Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ V Domu za starejše Ajdovščina potrdili 27 okužb po CEPLJENJU, ena oseba umrla!!!

V Domu za starejše Ajdovščina potrdili 27 okužb po CEPLJENJU, ena oseba umrla!!!

Mediji širijo paniko že od pomladi. A to te pa ne moti?

Kako je lahko smrt milejši ukrep, hehe?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zamisli si hilda blesava.
Imas mamo ki je ima visok pritisk in sladkorno.
Slabe zobe in tezko hodi.
Plus tega jo matra se astma in pekoci podplati, da ne govorimo o bolecih kosteh.
AMPAK ZENSKA ZIVI.
ko jo cepijo, pa umre,
Zakaj je po tvoje umrla.
Zame zato, ker je cepivo za starce premocno in telo reagira kot da je bolno. In to potisne mamo cez rob.
A to je zdej opravicljivo
Ne jebi hilda, ti ksi zdrava se lohk zajebavas
Ogromno jih ni, in ne rabijo hild, ki jih porinejo cez rob.


Zamisli si hilda blesava.
Imas mamo ki je ima visok pritisk in sladkorno.
Slabe zobe in tezko hodi.
Plus tega jo matra se astma in pekoci podplati, da ne govorimo o bolecih kosteh.
AMPAK ZENSKA ZIVI.
ko jo cepijo, pa umre,
Zakaj je po tvoje umrla.
Zame zato, ker je cepivo za starce premocno in telo reagira kot da je bolno. In to potisne mamo cez rob.
A to je zdej opravicljivo
Ne jebi hilda, ti ksi zdrava se lohk zajebavas
Ogromno jih ni, in ne rabijo hild, ki jih porinejo cez rob.

kdo koga preverja, cepiti se mora vsak.
kakšne bolezni prej, o čem govoriš, vse bolezni so COVID danes.
si z lune madona.
[/quote]
Cepila sem se na lastno željo proti gripi. Najprej so mi izmerili temperaturo, k meni je prišla zdravstvena delavka in me spraševala po morebitnih obolenjih, kroničnih ali trenutnih. Izpolnila sem obrazec, kjer sem navedla, da nimam nobenega omembbe vrednega obolenja, potem me je druga zdravstvena delavka vprašala po mojem osebnem zdravniku, če sem na kakšno stvar alergična in tretji zdravstveni delavec me je cepil. Spet mi je povedal, da naj bom pozorna na kakšne morebitne reakcije.
Toliko v vednost, v Domu starejših občanov pa celo nadstropje okuženih.
Naključje ? Bolj mislim na površnost in strah me je pred neznanim.

Mediji širijo paniko že od pomladi. A to te pa ne moti?
[/quote]
Tudi panika medijev s strani covid-19 me zelo moti… Absolutno moramo biti previdno; ampak se pa premalokrat poudari, da 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okužv poteka blago brez potrebe po hospitalizaciji; prav tako me je pri medijih vedno jezilo kako so vedno panično odreagirali na vsak sprejet ukrep in na vsako sprostitev – kot da ni nikoli nič prav… Sam se zavedam, da je covid-19 lahko resna infekcija in se zato dosledno držim ukrepov, ker ne želim nikogar okužiti – se pa sam infekcije ne bojim… Cepil se bom, ker si želim, da se nas cepi čhas m več, da lahko zaživimo bolj sproščeno (nekateri ukrepo vem da bodo dlje časa potrebni, ampak da je vsak približno normalno…). Raje malo tvegam kot pa da tako životarim kot sedaj…

Telo na cepivo odreagira enako, kot na virus, ja če je v telo vbrizgan omrtven virus. V tem cepivu ni sledu o virusu Covid, ker ta virus še ni bil izoliran in zato ga v cepivu NI. telo pa reagira na sestavine v cepivu, za katere proizvajalec cepiva ne garantira…

Če ne bi vedeli NIČ drugo, bi se VSEM morali ob inf. da proizvajalec cepiva ne prevzema nobene odgovornosti, prižgati vsi alarmi da nekaj s tem ni o.k.


Cepila sem se na lastno željo proti gripi. Najprej so mi izmerili temperaturo, k meni je prišla zdravstvena delavka in me spraševala po morebitnih obolenjih, kroničnih ali trenutnih. Izpolnila sem obrazec, kjer sem navedla, da nimam nobenega omembbe vrednega obolenja, potem me je druga zdravstvena delavka vprašala po mojem osebnem zdravniku, če sem na kakšno stvar alergična in tretji zdravstveni delavec me je cepil. Spet mi je povedal, da naj bom pozorna na kakšne morebitne reakcije.
Toliko v vednost, v Domu starejših občanov pa celo nadstropje okuženih.
Naključje ? Bolj mislim na površnost in strah me je pred neznanim.
[/quote]

Živim zelo blizu tega doma starejših in lahko povem, da do danes ni bilo v domu nobenega okuženega! So okužbo prinesli cepilci? Kaj se je sedaj spremenilo, če od spomladi do sedaj ni bilo nobenega okuženega. Sosednji DSO v Vipavi je imel že spomladi probleme z okuženimi, tukaj tega ni bilo do sedaj.

V nekem domu je bilo nekaj narobe. Daj, v vsakem domu starejših umirajo ljudje, brez da ti slišiš, brez da bi bilo “krivo” cepivo. Zakaj ti je treba pisati te nepreverjene zgodbe? Če se ti nočeš cepiti, ni treba drugih plašiti!
[/quote]samo čakal sem kdaj bo do tega prišlo, če to drži. pa tudi če to ne drži bo slej ko prej do tega prišlo. česar vi navadni ljudje ne veste, je to,kar vam zdravniki nočejo povedati ali s ene upajo, ker bodo potem stokovno kompromitirani ali jim bodo celo grozili, v tujini pa jih nekje kar pobijejo. ČE SE GREŠ TI CEPIT PA NE VEŠ ALI SI OKUŽEN IN ČE SI OKUŽEN ALI SE OKUŽIŠ V DNEH PO CEPLJENJU, KO TELO ŠE NI RAZVILO PROTITELES, JE SMRT SKORAJDA GVIŠNA, PREJ BI SE ŠE LAHKO SKOPAL VEN, PRI TEJ KOMBINACIJI SE PA NE MOREŠ. TO JE ŽE DESETLETJA ZNANSTVENO DOKAZANO, SAM POVEDATI VAM NOČEJO.NOČEJO VAM POBVEDATI SEDAJ ZA KORONO, čeprav to isto govorijo vsako leto za gripo in za druge bolezni, za katere obstaja cepivo. kdaj so vam že svetovali, da se pejte v nejvečji epidemiji gripe cepit za gripo, kaj. prevrtitet si posnetkje te iste dr brogarjeve leto dve nazaj, ko je jasno povedala, da se v vrhuncu epidemije ni smiselno jit cepit. zakaj neki se priporoča cepljenje proti kme takrat pozimi ko klopi niso aktivni, kaj dajte tupi slovenci vam je zdej uštekalo kaj al nič. saj tega ne delajo namerno, da ne bo kdo mislil, ne upajo si, pa tudi cepivo je edina obramba ki jo pogojno človeštvo sploh ima, vse ostalo bodo pač kolateralne žrtve

Hkkhb

Ne sklepaj stvari o meni, o katerih nimaš pojma. Prav tako pa glede na tvoje besedišče in izbruh lahko sklepam, da si star nekje 14 let, in nimaš kaj iskati na tem forumu. Priporočam, da pozornost po kateri tako obupano hlepiš poiščeš nekje drugje.


???

ker so pač starejši. Ko starejši umirajo po bolnicah, je pa samo zaradi covida. Logika na višku. Daj lepo te prosim, samo enega mi pokaži, ki je umrl izrecno samo zaradi covida.

Čestistke. Tvoj komentar se niti najmanj ne tiče mojega. Še en dokaz inteligenci anti-cepilcev.


Tudi panika medijev s strani covid-19 me zelo moti… Absolutno moramo biti previdno; ampak se pa premalokrat poudari, da 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} okužv poteka blago brez potrebe po hospitalizaciji; prav tako me je pri medijih vedno jezilo kako so vedno panično odreagirali na vsak sprejet ukrep in na vsako sprostitev – kot da ni nikoli nič prav… Sam se zavedam, da je covid-19 lahko resna infekcija in se zato dosledno držim ukrepov, ker ne želim nikogar okužiti – se pa sam infekcije ne bojim… Cepil se bom, ker si želim, da se nas cepi čhas m več, da lahko zaživimo bolj sproščeno (nekateri ukrepo vem da bodo dlje časa potrebni, ampak da je vsak približno normalno…). Raje malo tvegam kot pa da tako životarim kot sedaj…
[/quote]

to tvoje čustveno nabijanje, si nekam porini. Boš ti tule manipuliral na čustva. Še nihče ni umrl zaradu covida. Virus, je samo izkoriščen za vse druge cilje, najmanj pa pomagat so človeku.

že tisočkrat prebrano

tipično

Morda pa se bodo v tisoč prve te ideje končno vbile v glavo neizobraženih Slovencev. Sicer dvomim, a vseeno ne nameravam obupati.

Živim zelo blizu tega doma starejših in lahko povem, da do danes ni bilo v domu nobenega okuženega! So okužbo prinesli cepilci? Kaj se je sedaj spremenilo, če od spomladi do sedaj ni bilo nobenega okuženega. Sosednji DSO v Vipavi je imel že spomladi probleme z okuženimi, tukaj tega ni bilo do sedaj.
[/quote]

Kdo ve, če je vse res, kar nam rečejo. Namreč, da niso imeli obolelih do sedanjega cepljenja.

prozorno šarado imenovano corona virus covid 19. Ste res dokazali svojo inteligenco.

Ne, s tem, da za razliko od tebe razumem kako delujejo cepiva in vrjamem v obstoj virusov.

1M Izraelcev se je ze cepilo brez posledic. Kako to?🙄🤷‍♂️

upam da nisi iz zdravstva čeprav se mi zdi, da so ravno taki n tam. sam to mi povej če zagovarjaš cepljenje v času največje epidemije. in če zagovarjaš cepljenje vseh tudi tistih za katere se sploh ne ve če so virus že preboleli in za tiste, za katere se ve, da so ga že preboleli.

kaj se oglašaš debilno slovesnko teslo, če pa o cepivih ne veš nič. bolj se pasji ku rac spozna na bika ko ti na cepiva.

objaviš, da se jih je toliko cepilo. Cepiš pa nobenega, ne. Pač nimaš mrtvih. Simple.


Na YouTubu poisci.☺︎︎Cepivo so kupili in skrili pod zemljo.Cepijo se s slano vodo.☺︎︎

Ni potrebe po žaljenju ljudi v zdravstvu, samo zato, ker so za razliko od tebe dejanski izobraženi ljudje, z dokončano izobrazbo višjo od osnovne šole in ki svojih ˝dejstev˝ ne pobirajo na Facebooku. Brez dvoma zagovarjam cepljenje vseh, katerih le-to ne postavlja v neposredno nevarnost, kar pomeni, da odsvetujem cepljenje ljudem z močnimi alergijami, nosečnicam in dojiljam itd. Če pa je edini simptom, ki ga oseba kaže neizobraženost (kar je precej očitno v tvojem primeru) pa žal v te kategorije ne spadaš in bi se definitivno moral iti cepit.

New Report

Close