Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urška padla…

Urška padla…

Posebej za vas sem poiskala ta link:

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/pomagala-sem-ti-na-oblast-danes-pa-sem-nad-teboj-razocarana

Nič ne piše. Natega?[/quote]

Piše, piše. Beri blog od 3. avgusta, predzadnji odstavek ob sliki. Pa še enkrat je bilo, pa nimam časa zdajle iskat. Marsikaj piše. Očitno nekateri več vedo od nas. Meni se to sicer zdi grozno, da bi bilo res, ampak čisto nemogoče pa glede na vse prebrano o njemu, pa tudi ni. Škoda je Urške za takega človeka.

Seveda je padla na visok položaj in denar, ampak a to po vašem res pomeni, da je preračunljiva?? Mogoče je bila samo zaljubljena in naivna, pa strašno fino se ji je zdelo. In ČE je res, kar se govori, potem je zdaj lahko kvečjemu na smrt prestrašena. Ženska z majhnim otrokom je že tako ranljiva. Koliko sodnikov v tej državi pa mislite, da bo pripravljenih soditi njej v prid?

Še malo počakaj, pa bo šel v čuzo. Potem ga bo tudi ona pustila.

Tudi jaz sem že pomislila na to.

vse za reklamo, sam da se govori

Še malo počakaj, pa bo šel v čuzo. Potem ga bo tudi ona pustila.[/quote]

Ko nas bo Bruselj komandiral…prej ne, tako daleč smo prišli. Je trdovraten kot plesen.

Piše, piše. Beri blog od 3. avgusta, predzadnji odstavek ob sliki. Pa še enkrat je bilo, pa nimam časa zdajle iskat…// quote

Kateri blog?

http://mikstone1.blogspot.com/

Malo teže kot vsaki?[/quote]

Seveda ji je težje oditi, kot kateri drugi. Ima vse privilegije te Slovenije, ima denar, moč in ablast. Ima seveda tudi zoprnega deca, ampak ga k sreči zelo redko vidi in pravzaprav ji je kar v redu. Če ji ne bi bilo, bi odšla.[/quote]

ha ha! ma res, kaj si ljudje izmislijo. super komentar

Veliko zanimivega !;). O Urški pa nič:(

Bolj se ne bi mogla strinjati..

Muhaha 🙂 Dobra si, me spominjaš, na stare ženice, ki so se kregale na oknu kaj so slišala od sosednje Lojzke, kjer je slednja dotično izvedela od županove micke, itd.

Nisem pristašne ne tiste ne one politične ali katere koli sheme, toda, haha, no, kaj si še ljudje v propagandne namene ne bodo izmislili.

Aja, a vas niso v našem velecenjenem šolstvu naučili, da je za vsak vir potrebno pridobiti določeno preverjeno referenco, oziroma, vsaj določeno stopnjo distance ter skeptičnosti.

Aha, v copy-past piflarskem svetu to ne obstaja 😀

hehehe ste pa res smešni…..da se vam da:)))))

Mogoce boste razocarani ampak Urska in Janez sta prav srecen in zaljubljen par. Iz prve roke.

Guru oglaševanja ali nesojena ljubica? ;)))))))

Guru oglaševanja ali nesojena ljubica? ;)))))))[/quote]

Hm, če bi bila nesojena ljubica bi verjetno porekla ravno obratno, ali pač ?

Če to drži, potem pa tudi ona ne more biti kaj prida.

Tole pa res ni izmišljeno, ja kje pa živiš?????

Ha, ha, ha… Dober poskus, vendar ga ni, ki bi padel na tole propagando. Btw, kok so ti plačali?

Guru oglaševanja ali nesojena ljubica? ;)))))))[/quote]

Hm, če bi bila nesojena ljubica bi verjetno porekla ravno obratno, ali pač ?[/quote]

Torej, guru oglaševanja? ;))))

Hm, če bi bila nesojena ljubica bi verjetno porekla ravno obratno, ali pač ?[/quote]

Torej, guru oglaševanja? ;))))[/quote]

Pa saj vam lepo piše, da to ve iz prve roke. Torej ne guru oglaševanja, ampak kar guru sam.

Torej, guru oglaševanja? ;))))[/quote]

Pa saj vam lepo piše, da to ve iz prve roke. Torej ne guru oglaševanja, ampak kar guru sam.[/quote]

Urška, personalno, a se Ivan Janez oglaša?!

Pa saj vam lepo piše, da to ve iz prve roke. Torej ne guru oglaševanja, ampak kar guru sam.[/quote]

Urška, personalno, a se Ivan Janez oglaša?![/quote]

Torej, ne samo, da postajaš dolgočasen/a ter posledično prikazuješ, da ne premoreš niti ščepca domišljije, obenem še tako neprimerno besedišče uporabljaš. “Personalno”, oh, kakšna grda neslovenska beseda.

Preden skočis s stolice, po duši nisem pristaš ne JJ, ne ZJ, ne XY, pravzaprav mi je zelo blizu prava socialna misel, vendar, če mi kaj gre na živce so pa raznovrsta natolcovanja v levo in desno, križen kražen, ki niti za pol počenga šilinga ne pripomorejo k boljši situaciji v življenju, temveč samo k nekemu trenutnemu pobalinskemu zadoščanju ega.

Ah, in potem kvazi argumenti iz ust dotičnih osebkov govorijo, kako so ljudje z drugega brega neizobraženi, omejeni, nekulturni. Zanimivo, ko pa rezultanta dejanj kaže ravno nasprotno.

Postavite si že enkrat ogledalo, da niste prav nič boljši od drugih.

New Report

Close