Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Avstriji totalna medijska blokada, kriminal v nebo.

V Avstriji totalna medijska blokada, kriminal v nebo.


kakšnega daješ ti s svojim podtikanjem? kakšne veze imajo seznami ki bi jih rad videl z židi in Bosanci v taboriščih?[/quote]

Odraz in slika nekaterih (na žalost nemalo) Slovencev je bila Zlovenija, kjer so nekateri tudi jokcali za Dolfijevimi časi.[/quote]
res nisi pri pameti, kaj meni podtikaš; skoz ti govorim o tem da lastna država ne spoštuje zakonodaje, ti trdiš da so bili vsi popisani in da obstajajo seznami, jaz pa trdim da teh seznamov ni oz da država niti ni popisala kdo je vstopil v državo ; to je vse zdaj pa micka f..off

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e2/37/03/e2370347f9c1f8fdd7cd7cb19336ee38.jpg[/img][/quote]
ja ja, in v Srtebrenici se je zgodil genocid? eni ste pa res prtisnjeni

In to, da je Slovenija migrante ob vstopu v državo popisala in vnesla v register, je po tvoje brezpredmentno?[/quote]
Tako je. Za vstop v državo tujec potrebuje potni list in vizo. Pika. Kdor ilegalno vstopi, se pa kaznuje z zaporom.
Popis, kjer so vsi rojeni 1.1.1975 z izmišljenimi imeni je popolnoma brezpredmeten, mimogrede, popisali so jih pa samo cca 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e2/37/03/e2370347f9c1f8fdd7cd7cb19336ee38.jpg[/img][/quote]
ja ja, in v Srtebrenici se je zgodil genocid? eni ste pa res prtisnjeni[/quote]

Ampak res ej, kolk so eni pritisnjeni!

Nerodni muslimani so popadali v blatne jame, ko so romali proti Meki, in potem ko so jih hoteli samo pogreti v zemljankah da jih ne bi zeblo so pa kar pomrli! Še dobro, da so imeli sezname kdo je musliman, da so jih potem lažje našli, si predstavljaš kaknšna štala bi bila drugače?!

Predlagam, da letos podelimo nagrade zanajbolj zabite forumaše jaz kandidiram sosedovo Micko.

lp

*NOMINIRAM*

Odraz in slika nekaterih (na žalost nemalo) Slovencev je bila Zlovenija, kjer so nekateri tudi jokcali za Dolfijevimi časi.[/quote]
res nisi pri pameti, kaj meni podtikaš; skoz ti govorim o tem da lastna država ne spoštuje zakonodaje, ti trdiš da so bili vsi popisani in da obstajajo seznami, jaz pa trdim da teh seznamov ni oz da država niti ni popisala kdo je vstopil v državo ; to je vse zdaj pa micka f..off[/quote]
Aja,
torej smo jih dobili nepopisane od Hrvatov in jih nepopisane predali Avstrijcem, ki so nepopisane sprejeli v Avstrijo.
Naša policija se je namesto popisov šla v centrih ladjice potapljat, pa te papirje predala Avstrijcem?


res nisi pri pameti, kaj meni podtikaš; skoz ti govorim o tem da lastna država ne spoštuje zakonodaje, ti trdiš da so bili vsi popisani in da obstajajo seznami, jaz pa trdim da teh seznamov ni oz da država niti ni popisala kdo je vstopil v državo ; to je vse zdaj pa micka f..off[/quote]
Aja,
torej smo jih dobili nepopisane od Hrvatov in jih nepopisane predali Avstrijcem, ki so nepopisane sprejeli v Avstrijo.
Naša policija se je namesto popisov šla v centrih ladjice potapljat, pa te papirje predala Avstrijcem?[/quote]

In še to.
Lani ste pa na veliko zganjali paniko in pisali o tem, da bo Nemčija vse begunce vrnila k nam, ker smo jih baje mi prvi in edini popisali in kakšni bedaki smo zaradi tega.


ja ja, in v Srtebrenici se je zgodil genocid? eni ste pa res prtisnjeni[/quote]

Ampak res ej, kolk so eni pritisnjeni!

Nerodni muslimani so popadali v blatne jame, ko so romali proti Meki, in potem ko so jih hoteli samo pogreti v zemljankah da jih ne bi zeblo so pa kar pomrli! Še dobro, da so imeli sezname kdo je musliman, da so jih potem lažje našli, si predstavljaš kaknšna štala bi bila drugače?![/quote]

[img]http://www.aljazeera.com/mritems/imagecache/mbdxxlarge/mritems/Images/2015/7/8/e88f320234ec4bd096487768ca647a0a_18.jpg[/img]

Ampak res ej, kolk so eni pritisnjeni!

Nerodni muslimani so popadali v blatne jame, ko so romali proti Meki, in potem ko so jih hoteli samo pogreti v zemljankah da jih ne bi zeblo so pa kar pomrli! Še dobro, da so imeli sezname kdo je musliman, da so jih potem lažje našli, si predstavljaš kaknšna štala bi bila drugače?![/quote]

[img]http://www.aljazeera.com/mritems/imagecache/mbdxxlarge/mritems/Images/2015/7/8/e88f320234ec4bd096487768ca647a0a_18.jpg[/img][/quote]

Evo, to je to! A si predstavljas kako bi bilo, ce ne bi vedeli, da je notri v tej lični eno osebni hišici Begunec številka 589, Mehmet Izmetbegović, 1.1.1973?!


ja ja, in v Srtebrenici se je zgodil genocid? eni ste pa res prtisnjeni[/quote]

Ampak res ej, kolk so eni pritisnjeni!

Nerodni muslimani so popadali v blatne jame, ko so romali proti Meki, in potem ko so jih hoteli samo pogreti v zemljankah da jih ne bi zeblo so pa kar pomrli! Še dobro, da so imeli sezname kdo je musliman, da so jih potem lažje našli, si predstavljaš kaknšna štala bi bila drugače?![/quote]
ne, Srbi so jih postrelili, saj to se ve, ampak to ni bil genocid ampak uboj vojnih ujetnikov, Srbi so pobili vojne ujetnike in ni bilo nobenih seznamov, malo preveč filme gledaš

Draga zabita Prdoslava,
lepo, da kandidiraš. Zaenkrat si sicer sama na seznamu, vendar pa tudi zato vodiš z veliko večino. Klap klap.

Draga zabita Prdoslava,
lepo, da kandidiraš. Zaenkrat si sicer sama na seznamu, vendar pa tudi zato vodiš z veliko večino. Klap klap.[/quote]

Je bilo popravljeno v Norminiram.
In nisem sama na seznamu, ker jaz sem nominirala tebe, ker tako pomankanje inteligence, ki kažeš ti je kar malo smešno in žalostno.

Ampak res ej, kolk so eni pritisnjeni!

Nerodni muslimani so popadali v blatne jame, ko so romali proti Meki, in potem ko so jih hoteli samo pogreti v zemljankah da jih ne bi zeblo so pa kar pomrli! Še dobro, da so imeli sezname kdo je musliman, da so jih potem lažje našli, si predstavljaš kaknšna štala bi bila drugače?![/quote]
ne, Srbi so jih postrelili, saj to se ve, ampak to ni bil genocid ampak uboj vojnih ujetnikov, Srbi so pobili vojne ujetnike in ni bilo nobenih seznamov, malo preveč filme gledaš[/quote]

Sram te bodi! 🙁

https://bs.wikipedia.org/wiki/Genocid_u_Srebrenici

To se v Avstriji ne dogaja, ker imam gor v Avstriji 12 tednih prijateljev, ki se večkrat dobimo in mi niso še nikoli zatrdili kaj takega.
Pa so ti prijatelji 5 je albancev od 14-19cm , ki se razumemo odlično tako,d a bodite samo tiho.

Draga zabita Prdoslava,
lepo, da kandidiraš. Zaenkrat si sicer sama na seznamu, vendar pa tudi zato vodiš z veliko večino. Klap klap.[/quote]

Je bilo popravljeno v Norminiram.
In nisem sama na seznamu, ker jaz sem nominirala tebe, ker tako pomankanje inteligence, ki kažeš ti je kar malo smešno in žalostno.[/quote]

Norminiraš ali ustrezaš normam?

Ampak res ej, kolk so eni pritisnjeni!

Nerodni muslimani so popadali v blatne jame, ko so romali proti Meki, in potem ko so jih hoteli samo pogreti v zemljankah da jih ne bi zeblo so pa kar pomrli! Še dobro, da so imeli sezname kdo je musliman, da so jih potem lažje našli, si predstavljaš kaknšna štala bi bila drugače?![/quote]
ne, Srbi so jih postrelili, saj to se ve, ampak to ni bil genocid ampak uboj vojnih ujetnikov, Srbi so pobili vojne ujetnike in ni bilo nobenih seznamov, malo preveč filme gledaš[/quote]

Absolutno! Tudi židje so bili “vojni ujetniki”, kajti ko je bila vojna so bili oni ujeti!

Majkemi, tako je. Itak da je bil vmes med muslimani v Srebrenici tudi kak katolik, tako da to pa DEFINITIVNO ni bil genocid.

Genocide is intentional action to destroy a people (usually defined as an ethnic, national, racial, or religious group) in whole or in part. The hybrid word “genocide” is a combination of the Greek word génos (“race, people”) and the Latin suffix -cide (“act of killing”).[1] The United Nations Genocide Convention defines genocide as “acts committed with intent to destroy, in whole or in part, a national, ethnic, racial or religious group”.

Ne bom komentiral (ne)zakonitosti prehodov meja, se bom pa ustavil pri integraciji. Ta več kot očitno šepa že nekaj časa, s prihodom tolikšnega števila pa je postala izredno težavna – z obeh strani – tako domačinov (izreden porast desničarskih, tudi nacističnih gibanj), kot tudi prišlekov. Kot ugotavljajo v Nemčiji, se vedno več migrantov ne želi integrirati v nemško družbo, pač pa se zatekajo k svojim skupinam, ki se namerno distancirajo od Nemcev (zelo znani so klani, ki obvladujejo celotne mestne četrti). Pa to ni pojav samo med nižje izobraženimi, pač pa tudi med višje (kar je še najbolj zaskrbljujoče) ter med turškimi priseljenci (ki so že veljali za integrirane, za Nemce):
http://www.faz.net/aktuell/wirtschaft/migranten-kritisieren-deutschlands-fluechtlingspolitik-14552741.html
Nekako je utopija pričakovati, da se bo stanje izboljšalo če bomo le mi domačini dovolj strpni. Ker mora biti za to tudi druga stran. Pa je vedno manj pripravljena se integrirati.

[img]http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/013/005/3mLydMU.png[/img]

Begunci v celi Evropi so se vsi lepo integrirali še vedno spoštujejo svojo vero islam, ki je hkrati prečudovita vera in spoštujejo Evropske vrednote problem so Evropejci, ki se obnašajo, kot , da je zmelja njihova in to me zelo jezi.

Da so bili med teroristi povečini tisti že rojeni v Evropi, je res velik problem.

Po drugi strani pa, dokler se bomo recimo Slovenci ubadali z begunci, ki so v maksimalno 24 urah prešli naše ozemlje, s prosilci za azil, ki jo ob prvi priliki zbrišejo v Nemčijo in z domnevnim nasiljem migrantov po Evropi, namesto s slovenskimi fanti, ki se hodijo borit v Sirijo na stran islamistov, in domačimi Zlovenci, je vse skupaj res ena zmeda.


ne, Srbi so jih postrelili, saj to se ve, ampak to ni bil genocid ampak uboj vojnih ujetnikov, Srbi so pobili vojne ujetnike in ni bilo nobenih seznamov, malo preveč filme gledaš[/quote]

Absolutno! Tudi židje so bili “vojni ujetniki”, kajti ko je bila vojna so bili oni ujeti!

Majkemi, tako je. Itak da je bil vmes med muslimani v Srebrenici tudi kak katolik, tako da to pa DEFINITIVNO ni bil genocid.

Genocide is intentional action to destroy a people (usually defined as an ethnic, national, racial, or religious group) in whole or in part. The hybrid word “genocide” is a combination of the Greek word génos (“race, people”) and the Latin suffix -cide (“act of killing”).[1] The United Nations Genocide Convention defines genocide as “acts committed with intent to destroy, in whole or in part, a national, ethnic, racial or religious group”.[/quote]
ej butec, poboj 8000 vojnih ujetnikov ni genocid, če pa to drži potem so ameri že leta 1991 izvedli genocid nad Iračani, namreč ubil so cca 150000 iraških vojakov, veliko večino so kar z buldožerji žive zasuli, bodim potem natančni, Iračane dajm zgolj kot example, tage je še dosti več; in še 1x Srbi so pobili vojne ujetnike za katere so lahko upravičeno domnevali da se bodo v primeru če jih spustijo ponovno angažirali v vojski BIh

Begunci v celi Evropi so se vsi lepo integrirali še vedno spoštujejo svojo vero islam, ki je hkrati prečudovita vera in spoštujejo Evropske vrednote problem so Evropejci, ki se obnašajo, kot , da je zmelja njihova in to me zelo jezi.[/quote]

Ok, se bom pač registrirala. V imenu koga boš pa potem pisalo bedarije?


ne, Srbi so jih postrelili, saj to se ve, ampak to ni bil genocid ampak uboj vojnih ujetnikov, Srbi so pobili vojne ujetnike in ni bilo nobenih seznamov, malo preveč filme gledaš[/quote]

Sram te bodi! 🙁

https://bs.wikipedia.org/wiki/Genocid_u_Srebrenici%5B/quote%5D
mene? sram naj bo tiste , ki lažejo, predvsem ameriške lobije ki so dosegli da se to imenjuje genocid

https://www.youtube.com/watch?v=ALT2NOfTbaY

New Report

Close