJA. PRINESLE VAM BODO NEKAJ KRATKOTRAJNEGA UŽIVANJA V VAŠI LASTNI ZLOBI, IDEJO LAŽNE NADMOČI NAD DRUGIMI. NA KONCU BOSTE VI SAMI KONČALI V BEDI, RAZOČARANJU IN PA V STANJU NEMOČI PREKINITI STIK S SLABIM, KI VAS JE OBSEDLO.

Vse napisano govorim iz prakse. Poznam kar nekaj ljudi, ki se ukvarjajo s hudimi oblikami črne magije in z resnim škodovanjem drugim, pravzaprav jih je veliko več, kot bi lahko sploh verjeli in to v vseh porah družbe. Vsi katere poznam pa so vedno bolj negativni, razočarani, slabo se jim vrača nazaj in uničuje zdravje, za vse krivijo druge, nekateri imajo histerične napade, nekateri so celo na vedno hujših drogah in določeni celo kažejo resne znake mentalnih bolezni. S tem se ni za hecat in v teh stvareh ni čisto nič dobrega. Nihče, ampak prav nihče od njih pa ne izgleda srečen, miren in zadovoljen.

Zato se raje usmerite delat komurkoli kaj dobrega. Tudi dobro se vedno vrne in ničesar, kar boste dali in žrtvovali za druge ne boste izgubili.

Ne seri in ne straši ,ker tega ni tolk kot ti bluziš, v bistvu samo strašiš in si tekst prepisala od nekje pojma pa nimaš niti najmanjšega. Prakse pa še manj, serješ perje od opice kvečjem!!

Jaz temu kar ne morem rečt črna magije, ker ko to vidiš od blizu in takega človeka pri početju, niti ni tako grozno, roji ti edino po glavi kako ga ustavit pri meditiranju.

Dobro se pa ne vrne, sploh če so iz tebe hoteli naredit človeka ki ga bodo izkoriščali, te pomolzejo še budale, ki drugih ne morejo in nimajo za molst.

Kar praviš da se ljudem ki se takimi rečmi ukvarjajo vidi na živcih in da jemljejo mamila tudi ni res, to se kvečjem vidi ljudem, ki jih imajo ti magičarji v oblasti ker jih res začnejo jemat, pod njihovim vplivom.

Sploh se pa s takim početjem, to je z uroki in meditiranjem v tako smer da ti človeka preusmeriš in napelješ v škodljivo početje zanj ali pa za tiste s katerimi je obkrožen, ne more vsak ukvarjat, ker do teh znanj nima dostopa čisto vsak navaden človek. Moraš biti že po značaju slab da si tem vrste šarlatanom všeč.

No, tale “več kaj ne” je že eden takih.

Samo udrihanje, zmedeno pisanje in kontradiktornosti nekoga, iz katerega pisanja je povsem razumljivo, da se s temi stvarmi torej črno magijo ukvarja sam.

Lahko opazite tudi, da hoče razbliniti nivo resnosti problematike obenem pa povsem jasno pove, kakšne škodljive posledice ima delovanje njega in njemu podobnih.

V resnici gre za zelo skrito obliko kriminalnega delovanja proti nedolžnim ljudem oz. žtvam, ki ga nihče ne preganja…. vzroki za to in zgodba kako je do tega prišlo pa so precej dolga zgodba.

Črnomagijaši oziroma satanisti si v roke jemljejo pravico odločati o tem, kdo je nekomu “storil krivico” in kako ga “imajo pravico kaznovati”. Z uporabo primitivnih okultnih tehnik pa tistim psihopatskim sociopatom, ki jim uspe prodret v ožji krog “izbrancev”, kateri imajo dostop do uničujočega okultnega znanja uspeva v roke prevzeti vlogo Boga in sodstva ter se brez vsakega občutka znašati nad nedolžnimi žrtvami. Odločanje o tem na koga se lahko z negativnim okultnim delovanjem skopljejo pa jim da kar lastna, z negativo obsedena presoja njihovih bolanih možganov.

No, na internetu je kar veliko zgodb resničnih žrtev tega delovanja. Če jih boste podrobno preučili, boste dojeli globino in širino problematike.

Na angleškem delu spleta boste našli veliko število video izpovedi oseb, ki so se s temi stvarmi ukvarjale, pa so jih sile svetlobe na nek način rešile iz objema tega delovanja. Ob preučevanju z njihove strani podanih izpovedi gredo lasje pokonci in od izpovedanega gredo lasje pokonci….

Te pa moram popravit.Poznam ljudi,ki se ukvarjajo z črno magijo,pa vem ogromno o tem.

Uporaba črne magije in urokov se ti nič ne vrne,če uporabiš na ljudeh,ki jim nisi nič storil,a oni so te iz ljubosumja,z lažmi želeli uničit.Samo pohitriš,da se jim vse 3x vrne,da se jim začnejo dogajat nesreče,zbolevajo,umirajo,…

Tako da ne piši nekaj,če nimaš pojma o urokih,demonih,magijah.


Kje lahko to preberemo?

Vera kot je satanizem nimam popolnoma nič z črno magijo. So pa naredili znanstveniki poizkus. Vzeli so recimo pet ljudi. Dva sta verjela v črno magijo, trije niso. In potem so delali uroke proti njim in trije ljudje, ki niso verjeli niso popolnoma ničesar občutili in so normalno naprej živeli. Dva ki pa sta verjela pa se jim je skoraj zmešalo, življenje se jima je obrnilo na glavo. Poizkus je trajal dva meseca. Torej magija ne obstaja, obstaja pa samo sugestija oziroma kar človek verjame. Če človek verjame, da je neumen bo tako tudi deloval. Neumno.

Vera kot je satanizem nimam popolnoma nič z črno magijo. So pa naredili znanstveniki poizkus. Vzeli so recimo pet ljudi. Dva sta verjela v črno magijo, trije niso. In potem so delali uroke proti njim in trije ljudje, ki niso verjeli niso popolnoma ničesar občutili in so normalno naprej živeli. Dva ki pa sta verjela pa se jim je skoraj zmešalo, življenje se jima je obrnilo na glavo. Poizkus je trajal dva meseca. Torej magija ne obstaja, obstaja pa samo sugestija oziroma kar človek verjame. Če človek verjame, da je neumen bo tako tudi deloval. Neumno.[/quote]
To ne drži in fertik.

Sama sem naivna in si mislim: le zakaj ljudje želijo nekomu škoditi? Kaj imajo od tega, če vidijo, da ti ljudje trpijo, da so zboleli, da jim gre slabo? Tega enostavno ne morem verjeti.
Samo pravijo, da ta črna magija res obstaja. Očitno so med nami tudi taki ljudje, ki so hudobni in želijo drugim slabo.

Se ena zanimivost z islamskega pogleda na uroke ali sihre.
Čarovnik ima v svoji službi jinne, lahko enega ali več. Jinn je tisti ki ima vpogled v preteklost sedanjost. Nima pa vpogleda v prihodnost to pozna le Alah saj je večen. Jinn pa ni. Ravno tako umre, vendar živi dlje kot človek. Obstaja več vrst đinov. Vsaka vrsta ima določene sposobnosti in nekateri se ne marajo med seboj. So sprti. Jin po čarovnikovem naročilu ali prošnji lahko škoduje nekemu človeku ali večim. Ker so nevidni lahko pa se utelesijo v različne oblike živali, ljudje itd.. in ker so veliko močnejši od človeka lahko počno velike ali pa grozne stvari. Torej človek ni tisti ki ima nadnaravno moč ampak je jin katerega moč je večja od človeške. Ni pa nadnaravna, samo drugačna in mogočnejsa.
Jinn ni isto kot demon. Je vrsta tako kot človek samo da ni narejen iz zemlje ampak ognja.
Jinn tudi ni isto kot angel. Tudi angel je vrsta.
Lestvica gre nekako takole
Človek in Jinn mortals. Angeli immortals, bog eternal
Nesmrtnik pomeni da ne pozna smrti. Da mu ni bila določena ali dana. Smrtnik pomeni da pozna smrt in mu je bila določena in dana. Kaj pa pomeni večen pa vsi vemo.
Podatka kje ali kako pa dobit jinna v sluzbo tega pa nisem nikjer zasledila

Pozabila sem se dodati. Glede prerokovalcev po domače slogarjev. Kar ni isto kot preroki.
Kako nekateri uganejo ene stvari. Jih ne. Informacije dobijo od jinnov. Recimo da je življenjska doba nekega jina 3000let preden ga kdo fenta. Jinn ve samo do svoje smrti kaj se bo zgodilo v človeškem svetu. Naprej ne iz preprostega razloga ker je mrtev. Zato velja pravilo da samo bog pozna prihodnost neomejeno ker je večen.

Vera kot je satanizem nimam popolnoma nič z črno magijo. So pa naredili znanstveniki poizkus. Vzeli so recimo pet ljudi. Dva sta verjela v črno magijo, trije niso. In potem so delali uroke proti njim in trije ljudje, ki niso verjeli niso popolnoma ničesar občutili in so normalno naprej živeli. Dva ki pa sta verjela pa se jim je skoraj zmešalo, življenje se jima je obrnilo na glavo. Poizkus je trajal dva meseca. Torej magija ne obstaja, obstaja pa samo sugestija oziroma kar človek verjame. Če človek verjame, da je neumen bo tako tudi deloval. Neumno.[/quote]
To ne drži in fertik.[/quote]

Seveda da drži. Preberi tudi kakšne članke, ko se znanstveniki s tem ukvarjajo. Se jim pa niti ne da več pisati in opozarjati, da vas zavajajo, ker verjamete. Torej magija ne obstaja. Obstaja samo v glavi človeka. Če jaz verjamem, da je magija nekaj najlepšega na svetu bo name tako tudi delovala. Imaš ogromno člankov na netu in tudi na you tube. Preberi.

IZOBRAŽENI IN MORALNI LJUDJE VEDO, DA SO TE CIG-NSKE FORE NEUMNE.

Pravljica za lahko noč in manipuliranje ljudi.

Pravljica za lahko noč in manipuliranje ljudi.[/quote]
Ti si nepismeno tele. Ne debatiram je nekaj res ali ni. Niti ni važno kaj jaz osebno verjamem ali ne. Jaz sem samo dodala še en pogled na te zadeve torej namenjeno ljudem ki jih zanimajo te stvari teoretično ali pa praktično.

Pravljica za lahko noč in manipuliranje ljudi.[/quote]
Ti si nepismeno tele. Ne debatiram je nekaj res ali ni. Niti ni važno kaj jaz osebno verjamem ali ne. Jaz sem samo dodala še en pogled na te zadeve torej namenjeno ljudem ki jih zanimajo te stvari teoretično ali pa praktično.[/quote]

Take stvari zanimajo samo ljudi, ki imajo težave v življenju in se z njimi ne znajo spoprijeti. To je navadno vraževerje, šarlatanstvo. Ni čudno, da so ljudje čisto v bedu, če verjamejo, da jim bo en človeček pomagal prinesti zdravje, denar, ljubezen. Namesto, da bi se v sebe poglobili in rešili težavo hodijo do teh šarlatanov, ki jim mozeg dobesedno mentalno pokvarijo. Fuj.


Ti si nepismeno tele. Ne debatiram je nekaj res ali ni. Niti ni važno kaj jaz osebno verjamem ali ne. Jaz sem samo dodala še en pogled na te zadeve torej namenjeno ljudem ki jih zanimajo te stvari teoretično ali pa praktično.[/quote]

Take stvari zanimajo samo ljudi, ki imajo težave v življenju in se z njimi ne znajo spoprijeti. To je navadno vraževerje, šarlatanstvo. Ni čudno, da so ljudje čisto v bedu, če verjamejo, da jim bo en človeček pomagal prinesti zdravje, denar, ljubezen. Namesto, da bi se v sebe poglobili in rešili težavo hodijo do teh šarlatanov, ki jim mozeg dobesedno mentalno pokvarijo. Fuj.[/quote]
Tudi jaz tako mislim. Pomagaj si in bog ti bo pomagal..
Jaz sem samo dodala en pogled več na neko zadevo. Razlag je tisoče. Od Egipčani do starih Grkov. Potem Indonezija Malezija in tisti konci tam ima zelo zanimivio mitologijo o magičnih zadevah ravno zdaj berem o tem

A si tvoj um zasluži, da verjame takim sranjem. NI čudno, da ste tok zmešani. Um hoče živeti ne pa umirati zaradi takih bedarij.

Sama v razna čarovništva, magije ne vrjamem, pa čeprav sm pred par leti neki vidla na lastne oči. Se pa vseen ne bi šla nikol zaj.ebavat s tem, ker vseen nikol pa ne veš, jbg. S ljudmi, ki se s tem in podobnim ukvarjajo raj nimam stika, jih niti bliz nočm vidt.

Točno, če že znajo tako čarati naj pa pričarajo zdravje ljudem, ki so na smrt bolni.

Zdravila proti paranoji in preganjavici resijo vecino takih stvari. Dober psihiater rulz

http://www.parapsihologija.si/clanki/revija-sensa

Tukaj imate link na levi strani, klepet ob kavi edini okultist v Sloveniji ima štirinajsto stopnjo.

New Report

Close