Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urok magije kako to izgleda?

Urok magije kako to izgleda?

Rok magije je samo to, da ti verjameš v neko negativnost, ki ti jo je nekdo natrosil.
Ma kakšne čarovnice s kotli no.
To je lahko tvoja sodelavka, ki ti reče, da nikoli ne boš imela tipa.Tvoja prijateljica, ki ti reče, da nikoli ne boš dobila službe. Tvoja mama, ki ti reče, da nikoli ne boš imela………. poljubno dodaj. In če ti začneš verjeti tem besedam, si uročena. Zato nikoli ne verjemi ljudem, ki ti kaj govorijo o tebi. Raje premisli o teh besedah in si reci, kako pa ta oseba sploh lahko ve, da ti nikoli ne boš imela tipa? kakšno moč imam ona, da vidi v tvojo prihodnost? In misel zavrzi, saj ni vredna počenega groša. Če pa boš misel premlevala kot resnično in ji verjela, potem si uročena. Samo tvoja vera v neko besedo je urok in nič drugega. Zatorej- nihče te ne more uročit, če sama v to podano poved ne boš verjela.

http://www-mojspletnik.sytes.net/?L=blogi.blog&article=1402

Podobno samo malo bolj “magično” napisano.

http://www-mojspletnik.sytes.net/?L=blogi.blog&article=1402

Podobno samo malo bolj “magično” napisano.[/quote]
Ha, ta zli pogled kaj.
Imam izkušnjo s tem. Zloben, hladen pogled in zlobne besede, ki režejo v srce. In te besede so me bolele in mi naredile škodo, ker sem verjela. Potem sem zadevo ozavestila in od takrat se zavedam bistva te hudobije. Kolikor dopustiš, toliko si ranljiv. Ta ženska je za svoje hudobne misli že veliko hudega dobila nazaj od življenja.
V tem primeru, ko nekdo s takim zlobnim pogledom bruha zlobne besede vate, se opomnite, da te besede nimajo nič z vami. Ker to je resnica tiste osebe in ne vaše. Ne dopustit, da vas kdo s svojo hudobijo uroči.

jaz vem, kako to gre.

ena gor-ena dol- pa rdeče pero -pa črna roža……………
če hočeš več izvedeti, daj na privat.

“Ne piši ker nimaš pojma” je napisal:

“Te pa moram popravit.Poznam ljudi,ki se ukvarjajo z črno magijo,pa vem ogromno o tem. Uporaba črne magije in urokov se ti nič ne vrne,če uporabiš na ljudeh,ki jim nisi nič storil,a oni so te iz ljubosumja,z lažmi želeli uničit.Samo pohitriš,da se jim vse 3x vrne,da se jim začnejo dogajat nesreče,zbolevajo,umirajo,…Tako da ne piši nekaj,če nimaš pojma o urokih,demonih,magijah.”

No, to je pa komentar enega od teh norcev, ki je sposoben v svoji glavi razsoditi, kdo mu je naredil krivico in kako mu lahko s črno magijo “vrne”.

Se strinjam, da niti slučajno ni lahko preboleti vse, kar vam s svojo zlobo drugi naredijo. Šal pa z odogorom na to zlobo na njihov način, torej črno s črnim niste naredili nič drugega, kot da ste vstopili v isti svet – v začarani krog obmetavanja z zlobo in črnimi energijami. Glede na to, da ste zelo dobro opisali, kaj ste s črno magijo sposobni narediti nekomu (in iz prakse vem, da takšni obstajajo in glede na vaše besede vem, da ste eden tistih):

“da se jim začnejo dogajat nesreče,zbolevajo,umirajo,..”

Glede na to, da ste eden od tistih, ki si to dovoli samo na podlagi tega, kar se opisali:

“…če uporabiš na ljudeh,ki jim nisi nič storil,a oni so te iz ljubosumja,z lažmi želeli uničit”

ste dokaz mojega pisanja, da obstajajo psihopati z norimi idejami igranja Boga v glavi.

Čestitam za veliko razsodnost in sposobnost odločanja. Za takšne, kot ste vi res ni pomoči, ker boste šele ko bo veliko veliko prepozno ugotovili, da vaše ideje o tem kako se vam nič ne more vrniti niso imele drugega temelja kot ozadje vaših napačnih idej prejetih od ljudi, ki so vas naučili zlobnega znašanja nad ljudmi.

In vsak dan slabše bo z vami…do bridkega konca.


Magije gor ali pa magija dol, ti s tvojim bridkim koncem odjebi!!! Goni se s svojo zafukano kronsko veliko kurbo u pizdo svoje stare crke u trikotniku Štepanjc Kodelvo, Fužine! Pa dtrugi put sidži dole sa drugog sprata kad dodže jedna sama pa češ odna moč da plašiš folk! Kurc vkrižev jebemti materMrdakjović!!!!

Ma tudi jaz poznam ljudi, ki hočejo drugega poškodovati in se poslužujejo raznih urokov, ki jih dobijo na netu ali pa gredo, do kakšnega, ki se s tem ukvarja. Ljudje so res žleht. Ko se jim dozdeva, da se jim je naredila krivica bodo nekateri napeli vse sile, da bo drug umiral na obroke. Pa saj to se že vidi med sosedskimi odnosi. Si nagajajo prikrito ali pa odkrito. Vse to je negativna energija in se pri nekaterih vleče generacijsko. Zdaj je pa svet odprt in vsak lahko prebere na internetu morje informacij.
Ena znanka je šla celo v Srbijo, kjer je vlaška magija plačala ne vem koliko in uresničilo se ji je vse kar je želela. Meni se to ne zdi o.k. Njej se ni nič vrnilo. Tista družina pa noro trpi.

Brez skrbi, da se jim bo vrnilo. Sve se vrača, sve se plača, dragi moji.

Poznam primer črnomagijašev, ki so se na koncu fizično med seboj potolki…seveda ni prišlo v javnost zakaj je zares šlo, kljub temu da so bile žrtve…. To pač za večino folka ne obstaja in gre za navadno nakladanje, ki spada med bajke iz srednjega veka.

Se pa nekateri nad drugimi izživljajo dolga leta, preden se jim vrne….ampak vrne se pa zagotovo in glede na to, da ponavadi svojo žlehtnobo zganjajo nad mnogimi se veliko nabere – in veliko tudi vrne. Zato počakajte 10,20,30 let…pa potem povejte, če se jim nič ni vrnilo. Stare slovenske modrosti povedo, da vsako zlobno dejanje in drugim povzročena škoda udari na 7 generacij in stare ljudske zgodbe so veliko govorile o tem na praktičnih primerih. Tudi magija, vračanje in čaranje ni bilo še 100 let nazaj nič nemogočega ampak del stvarnosti in krožilo je ogromno zgodbic o tem pojavu.

Jaz sem bivšemu poslala urok, ker me je prevaral. Sicer ne vem, če je deloval. 🙂

Jaz sem bivšemu poslala urok, ker me je prevaral. Sicer ne vem, če je deloval. 🙂 Sicer ne prakticiram več tega, ker če slabo energijo drugemu pošlješ, je več nazaj dobiš. Sem bila pa takrat najstnica in bila sem prizadeta.

Obstaja kaka spletna stran kako se naučiti belo magijo al pa črno magijo

Ne. Vse kar je napisano na netu, raznih knjigah je brez veze.

To je isto kot politika, povabijo te sami, če mislijo, da si dober za njih. Vudu, vlaška magija, bela, črna, rdeča, zelena ni nič. To je hobij za ljudi, da se počutijo močnejše in so polni sovraštva, ker se ne znajo sprijazniti z življenjem. Pravi magi se ne ukvarjajo z ljudmi, živalmi niti jim ne škodujejo.

    Rabim pomoc

New Report

Close