Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek URŠKA NA VRH TRIGLAVA PRIPELJANA S HELIKOPTERJEM

URŠKA NA VRH TRIGLAVA PRIPELJANA S HELIKOPTERJEM

Urška je bila prepeljana na vrh Triglava k svojemu Janezku s helikopterjem. Kaj mislite kdo to plača?

Ali ne gre tudi v tem primeru za krajo, to je davkoplačevalskega, našega denarja.

evo, kaj se JJ gre, kaj takega pa skoraj še v prejšnjem sistemu ni bilo možno.

hoče apsolutno oblast in jo tako tudi razume, svašta!

no ja morda pa bo tale pošteni in nenadomestljivi možic le plačal prevoz sam. :)))

Pameten je naš Janez, jaz bi naredil enako, če bi imel to možnost. Ženska mora bit za v posteljo spočita.

Ponoči bo veselo v postelji:-)

Zgleda da ste eni foušni…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Ne, vi se obmolknili, nimate argumentov in …….značilno za ljudi vaše baže začnete z neumnimi podtikanji in raznoraznimi namigovanji, ki po moje kar nekako mejijo na perverznost….

Kot je nekdo na tem forumu napisal sedanji oblastniki so navadne budale. In tisti, ki jih bo ponovno volil, je/bo butalec.

Predvidevam, da večina Slovencev to ni/ne bo.

Pripni link, gotovo ti gornje trditve ne bo težko argumentirat.

Lahko bi, saj mu je verjetno še kaj ostalo od tistih silnih milijard, ki jih je zaslužil z orožjem. Samo ne verjamem, je dal zamrznit. Kajti sedaj se tajkunom slabo piše. …potem bi moral sam sebe zapreti.

To bi bil hec.

Interisantno da nobeno partijsko trobilo tega dejanja ni objavilo, niti 24ur ne…matr zej pa ne vcem a sm js mavo črez al pa ste vi iz foruma21 budale…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

pol pa še reč, da JJ nima moči nad mediji!!!:)

ne JJ-ja mešat in odgovori na moj post al pa bod tiho!

Mtr ste gratali pravi BABA ČULA, BABA REKLA:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Si dobil konkreten odgovor od ninej.

Vendar ti ga očitno ne razumeš.

Bo treba še kaj prebrati, se učiti in potem mogoče kdaj…. Seveda,če nisi že preveč v letih… potem ti ni pomoči.

To kar je ninej napisala je skregano z zdravo kmečko pametjo:-(

Tebi pa tako ni pomoči ker ne misliš s svojo prazno bučo…..se mi zdi da zej še čuješ več ne ko so ri voni drot odščipnali….rejtam so ošete b`k padle:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Ja, zdrava kmečka pamet!!!!

Kdor visoko leta nizko pade!

To je pa res. Od višine se zvrti. Nekateri vidni člani stranke SDS, ki so bili včeraj na vrh Triglava, so pozno v noč baje pocepali po tleh kot muhe.

Kje je torej vir, ki dokazuje, da se je Urška na Triglav pripeljala s helikopterjem?
Ali pa se Vrabček in Ninej samo nesramno lažeta?

Analitik! Prazno upanje, da ti bosta vrabček in ninej postregla z argumenti. Še nikoli nista!!!

sicer pa dovolj pove o “srakinih”(bolj pravilno ime kot vrabček) trditvah že tisti BAJE v zadnjem njenem postu, ko hoče spet posipati gnojnico na SDS.
Sraka! Me zanima, kaj pa praviš na Kučana in helikopter na Triglavu ali pa na policijske transporte drnovškovega Arturja??? Takrat je bilo pa seveda vse prav.

Sicer pa ni naključje, da so glavni apologeti levakov in zlivalci gnojnice po desnakih v tem forumu ravno ženske. Že stara modrost ve povedati, da ženske v sovraštvu in zlobi vedno prekašajo moške.

Analitik! Prazno upanje, da ti bosta vrabček in ninej postregla z argumenti. Še nikoli nista!!!

sicer pa dovolj pove o “srakinih”(bolj pravilno ime kot vrabček) trditvah že tisti BAJE v zadnjem njenem postu, ko hoče spet posipati gnojnico na SDS.
Sraka! Me zanima, kaj pa praviš na Kučana in helikopter na Triglavu ali pa na policijske transporte drnovškovega Arturja??? Takrat je bilo pa seveda vse prav.

Sicer pa ni naključje, da so glavni apologeti levakov in zlivalci gnojnice po desnakih v tem forumu ravno ženske. Že stara modrost ve povedati, da ženske v sovraštvu in zlobi vedno prekašajo moške.[/quote]

jah res no, ti uboga SDS, dobiva samo gnojnico na svojo glavo, pa od žensk, pa od novinarjev, pa od levakarjev, ja res so tolkkk ubogi.

spet me obtožuješ, da nesramno lažem, in da sem zlobna, a res, daj malo preberi vaše agresivne in nenormalno žaljive poste, ki se spuščajo na najnižjo možno ravan in to na osebno, ki nima nobene veze s temami o katerih se tu debatira.

aja vi zagovorniki JJ si to lahko privoščite, sem pozabila, ker vam sam predsednik vlade daje to legitimnost, vsi ostali naj bi bili tiho.

hehehe, vi kar, po želji kolikor vas je volja, vendar s takim branjenjem vašega velecenjenega najprej škodite njemu, saj je vaš način komunikacije zelo podoben njegovi in ljudje to vidijo.

pa še o sovraštvu, koga motijo drugače misleči, mene ne , morda tebe in tvojega JJ, nimam vzroka kogarkoli sovražiti, lahko ga imam samo manj ali bolj v čistlih in to je to, tu bom pa še vedno pisala svoja opažanja in misli, pa če mi še tako trobiš, kako se vednomer lažem in sovražim, res ubogo revše, če tako misliš.

František je spet jedel nore gobe pa ne ve kaj govori,ima hude posledice v glavi,je pozabil da je bil zagrizen partijec skupaj z benaflekom je vpil živela KPyu

Ninej, ponovno te prosim, če postrežeš z virom, ki izkazuje, da so Urško na Triglav pripeljali s helikopterjem.

Da pa je tvoje pisanje veliak žaljitev za intelekt vsakega, pa kaže dejstvo, da “neobjavo” tega heli transportna pripisuješ “janševi kontroli medijev”.

Oprosti, mene bi bilo sram!

Da je le ni sram,če jo je res na vrh pripeljal helikopter.

hehehe analitik, za vir boš moral lepo prositi vrabčka ne mene, ji pa verjamem in očitno ni bila edina, ki se je zvečer pridtužila Janši na tak način.

ja kako si pa potem razlagaš, da vsi pomembni mediji niso objavili te “nepomembne novice”. Za levico vedno trdite, kadar ni objave po vaših merilih ,da ima v rokah medije. Si pač razlagam tako, kot si razlagate vi za levico.

saj potemtakem te je res lahko sram, vsaj kar se tvojega intelekta tiče, bodi objektiven za obe strani, ne morejo pa veljati igre pravice samo za eno stran in to tisto, ki je tebi pogodu. Ne tako pa ne gre!!!:)

No če se pa punčka še ni peljala s helikopterjem, a mene bi bilo sram iti na Triglav, na naš najvišji vrh Slovenije, na katerega naj bi vsak prišel lepo peš, da me peljejo s helikopterjem. Če se hočeš peljati s helikopterjem imaš ogromno možnosti, da se greš peljati, sicer pa to ni nič takšnega, s vsakim avtom nižjega cenovnega razreda se po najbolj razdrapani cesti pelješ lepše in bolj udobno kot s helikopterjem. Če pa nočeš pešačiti, to je pa druga stvar, po tem pa ostani doma in zalivaj rožice.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Analitik! Prazno upanje, da ti bosta vrabček in ninej postregla z argumenti. Še nikoli nista!!!

sicer pa dovolj pove o “srakinih”(bolj pravilno ime kot vrabček) trditvah že tisti BAJE v zadnjem njenem postu, ko hoče spet posipati gnojnico na SDS.
Sraka! Me zanima, kaj pa praviš na Kučana in helikopter na Triglavu ali pa na policijske transporte drnovškovega Arturja??? Takrat je bilo pa seveda vse prav.

Sicer pa ni naključje, da so glavni apologeti levakov in zlivalci gnojnice po desnakih v tem forumu ravno ženske. Že stara modrost ve povedati, da ženske v sovraštvu in zlobi vedno prekašajo moške.[/quote]

jah res no, ti uboga SDS, dobiva samo gnojnico na svojo glavo, pa od žensk, pa od novinarjev, pa od levakarjev, ja res so tolkkk ubogi.

spet me obtožuješ, da nesramno lažem, in da sem zlobna, a res, daj malo preberi vaše agresivne in nenormalno žaljive poste, ki se spuščajo na najnižjo možno ravan in to na osebno, ki nima nobene veze s temami o katerih se tu debatira.

aja vi zagovorniki JJ si to lahko privoščite, sem pozabila, ker vam sam predsednik vlade daje to legitimnost, vsi ostali naj bi bili tiho.

hehehe, vi kar, po želji kolikor vas je volja, vendar s takim branjenjem vašega velecenjenega najprej škodite njemu, saj je vaš način komunikacije zelo podoben njegovi in ljudje to vidijo.

pa še o sovraštvu, koga motijo drugače misleči, mene ne , morda tebe in tvojega JJ, nimam vzroka kogarkoli sovražiti, lahko ga imam samo manj ali bolj v čistlih in to je to, tu bom pa še vedno pisala svoja opažanja in misli, pa če mi še tako trobiš, kako se vednomer lažem in sovražim, res ubogo revše, če tako misliš.[/quote]

Ko mački stopis na rep, zacvili!!

Samo mimogrede. a lahko napišeš vsaj nekaj pozitivnega o J.J. tej vladi oziroma SDS?
Glej v vseh tvojih postih si VEDNO samo navajala napake te vlade in JJ. In ker ti to ni bilo dovolj, si tudi prirejala nekatera dejstva, da si z njimi dokazovala svoje. Ravno zaradi takšne “objektivnosti” sem zapisal to kar sem zapisal o “babji hudobi”.

o nivoju komuniciranja pa raje nebi.
Če imaš na eni srani frančiška, ki je s svojimi posti precej direkten, pa sta na tem forumu vsaj dva, ki vsak posebej s svojo držo in argumenti presežeta vse levake skupaj. Se pač tudi ostali prilagajamo vašem nivoju komuniciranja.

Analitik! Prazno upanje, da ti bosta vrabček in ninej postregla z argumenti. Še nikoli nista!!!

sicer pa dovolj pove o “srakinih”(bolj pravilno ime kot vrabček) trditvah že tisti BAJE v zadnjem njenem postu, ko hoče spet posipati gnojnico na SDS.
Sraka! Me zanima, kaj pa praviš na Kučana in helikopter na Triglavu ali pa na policijske transporte drnovškovega Arturja??? Takrat je bilo pa seveda vse prav.

Sicer pa ni naključje, da so glavni apologeti levakov in zlivalci gnojnice po desnakih v tem forumu ravno ženske. Že stara modrost ve povedati, da ženske v sovraštvu in zlobi vedno prekašajo moške.[/quote]

jah res no, ti uboga SDS, dobiva samo gnojnico na svojo glavo, pa od žensk, pa od novinarjev, pa od levakarjev, ja res so tolkkk ubogi.

spet me obtožuješ, da nesramno lažem, in da sem zlobna, a res, daj malo preberi vaše agresivne in nenormalno žaljive poste, ki se spuščajo na najnižjo možno ravan in to na osebno, ki nima nobene veze s temami o katerih se tu debatira.

aja vi zagovorniki JJ si to lahko privoščite, sem pozabila, ker vam sam predsednik vlade daje to legitimnost, vsi ostali naj bi bili tiho.

hehehe, vi kar, po želji kolikor vas je volja, vendar s takim branjenjem vašega velecenjenega najprej škodite njemu, saj je vaš način komunikacije zelo podoben njegovi in ljudje to vidijo.

pa še o sovraštvu, koga motijo drugače misleči, mene ne , morda tebe in tvojega JJ, nimam vzroka kogarkoli sovražiti, lahko ga imam samo manj ali bolj v čistlih in to je to, tu bom pa še vedno pisala svoja opažanja in misli, pa če mi še tako trobiš, kako se vednomer lažem in sovražim, res ubogo revše, če tako misliš.[/quote]

Ko mački stopis na rep, zacvili!!

Samo mimogrede. a lahko napišeš vsaj nekaj pozitivnega o J.J. tej vladi oziroma SDS?
Glej v vseh tvojih postih si VEDNO samo navajala napake te vlade in JJ. In ker ti to ni bilo dovolj, si tudi prirejala nekatera dejstva, da si z njimi dokazovala svoje. Ravno zaradi takšne “objektivnosti” sem zapisal to kar sem zapisal o “babji hudobi”.

o nivoju komuniciranja pa raje nebi.
Če imaš na eni srani frančiška, ki je s svojimi posti precej direkten, pa sta na tem forumu vsaj dva, ki vsak posebej s svojo držo in argumenti presežeta vse levake skupaj. Se pač tudi ostali prilagajamo vašem nivoju komuniciranja.[/quote]

lahko:

JJ je dober politik, brez dvoma
zelo dober je v opoziciji , tja tudi spada
zastavljene cilje zase in svoje doseže, kar ni mišljeno slabšalno, v politiki se to dogaja vsakodnevo.
ima zasluge pri osamosvajanju Slovenije
bil je dober gostitelj in predsednik EU itd.

o vladi: priznavam ji izboljšave šolskega sistema, Virantu priznavam dobro vodenje svojega resorja, upam da ga bo naslednja vlada povabila k sodelovanju, v prejšnji je sodeloval. Potem pa se že počasi neha, morda se spomnim še kaj pa ti napišem, preveč je enakih vzorcev od prejšnjih vlad.

nikoli nisem prirejala, morda se je le tebi zdelo, ker določenih zadev ne želite slišat. Nisem opredeljena in zato na zadeve gledam popolnoma neobremenjeno. Sploh pa a si predstavljaš vlado, ki bi jo samo hvalili in hvalili, pa četudi bi bila najboljša, postala bi samovšečna in se še te pokvarila. Slabe vlade pa itak ne moreš hvaliti.

itak pa “dobra vlada” zna sprejeti kritike in jih analizira,kritika ni vedno negativna zadeva. No ja za to vlado očitno je, ker jo nihče (izuzemam Viranta) v tej vladi ni sposoben prenest, sploh pa ni sposoben prenes ugovarjanja in neposlušnosti, zakar krivi narod in novinarje, medije, državljane itd. Hja najbolje da oni čez dva meseca volijo narod in ne narod vlado, mogoče pa le dobijo poslušno volilno telo.

New Report

Close