Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Avstriji totalna medijska blokada, kriminal v nebo.

V Avstriji totalna medijska blokada, kriminal v nebo.

Izven karakterja Dolfa: Vsem občutljivim se globoko in iskreno opravičujem za tole sliko. Na kraj pameti mi ne bi padlo take stvari limati tu, kjer debato spremljalo tudi mladoletni in občutljivi.

V karakterju:

Ampak res. Glej tega prasca, sam še kalašnikov ji daš, pa se angažira na sto metrov!

[img]https://3.bp.blogspot.com/_s6zY8-yAuYc/ReS2asoqoGI/AAAAAAAAAG0/SfzJ_D2zoF4/s1600/Muslim-child-killed-by-Serbs-in-Bosnia.jpg[/img]


Muci, moj podpis je citat iz knjige, ti pa praviš, da te zanima. Če ti odgovor ni všeč, to ni moj problem.[/quote]

Za samooklicano tolerantno borko za pravice vseh, ki lezejo in grejo, si neznansko netolerantna. In pekoče sarkastična.[/quote]
Kot prvo, ne trdim, da sem tolerantna, kot tudi ne, da se borim za pravice vseh. Če se ti zdi, da veš drugače, pa dokaži.
In če misliš, da je bil citirani komentar sarkastičen, lahko rečem samo: you’ve seen nothing yet. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Izven karakterja Dolfa: Vsem občutljivim se globoko in iskreno opravičujem za tole sliko. Na kraj pameti mi ne bi padlo take stvari limati tu, kjer debato spremljalo tudi mladoletni in občutljivi.

V karakterju:

Ampak res. Glej tega prasca, sam še kalašnikov ji daš, pa se angažira na sto metrov!

[img]https://3.bp.blogspot.com/_s6zY8-yAuYc/ReS2asoqoGI/AAAAAAAAAG0/SfzJ_D2zoF4/s1600/Muslim-child-killed-by-Serbs-in-Bosnia.jpg[/img][/quote]
pa kaj to meni kažeš? zakaj tega ne pokažeš voditeljem ZDA, Francije, itd, ki to podpirajo?


A zdaj bi se pa še psihoanalizo rad šel? Misliš, da bi bila ustrezen poskusni zajček? :)[/quote]

Ne, ne bi imelo smisla, ker svoje probeleme nosis izpisane na celu. Psihoanaliza zato ni potrebna.[/quote]
Itak. Daj, povej nam, kaj še “vidiš”, bi znalo biti zabavno. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vse kar tebi manjka v glavi so Chemtrailsi, prostozidarska zarota, paranoja pred Georgem Sorosem, in zatrjevanje, da je zemlja ravna, pa bi bil popolna inkarnacija trolla.

Si prepričan, da v tvoji domači vasi ne poteka iskalna akcija ker so izgubili vaškega norčka?

Vse kar tebi manjka v glavi so Chemtrailsi, prostozidarska zarota, paranoja pred Georgem Sorosem, in zatrjevanje, da je zemlja ravna, pa bi bil popolna inkarnacija trolla.

Si prepričan, da v tvoji domači vasi ne poteka iskalna akcija ker so izgubili vaškega norčka?[/quote]
enega mačka pa res pogrešamo, zgleda da je brez papirje zgasnil v Avstrijo


A zdaj bi se pa še psihoanalizo rad šel? Misliš, da bi bila ustrezen poskusni zajček? :)[/quote]
dejstva so kot so, za vse ostalo kar navajaš pa nisem pravi naslov, pomoč zase ( kot si se izrazila) si poišči na drugem naslovu:)[/quote]
Glede na to, kolikokrat si kiksnil, se mi kar smeji, ko začneš opletati z “dejstvi”… Tudi tistimi o meni. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Predlagam, da se ta tema prestavi na december 2026.


dejstva so kot so, za vse ostalo kar navajaš pa nisem pravi naslov, pomoč zase ( kot si se izrazila) si poišči na drugem naslovu:)[/quote]
Glede na to, kolikokrat si kiksnil, se mi kar smeji, ko začneš opletati z “dejstvi”… Tudi tistimi o meni. :)[/quote]
seveda sestrica, seveda sem kiksnil:)
beri: v tvojih mokrih sanjah
lepo mi bodi micika draga:)

No, čas bi bil, da se tale zakon spremene in da se vse do deportacije ta folk drži pod ključem in za visoko bodečo žičnato ograjo.
Prav zoprno mi je gledat te postopače na ulicah mojega rojstnega mesta. Saj sfalit jih pa itak ne moreš, jim na facah piše, od kod so – arabialend, za ta črne se pa tako ali tako ve.

He,he,če praviš da nisem zaželjena v Celovcu, so tile musliči in zamurci še tisočkrat manj. Avstrijci niso niti malo multikulti, so veliki rasisti, boš že videla, kdo bo pojutrišnjem zmagal na volitvah.
Garantiram, da bo Hofer.

Nobena država v Evropi ni multikulti, še ZDA niso več, odkar se je zgodil melting pot-talilni lonec. Multikulti so recimo Kanada pa Avstralija, pa Nova Zelandija, čeprav tudi tam sploh tistim ta starim priseljencem ali njihovim potomcev ta politika vse manj diši.

No, v sobotnih Slovenskih novicah piše, da so morali zaradi migrantov, ki so jih polovili na Vranskem razkužiti policijsko postajo v Žalcu in vse ostalo od avtobusa dalje, saj so bili migranti, Afganistanci in Pakistanci vsi garjavi in ušivi, našli pa so tudi hepatitis C.

Upam, da se zavedate, kaj to pomeni? To so prenosljive, tudi nevarne bolezni, proti katerim se je potrebno obvezno cepiti pred potovanji v kakšno “eksotiko”.
Dodaten problem je, ker so uši, ki jih imajo migranti drugačne od tistih “naših”, so namreč prenašalke tifusa.
Z ušivimi in garjavimi migranti imajo precej težav tudi v Srbiji, Bolgariji, kjer se tudi precej piše o tej nevarnosti. Marsikje jih zaklenejo v centre, da ne hodijo naokoli. V Bolgariji je to zahtevalo prebivalstvo samo.
Žal pa jim na tisoče še vedno uspe priti v EU kjer potem širijo vse od garij, uši do hepatitisa.

A na HIV/AIDS ste pa pozabili.
Saj res ni pošteno, da imajo v Afriki nekatere države čez 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okuženega prebivalstva, pri nas je pa okužena le kaka desetinka procenta prebivalstva.
Bo treba še malo Somalijcev in drugih črnih beguncev uvozit, Ane?


Glede na to, kolikokrat si kiksnil, se mi kar smeji, ko začneš opletati z “dejstvi”… Tudi tistimi o meni. :)[/quote]
seveda sestrica, seveda sem kiksnil:)
beri: v tvojih mokrih sanjah
lepo mi bodi micika draga:)[/quote]
Moje mokre sanje pa res niso povezane s tabo, ne laskaj si. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

No, je pa že to, da nam hodijo po Sloveniji migranti z garjami in ušmi, prenašalci tifusa, okuženi s hepatitisom C več kot dovolj.
Zaradi tistih, ki so jih polovili na Vranskem so morali razkužit vso PP Žalec, avtobus.
Kaj pa tisti, ki uidejo pa potem širijo te parazite in bolezni vsepovsod? Gre v trgovino, na avtobus, vlak, javni wc….saj ne bomo mogli nikamor več, če trosijo naokoli vse to.
In na koncu bomo mi postali prenašalci njihovih bolezni, ki so pri nas izkoreninjene že več desetletij!

Verjetno pa to ni vse, samo ne pride v javnost.

Seveda je pa pomemben tudi AIDS, saj je bilo ravno v zadnjih par dneh objavljeno, da se je skokovito povečalo št. na novo okuženih z njim. Od nigerijske prostitutke/a v Italiji gre lahko tole hitro naprej…
Saj je bila afera v časopisih, ker so volonterke seksale z migranti v Calaisu, se je pa to dogajalo tudi drugod, po Grčiji….vedno se bodo našle butnjene duše. No, problem nastane, ker te radodajke menjajo partnerje…

gledam, šele potem vidim, leto 2016! A danes, 2021. leta je Francija zaradi teh ubogih migrantov že na robu državljanske vojne, cone no go so pa že stalnica! Da ne pozabim norišnice na švedskem!

sildenafil in singapore https://www.pharmaceptica.com/

tisti ta levi, ki tule krulite , da so črnuharji od leta 2015 fajn, pa ubogi mladoletniki ipd :):)

Sredi Dunaja so  prejšnji teded najmanj trije Afganarji posilili in zadavili 13letno punco in jo odvlekli na želežniške tire.

Fajn bi blo, da bi to kaki vaši sestri ali hčerki naredil, a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Dolf z Spodnje Bavarske, 02.12.2016 ob 12:06

Izven karakterja Dolfa: Vsem občutljivim se globoko in iskreno opravičujem za tole sliko. Na kraj pameti mi ne bi padlo take stvari limati tu, kjer debato spremljalo tudi mladoletni in občutljivi.

V karakterju:

Ampak res. Glej tega prasca, sam še kalašnikov ji daš, pa se angažira na sto metrov!

[img]https://3.bp.blogspot.com/_s6zY8-yAuYc/ReS2asoqoGI/AAAAAAAAAG0/SfzJ_D2zoF4/s1600/Muslim-child-killed-by-Serbs-in-Bosnia.jpg[/img]

Ne zagovarjam tega, kar je na sliki, ampak to je VOJNA. Tu imaš vsaj možnost puško vzet v roke, pa prasca ubit, ki je tega otrok ubil.

Kaj pa 13 letna Leona iz Avstrije,  punčka, ki je bila zadrogirana, posiljena,  ubita in odvržena kot smet? Krivi so pa muslimani, migrantje iz Afganistana. A lahko tudi puško vzemaš, pa te smeti počistiš s tega sveta?

New Report

Close