Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V četrtek sem se dal cepit

V četrtek sem se dal cepit

☝️ Toliko, da veste, da vas ne bi čisto preveč skrbelo zame. 😅 Same luštne mlade so tam, bi kar šel v ponedeljek še enkrat. 😅

Anticepilci ti bodo povedali da si omejen, nor in kaj vem kaj še vse, naj bodo doma, mi bomo namesto njih hodili okoli, še bone naj nam odstopijo, saj itak niso nič vredni kot tudi certifikati niso bili.

https://www.strelec.si/forum/attachment.php?aid=17761

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain
Objava čaka odobritev

oprosti, ampak a je s teboj vse ok: zakaj podvajaš teme, ki jih odpiraš? je to posledica cepiva ali si že sicer tako …?

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

waaaaaa…… resno? brezveze se menit, če nič ne odobrijo 🙂

S katerim cepivom si se cepila?

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
kaj res moraš, 15.05.2021 ob 17:22

oprosti, ampak a je s teboj vse ok: zakaj podvajaš teme, ki jih odpiraš? je to posledica cepiva ali si že sicer tako …?

Dvakratno je samo dalo, boš preživelo?

Robi, to z mona, ki je včeraj pristala s covidno pljučnico na kisiku v bolnici tudi ti osebno poznaš.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 15.05.2021 ob 17:23

waaaaaa…… resno? brezveze se menit, če nič ne odobrijo 🙂

Nisi pridno, pa ne gre čez. ☝️😅

Objava čaka odobritev

Pa jooooooooj!!!!!!!!!!!!! 🙂 uglavnem, tebe omenjam in ne gre skoz, vse gre v red zone 😀 pa zanima me kk si? zdaj po cepljenju…

Kaj pa mene omenjaš? Treba bit malo hinavski. 😅 Saj pravim, da nič ne čutim, da bi bilo kaj drugače po cepljenju. Edino punce so pa res luštne in prijazne tam, vse pod 25, tako da bi vsak dan šel. 😅

Zato, ker si mi namignu, da naj hudiča ne kličem 😛 😛 no, super, da vse štima in, da boš narajcan še mesec dni na ta račun, js ti prvoščim to krasno izkušnjo 😉

Še žal vam bo, da ste se cepili. In to vsem.
Samo to vam povem.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi…, 15.05.2021 ob 18:21

Še žal vam bo, da ste se cepili. In to vsem.
Samo to vam povem.

Če ti poveš, je treba res pošteno premislit.😅 Si prebral, da je ena z mona včeraj pristala v bolnici, čisto na hitro, s covidno pljučnico na kisiku, spoznal si jo pred leti na srečanju monovcev.

Viharni, daš link na to temo, kjer je mona pristala v bolnici?

Odgovor na objavo uporabnika
katera, 15.05.2021 ob 18:36

Viharni, daš link na to temo, kjer je mona pristala v bolnici?

Ni linka budalo. Jo imam na fb in tam mi je povedala, ne bom pa razkril katera je. Robiju povem, ker jo tudi on pozna in morda mu celo kapne za koga gre. Je v redu ženska z družino, mlajša od mene in drugače zdrava.

Mogoče jo jaz tudi poznam. Zaželi ji čim hitrejše okrevanje!

Odgovor na objavo uporabnika
katera, 15.05.2021 ob 18:53

Mogoče jo jaz tudi poznam. Zaželi ji čim hitrejše okrevanje!

Bom, rekel ji, da ji multinično želi čimhitrejše okrevanje. 😀 Če je nov forum v zagonu, bi tudi vi bili lahko malo bolj resni, permejdun de.

Bože mili, ova gluperda od viharnog jezdenika ima beskonačnu zalihu šporkih riči, sakupila mu se poslednjih 3 dana bez mogućnosti, da sere po glavama ljudi na forumu 🙁

Ma ko ih šiša Robi, neka se cepe… cim prej.

New Report

Close