Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ustanovila se je skupina podjetnikov Slovenija – ODPRLI BOMO VSE!

Ustanovila se je skupina podjetnikov Slovenija – ODPRLI BOMO VSE!

Prišel je čas, ko smo sprevideli vso blaznost režimskih ukrepov.

Od obljub pomoči ni kaj dosti efekta, če sploh, pogoji za pridobitev pomoči so sramotni, prenekatere družine ostajajo brez vira dohodka za preživetje, ljudje delajo samomore, ker ne zmorejo več plačevat posojil, kaj šele vzdrževat družino in ostala sredstva.

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135486920_3726318430748232_1774533555108566256_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WfGEtsIMCjYAX-4Zr-u&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=5fd4a476f0c8c7da2d6e706459572aa3&oe=601AACF9[/img]

Cela Evropa se prebuja. A o tem mediji ne spregovorijo niti besedice.

To je znak, da so padli v roke tistih, ki si ne želijo čisto nič dobrega za malega človeka, a po drugi strani mu ponujajo strup v obliki cepiva za nekaj, kar jim nikoli ni uspelo niti izolirat, kaj šele dokazat, da obstaja. Zato se je po Evropi zgodilo množično povezovanje malih podjetnikov, obrtnikov, malih gospodarskih subjektov, ki jim je dovolj nategovanja, dovolj laži režima in so usodo preživetja vzeli v svoje roke.

Ustanovila se je skupina Odpiramo -nič več lockdowna- Slovenija.

S tem smo se priključili Nemčiji, Avstriji in Švici, kjer bodo v januarju začeli z množičnim odpiranjem svojih lokalov, različnih dejavnosti in podjetij.

Gre za množičen upor zoper kršenje mednarodno ratificiranih pogodb o zaščiti človekovih pravic in svoboščin do pravice dela, do pravice svobodnega gibanja, do neodtujljive pravice do svobodnega življenja, saj je Svetovna zdravstvena organizacija priznala, da covid ne predstavlja nobene večje nevarnosti kot gripa, da je smrtnost celo manjša in so ukrepi nesorazmerni s številom obolelih in umrlih. Zato se po Evropi pripravljajo na odprtje trgovinic, lokalov, cvetličarn in ostalih nezakonito, protipravno in protiustavno zaprtih dejavnosti.

Tudi Slovenija se pridružuje in v ta namen se ustanavlja skupina, ki bo zbrala število zainteresiranih v množičnem boju zoper nepravične ukrepe. Nadaljnja navodila bodo sledila v skupini glede na zainteresiranost podjetnikov, da stopimo skupaj in usodo vzamemo v svoje roke, saj imamo vso pravno podlago in podporo pravnikov, ki nam bodo pomagali.

Vsi zainteresirani naj se prijavijo z imenom in priimkom ter dejavnostjo v skupino na TELEGRAMU z imenom ODPIRAMO- NIČ VEČ LOCKDOWNA- SLOVENIJA….. Varovanje osebnih podatkov je v skladu z zakonom o varovanju osebnih podatkov in se uporablja za namen informiranja glede odprtja in pravne podpore.

Povezava na telegramu: t.me/odpiramo; če ste že na telegramu, lahko vpišete tudi ODPIRAMO- NIČ VEČ LOCKDOWNA- SLOVENIJA.

Vir: https://www.facebook.com/tjasa.vuzem

ja, ja, pol si se pa zbudila.:))) Tudi če bi se našli trije cepci, ki bi lokal odprli, kdo pa misliš, da bi prišel pit? Ti, Ludi in darwin? Anglija zapira čisto vse do februarja, tudi šole, ven ne boš smel, če nimaš dobrega razloga, zdaj bodo pa eni papki oštarije odprli. Itak, in your dream. Bodo po hitrem postopku nazaj zaprti, pa še podpore ne bodo dobili od države.

Enim se pa res ne da nič dopovedati, saj ni čudno da je kot je, včeraj Odmevi, v Posavju pristojni sami povedo da je folk nor, da javno krši predpise, fešte v zidanicah, ja super , pa bodite okuženi samo k nam ne hodite, vi pa če hočete pokrepajte od tega kar po vaše ne obstaja.

Resnično? Včeraj gledala intervju z direktorico Krškega zdravstvenega doma, ki je povedala, da je večina okužb iz služb. Okužene so po cele tovarne. Da te ni sram! Poleg tega imajo spet okužbe v večih DSO-jih.

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135764315_4340021972692984_9141158497559802039_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=DcM3NOsEvNQAX8La54e&_nc_oc=AQnArjFLsPh_WKhQfWI1JmH8ELkRypLhjEWmZkS_VdUtPEMP84wE6FBG9W5LFZDywiA&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=090ad9ba5c9767423ba559f319080a05&oe=601CC178[/img]

A vam je Sintal dovolil, da uporabite njihovo interno sliko za svoj plakat?
Sem sliko preposlala njihovi tajnici na upravo, ki jo poznam. Me zanima, če fanta na sliki vesta, v kak namem sta uporabljena. In oznake varnostne službe niso zakrite, kot bi morale biti.

A vam je Sintal dovolil, da uporabite njihovo interno sliko za svoj plakat?
Sem sliko preposlala njihovi tajnici na upravo, ki jo poznam. Me zanima, če fanta na sliki vesta, v kak namem sta uporabljena. In oznake varnostne službe niso zakrite, kot bi morale biti.

Ste pa hitri v rahjštabu (Personal Staff Reichsführer-SS). Res si pridna, na rajhministra Hojsa si tudi že poslala, a ne?

[img]https://encyclopedia.ushmm.org/narrative/10806/thumb.pagespeed.ce.WSy8J344i3.jpg[/img]

Lockdown je edina logična in prava rešitev v nastali situaciji.

Resnično? Včeraj gledala intervju z direktorico Krškega zdravstvenega doma, ki je povedala, da je večina okužb iz služb. Okužene so po cele tovarne. Da te ni sram! Poleg tega imajo spet okužbe v večih DSO-jih.
[/quote]

heh, kakšen sram, to je tipični brezobrazni jajatov trol, stalker, vernik, ki ne pozna nobene sramote, ki seveda obrača in razlaga besede nekoga drugega po vatlih iz kleti trstenjakove, ali nora24tv. Malo se je zajebal, da je v dveh temah pisal pod istim nikom.

Kaj ti misliš in delaš je tvoj problem. Uporaba tujega imena in oznak pa mora biti dovoljena.

Usmerila sem jih na mon forum, pa naj urejajo dalje.

A vam je Sintal dovolil, da uporabite njihovo interno sliko za svoj plakat?
Sem sliko preposlala njihovi tajnici na upravo, ki jo poznam. Me zanima, če fanta na sliki vesta, v kak namem sta uporabljena. In oznake varnostne službe niso zakrite, kot bi morale biti.
[/quote]

Sintal svoje delavce vsa leta zalo slabo plačuje za redne šihte. Videl sem delavca, ki so mu pritekle solze nad plačilno listo, ki jo je dobil za december, tri leti nazaj za vse nočne šihte, praznične in nedeljske, nekaj več kot 600€, ne spomnim se, če je bil tud prevoz not. Za božičnico pa neke copate za par evrov. Verjetno tudi dons ni drugače.
To je dobra reklama za njih.

Pa zakaj tem motenim egoističnim in narcisoidnim osebkom sploh dovolimo, da nas terorizirajo. Vem, smo uvidevni in žal nam je, da osebnostno moteni in necivilizirani in se derejo ves čas s svojimi času neprimernimi zahtevami ne glede na ceno drugih. Ma kaj odprite? Vse? Šole, ukinite delo od doma, kafiče.. pa naj bo veselo a ne. Ne vem. Ta epidemija je naplavila ali pa odnesla en cel kup ljudi v neko narcisoidno blaznost. Jaz sem zgrožena, ko opazujem to divjanje norcev. V prejšnjem režimu bi jih že odstranili kot plevel, ker za družbo niso dobri saj spodbujajo št.smrti s svojimi zahtevami. Ja, z višjo rastjo okuženosti se tudi viša smrt. Kar pa je najbolj ironično ravno ti človeški gnusi ne nastradajo. kot da morajo biti tu na zemlji za predstavnike zla. Ampak je dovolj. Dovolj je egoističnega dreka, ki bi zdaj vse odpiralo, dovolj je egoističnih staršev, ki bi otroke denstali v šolah in seveda absolutno brez mask. Dovolj je tega nezdravega egoizma v družbi. Očitno smo to potrebovali, da smeti naplavi k vrhu in prepoznamo družbene škodljivce in ne tratimo tudi v bodoče, ko bo to že davno mimo časa in čustev za njih. Sociopati tega res ne znajo ceniti. To bolano skupino štejem med tiste bolnike, ki so ustanavljali društvo, ki naj ukine pedofilijo kot kriminalno dejanje. Vsak drek ustanovi skupino in terorizira ostale ampak to ne pomeni, da je kaj več kot drek.

Končno, bravo tako se dela. Drugače bomo vsi pocrkali.

Kaj ti misliš in delaš je tvoj problem. Uporaba tujega imena in oznak pa mora biti dovoljena.

Usmerila sem jih na mon forum, pa naj urejajo dalje.
[/quote]

Debilnost ne pozna meja.

Sintal svoje delavce vsa leta zalo slabo plačuje za redne šihte. Videl sem delavca, ki so mu pritekle solze nad plačilno listo, ki jo je dobil za december, tri leti nazaj za vse nočne šihte, praznične in nedeljske, nekaj več kot 600€, ne spomnim se, če je bil tud prevoz not. Za božičnico pa neke copate za par evrov. Verjetno tudi dons ni drugače.
To je dobra reklama za njih.
[/quote]

Enako slabo so plačane sestre v domovih, trgovke, kader v JU prejema dodatek do minimalne plače, pa še in še …
Sintal in ostale varnostne službe niso nobena izjema med delodajalci. Pa tud iber bogato akrapovici in njim podobni ne.


se strinjam s tabo. Res je tudi meni toleranca do vseh teh sralcev pošla. Počasi bo tudi njim umrl kak bližnji pa bo šele takrat mir. Ali pa bodo prej pristali na psihiatriji, ker so zgubili stik z realnostjo.

Borba do Groba, koga bi vi odstranil, pa hajde, da vidim kdo si upa mene dotaknit, še noben mi ni niti prepovedal da grem kamorkoli brez maske, le postavit se je treba znat za sebe.
Argumenti, volja, samozavest.
Če me napadeš fizično, te pa boš dobil po tintari. Koga bi vi odstranjeval, agenti, podgane vladine, ma samo dodjite meni na penal.


Multinično blesavo je opisalo sebe in psihopate na oblasti.
Zdaj pa začni čistiti.

Pri tebi ne opazim nič od tega, kar ni naštel. Ne argumetov, ne samozavesti. Samo debilizem.

Ludi je zakon!

pritebi
oh kako zelo motiš se ti…. zavajaš, deluješ prozorno ip, agent, iš..
Hvala enemy… iste gore smo list.

Nakladač gnili leni :-))))

Si že dvignil manipulatorsko lažnivo rit in odšel posnet naše prazne bolnice?

Si preveč utrujenčkan od copy-pasteanja, da bi kaj konkretnega naredil, kajne?

Ekipe so že že terenu, ko bo moj čas spet grem na teren tudi sam.
NIč bat, boš gledal skrit od doma, sej sem večkrat dellil svoje posnetke agentčič moj mali, skriti za tipkovnico.
Obvladam Internet, v nulo, dejstvo.
Poleg mona, sem povsod drugje, sej delam 100 na uro vsak dan.
Mon je le delček mojega dela.
Kmalu pa protest.
Big One.

Alo ti, multinick, pejt ti posnami polne bolnice?!?!
Prinesi še sliko izoliranega virusa sars cov 2, ne-anin+mirane računalniške lare-fare, fake neumnosti.
Te pa serji dalje.
Seronja.

New Report

Close