Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu USODNA PRIVLAČNOST..

USODNA PRIVLAČNOST..

Noč… temna in tiha, mesto spi in se utaplja v sopari vroče poletne noči, iz asfalta puhti vročina prejšnega dne. srajca se mi lepi na preznojeno telo, odprem si gumbe , pot mi lije čez mišičast prsni koš ki se enakomerno giblje v ritmu vdih -izdih. prižgem si cigareto, parkrat potegnem… in odvržem, …ne paše…stopim po pločniku in iščem, iščem… žensko, da sprosti napetost v meni, da potegne iz mene še zadnje kaplje življenja, da me nategne kot me še ni nobena… in pridem do bara, vstopim…gost dim mi udari v oči, stojim in iščem, iščem NJO da ji dam vse… in nič, za šankom jo zagledam, gosti rjavi lasje ji padajo čez napol golo telo, naramnica od tanke poletne majčke ji nemarno leži čez rame, dolge noge prekrižane, kratko mini krilo več razkriva kot prikriva, …zgleda obetavno.. prisedem …naročim pijačo zase… in za damo… gledam predse in se delam da je ne vidim…naj jo prevzame negotovost, naj ima občutek da me ne zanima to kar ponuja, zavračanje …to je gorivo za strast, naj jo prevzame strast, naj začne goreti v ognju strasti, naj začne prosit….morda , morda ji ustrežem in ji ponudim sebe v najboljši izdaji… zahvali se za pijačo, led je prebit, obrnem se proti njej, njen obraz…nič kaj posebnega, sem videl že lepše, prsi se ji sramežljivo vidijo skozi prosojno majico, bradavice so napete, zgleda obetavno, …. nasmehnem se ji.. tudi njej se usta razlezejo v širok nasmeh…. vidim velike, sočne ustnice in … o groza kje so zobje… tam kjer bi mogli biti zobje zeva črna votlina…še prevrjen kamion premore več spolne privlačnosti kot ONA- spijem, plačam in grem… drkat tako kot ponavadi…

Videz včasih vara:-))))

Presneto, pa tako obetavno se je začelo….
Me je že skoraj not potegnilo!

Ja, boljše drkat….
Sicer se s to mislijo težko poistovetim, pa vendar…

Super, prav paše na ta deževen dan.

Dobro jutro.Si še v pidžamici?

Že dolgo ne spim v pižamci, ni tapravga občutka.Kaj pa ti, spiš v pižamci?

Včasih spim ja,odvisno.Če imam okno priprto v spalnici in je zunaj hladno spim v pidžami,če pa je po vroči igri pa brez.

A ti samo včasih spiš? To pomeni da….

Sori,spim vsak dan včasih mali manj zaradi vročih igric.Velikokrat mi v službi še manjka.Pa ne spanja.Sexa:-)

Dobro blago se samo hvali?

Včasih se je treba malo pohvaliti.Če se hvali upravičeno je to dobro,če ne,se pa hitro pokaže realna situacija.

Kaj pa če ti ne verjamem na besedo in te pridem malo pokontrolirat?

Lahko,bi te sprejel prijazno in đentlemensko.

Bi?

Seveda bi.

Dobiš.

Te pričakujem.

Prav, pridem.

Te pričakujem in komaj čakam da tvoji lasje pokrijejo moj obraz.

New Report

Close