Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urška padla…

Urška padla…

tale urška pač zgleda kot da ne zna štet do pet, ampak to še ne pomeni, da je to res

zato jo loh mirno nehate imet za žrtev[/quote]

Jap. Se strinjam.

Urška je lisica in niti malo žrtev.

Ne bi ji bilo težje oditi zaradi denarja ali privilegijev, ampak zato, ker je njen mož vpliven in najbrž maščevalen.[/quote]

Če se je lahko Diana ločila od bodočega kralja, se lahko vsaka druga ženska tudi.[/quote]

Kaj in zakaj se je to,kar se je, zgodilo Diani!?

Koga briga diana. Zdaj se pogovarjamo o Urški in tudi jaz se strinjam, da nikakor NI žrtev. Je pač zelo ambiciozna mlada ženska, ki se je zakalkulirala.

če ga res kdo kokne, se ni nč zakalkulirala :)))))) poročena je, otroka ima……on pa denar

Kje pa dela kot zdravnica ? V ljubljani?

Hej, kako je cela Slovenija vedela, kakšen je, če ste ga pa kovali v nebo innekateri ste še vedno zaslepljeni z njim?!

Hej, kako je cela Slovenija vedela, kakšen je, če ste ga pa kovali v nebo innekateri ste še vedno zaslepljeni z njim?![/quote]

Kovali v nebo?? Kdo?? Tistih 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mogoče.Pa še tisti se počasi redčijo….samo primer:Likovič. Človek si zanjo ne bi mislil.

Neverjetno, kako ste se spravile na Urško, zavistnice! A je ona komu kdaj kaj slabega naredila? A vam je kaj vzela, ukradla? No, razen da vam gre v nos, da je znana oseba, luštna na pogled, ve pa nič od tega.

osebno ji nisem pa res čist nobene stvari nevoščljiva, tko da naj kr ma kar ima

Verjetno je zato MON danes obarvan v zeleno – barvo zavisti :)))))

ne morem verjet, da resno debatirate o taki raci…..

Kot prvo, velika večina nas ji ni prav nič nevoščljiva. Nič slabega ni naredila nobeni.Debata je o tem, kako ji je v zakonu(ta debata bi bila o katerikoli znani/manj znai osebi). Da je znana oseba, vsaj meni, ne gre v nos. Luštna je res. Razen lepote ji nimamo biti česa “fouš”.

Kot prvo, velika večina nas ji ni prav nič nevoščljiva. Nič slabega ni naredila nobeni.Debata je o tem, kako ji je v zakonu(ta debata bi bila o katerikoli znani/manj znai osebi). Da je znana oseba, vsaj meni, ne gre v nos. Luštna je res. Razen lepote ji nimamo biti česa “fouš”.[/quote]

No, pa povejte, kako ji je v zakonu? Pa navedite vire, dokaze, citate…

Što je više kleveta i laži, to nam je naš Tito draži! Za Urško pa isto velja :))))))

[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/09/093/633743775574631257_urska1.jpg[/img]

Klevetanje je kaznivo dejanje po KZ. Imaš dokaze?[/quote]
Kje pa ti tukaj vohaš kakšno klevetanje ? Barca odgovarja povsem hipotetično in govori samo o svojem pogledu na nasilje v družini, na splošno.

Hej, kako je cela Slovenija vedela, kakšen je, če ste ga pa kovali v nebo innekateri ste še vedno zaslepljeni z njim?![/quote]

Joj, joj. Da mene zraven šteješ, ti pa res zamerim. Meni on ni bil nikoli všeč, nikoli ga nisem volila in tudi ne razumem, kako je lahko všeč komu, pa četudi je en sam Slovenec za njega, mora biti umsko prizadet, da je zanj.

Klevetanje je kaznivo dejanje po KZ. Imaš dokaze?[/quote]
Kje pa ti tukaj vohaš kakšno klevetanje ? Barca odgovarja povsem hipotetično in govori samo o svojem pogledu na nasilje v družini, na splošno.[/quote]

Na splošno, kajne? :)))))

Najprej klevetate, potem pa rep med noge in cvikanje!

In to vse rekla – kazala sistem:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8067266,8067568#msg-8067568

vse to je res. za kresalko nisem čusto prepričana, ostalo bo pa kr držalo.

zakaj se ti pa zdi tako neverjetno? … si z lune priletela?

vse to je res. za kresalko nisem čusto prepričana, ostalo bo pa kr držalo.

zakaj se ti pa zdi tako neverjetno? … si z lune priletela?[/quote]

Pa še za kresalko je verjetno res, ker ni hotela dati las, ampak je dala kri (čigavo?).

Hej, kako je cela Slovenija vedela, kakšen je, če ste ga pa kovali v nebo innekateri ste še vedno zaslepljeni z njim?![/quote]

Kovali v nebo?? Kdo?? Tistih 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mogoče.Pa še tisti se počasi redčijo….samo primer:Likovič. Človek si zanjo ne bi mislil.[/quote]

Kaj????A celo Likovička ga ne mara več? Ne morem verjet!!!! Kje si pa to slišala?

Kovali v nebo?? Kdo?? Tistih 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mogoče.Pa še tisti se počasi redčijo….samo primer:Likovič. Človek si zanjo ne bi mislil.[/quote]

Kaj????A celo Likovička ga ne mara več? Ne morem verjet!!!! Kje si pa to slišala?[/quote]

Likovićka ga ne mara več ravno zato, ker se je poročil z Uršiko zalo, ona pa je pričakovala, da bo zaprosil njo ali pa vsaj njeno hčerko ali vnukinjo (pravnukinja še ni 18)…

Ja, celo Likovičevo je srečala pamet. Nekje je pisalo, se ne spomnim kje. No, zdaj je pa dobila kakšno točko pri meni. Bolje pozno, kot nikoli.

Rekla je nekaj takega, da mu je pomagala na vrh, zdaj pa je še pozdravi ne.

vse to je res. za kresalko nisem čusto prepričana, ostalo bo pa kr držalo.

zakaj se ti pa zdi tako neverjetno? … si z lune priletela?[/quote]

ah, seveda. vse je res…
res je tudi, da američani nikoli niso bili na luni, pa da je genocid izmišljen, pa božiček tudi menda obstaja….

Samo še naš komandir je pokončen in ponižno vdan janši.

Kovali v nebo?? Kdo?? Tistih 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mogoče.Pa še tisti se počasi redčijo….samo primer:Likovič. Človek si zanjo ne bi mislil.[/quote]

Kaj????A celo Likovička ga ne mara več? Ne morem verjet!!!! Kje si pa to slišala?[/quote]

Tudi jaz nisem mogla verjet !!

New Report

Close