Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ V Domu za starejše Ajdovščina potrdili 27 okužb po CEPLJENJU, ena oseba umrla!!!

V Domu za starejše Ajdovščina potrdili 27 okužb po CEPLJENJU, ena oseba umrla!!!

V Domu za starejše Ajdovščina potrdili 27 okužb po CEPLJENJU, ena oseba umrla!!!

In vi se boste šli cepit? Kar nastavite se močnemu koktejlu Billa Gatesa…

Seveda se ne gremo cepit. Pa kaj ti je?

27 okužb po cepljenju? Saj so bili prvi cepljenji pred 3 dnevi. Okuženi so že od prej. Kakršno koli že je cepivo, v treh dneh še ne “prime”.

Sem malo prej slišala, da je v nekem domu starejših umrla ena oseba in še v enem domu da je bilo nekaj narobe.
Cepivo je nepreizkušeno, jasno da je vse mogoče.

Stari ljudje pač umirajo, a za to še nisi slišala? ˝okuženi˝ so pa zato, kot je vsem, ki se vsaj malce spoznajo na cepiva popolnoma jasno, ker telo na cepivo odreagira enako, kot na virus sam. To pomeni, da se pokažejo simptomi bolezni, a so ti precej milejši in kratkotrajnejši kot dejanska bolezen.

Prosim vas ljudje, malo se pozanimajte o čem govorite. grozno sramoto si delate.

V nekem domu je bilo nekaj narobe. Daj, v vsakem domu starejših umirajo ljudje, brez da ti slišiš, brez da bi bilo “krivo” cepivo. Zakaj ti je treba pisati te nepreverjene zgodbe? Če se ti nočeš cepiti, ni treba drugih plašiti!

V nekem domu je bilo nekaj narobe. Daj, v vsakem domu starejših umirajo ljudje, brez da ti slišiš, brez da bi bilo “krivo” cepivo. Zakaj ti je treba pisati te nepreverjene zgodbe? Če se ti nočeš cepiti, ni treba drugih plašiti!
[/quote]

Jaz sem to slišala na poročilih. Ne vem, koliko je nepreverjeno. Mislim, da je tudi predhodnica napisala, da je slišala na radiu.

V nekem domu je bilo nekaj narobe. Daj, v vsakem domu starejših umirajo ljudje, brez da ti slišiš, brez da bi bilo “krivo” cepivo. Zakaj ti je treba pisati te nepreverjene zgodbe? Če se ti nočeš cepiti, ni treba drugih plašiti!
[/quote]
Enako kot je kriva corona. Ni treba drugih plasiti!

Jaz sem to slišala na poročilih. Ne vem, koliko je nepreverjeno. Mislim, da je tudi predhodnica napisala, da je slišala na radiu.
[/quote]

Že včeraj smo brali, da je umrla gospa dva dni po cepljenju.
Tudi tokrat je enako, le da je umrla isti dan, večji del ne upajo pisati kaj je res, da jim svojci umirajo po cepljenju.

DSO Ajdovščina mi je precej poznan, saj sem imela v njem tasta skoraj štiri leta. V tem domu je veliko resnično bolnih ljudi, dementnih, nepokretnih. Zelo malo je ljudi, ki so še vitalni, pri zdravi pameti, ki se še lahko gibljejo. Večina jih je resnično ubogih.
Lahko je slišati še tako grdo, ampak mislim, da je za večino teh ljudi smrt odrešitev. Ljudje so od vedno umirali, predvsem starejši. Za vsakega pride njegov čas, ko je treba oditi. Posebej v času pred in po Božiču umre veliko ljudi. S to razliko, da so prejšnja leta umirali zaradi gripe in pljučnice, sedaj pa umirajo zaradi korone.

Že včeraj smo brali, da je umrla gospa dva dni po cepljenju.
Tudi tokrat je enako, le da je umrla isti dan, večji del ne upajo pisati kaj je res, da jim svojci umirajo po cepljenju.
[/quote]
Ne upajo? Zakaj ne upajo?

Ostali bodo umrli prej ko v enem letu, vsi.
Zdaj imajo vsi samo covid, pika.
ZATO SO CEPLJENI.
Ko bodo mrtiv bodo pa vsi umrli od drugih bolezni.
Gamat politična.

a ko pa zaradi kovida umira dnevno 50 ljudi, je pa vse okej?

ker gripe letos ni – mislim v letošnji sezoni še sploh. Kako zanimivo. Sicer pa je res kar pišejo ljudje
https://siol.net/novice/slovenija/na-nijz-prejeli-eno-prijavo-nezelenega-ucinka-po-cepljenju-in-prijavo-smrti-ki-sovpada-s-cepljenjem-542703


po cepljenju se bo spet umiralo od raka, pljucnice, zastrupitve. :-((((((

Katastrofa je v tem, da niso prej osebe, ki so jo cepili, pregledali s testom. Ma kako si upajo kar meni nič, tebi nič cepiti človeka, če ne vedo da je zdrav.
Še takrat, ko se cepiš proti navadni gripi, te zdravstveni delavec ki te cepi, sprašuje vse sorte. Če si prehčajen, če si alergičen na kakšno zadevo, če imaš kakšno obolenje. Cela zadeva in še izpolniti moraš formular z vprašanji, kjer mora biti navedeno, da si zdrav.
Veliko negotovosti je ta zadeva pustila v meni.

V ARGENTINSKEM MESTU ROSARIO SO ZAUSTAVILI CEPLJENJE
Po cepljenju proti KOVID-19 so se pojavili hudi stranski učinki pri zdravnikih in medicinskih sestrah, zato so v tem mestu prenehali s cepljenjem.

po cepljenju je umiranje bolj blago.

Cepili se bodo večinoma le ljudje brez kančka lastne presoje, ki delujejo kot deluje TV, na daljinca, le da oni delujejo na TV (namesto daljinca). Ne morem ravno rečt, da mi je žal zanje, ker škodijo celotni družbi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če bi se kdo od vas kaj pozanimal o cepivu, bi točno vedeli da si imun šele po 2. odmerku. Imun naj bi bil 8 mesecev in to ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Še vedno lahko zboliš.
Moje mnenje je, da vsak ki se gre ali pa tudi ne gre cepit, bi moral poznati vsaj osnove. Svojo odločitev bi moral sprejeti na razumski osnovi. Ti odgovori so pa navadno pisanje v prazno. Pojma nimate, pametujete pa vsem.

Katastrofa je v tem, da niso prej osebe, ki so jo cepili, pregledali s testom. Ma kako si upajo kar meni nič, tebi nič cepiti človeka, če ne vedo da je zdrav.
Še takrat, ko se cepiš proti navadni gripi, te zdravstveni delavec ki te cepi, sprašuje vse sorte. Če si prehčajen, če si alergičen na kakšno zadevo, če imaš kakšno obolenje. Cela zadeva in še izpolniti moraš formular z vprašanji, kjer mora biti navedeno, da si zdrav.
Veliko negotovosti je ta zadeva pustila v meni.
[/quote]

kdo koga preverja, cepiti se mora vsak.
kakšne bolezni prej, o čem govoriš, vse bolezni so COVID danes.
si z lune madona.

Seveda se ne gremo cepit. Pa kaj ti je?

27 okužb po cepljenju? Saj so bili prvi cepljenji pred 3 dnevi. Okuženi so že od prej. Kakršno koli že je cepivo, v treh dneh še ne “prime”.
[/quote]

Vse od začetka pandemije, se pravi skoraj eno leto, ni bilo v domu nobene okužbe. Takoj po cepljenju pa bum. Če gre res samo za reakcijo telesa na cepivo, ko telo reagira podobno kot pri bolezni, je torej cepljenje zanje prav tako škodljivo kot sama bolezen. In ne samo za njih, tudi za ostale ljudi, za katere je bolezen nevarna. Pomisli malo.

Jaz nisem proti cepivom, nasprotno, sem zagovornica cepljenja, ampak dajmo no, malce zdrave pameti je pa le treba. Tokrat niso razvijali cepiva počasi in ga v miru testirali, izboljševali in se potrudili izdelati dobro in varno cepivo, ampak so nekaj na hitro napackali skupaj, saj so prav tekmovali med seboj, kdo ga bo prej odkril. A veš kakšen uspeh, ter predvsem zaslužek je to? To so milijarde. In seveda bi se s tem tudi vpisali pod pomembne zgodovinske dogodke in dosežke. In cepiva narejenega na tak način si noben člivek pri zdravi pameti ne bo pustil vbrizgati. Ne gre za nobeno strašenje ljudi, ampak za malce osnovne logike in zdrave pameti. Če ti hočeš biti poskusni zajček, izvoli.

Če bi se kdo od vas kaj pozanimal o cepivu, bi točno vedeli da si imun šele po 2. odmerku. Imun naj bi bil 8 mesecev in to ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Še vedno lahko zboliš.
Moje mnenje je, da vsak ki se gre ali pa tudi ne gre cepit, bi moral poznati vsaj osnove. Svojo odločitev bi moral sprejeti na razumski osnovi. Ti odgovori so pa navadno pisanje v prazno. Pojma nimate, pametujete pa vsem.
[/quote]

že po prvem odmerku je umrla.
drugi bodo pa po drugem.

Seveda se ne gremo cepit. Pa kaj ti je?

27 okužb po cepljenju? Saj so bili prvi cepljenji pred 3 dnevi. Okuženi so že od prej. Kakršno koli že je cepivo, v treh dneh še ne “prime”.
[/quote]

Za PCR test so tudi 3 dnevi zadosti, ker test išče delce virusovega genoma. In te dobiš s cepljenjem. Torej so vsi cepljeni pozitivni na PCR testu. Tisto, kar ti misliš pod “prime”, pa naj bi res trajalo do 1 tedna po drugem cepljenju.

Bi prosim ne zganjali panike-panika ne pomaga nikomur.
1. Cepljeni so bili do sedaj z enim odmerkom-torej še zdaleč nimajo popopne zaščite – lepo pa piše, da je direktorica doma povedala, da so vsi brez oz. z blagimi simptomi – kar je v bistvu ODLIČNA novica. Očitno (ravno bolehni starejši imajo velikokrat težek potek) cepivo že po prvi dozi vseeno nudi tolikšno zaščito, da vseeno zmanjša možnosti za zahteven potek in to je glavno – res so pozitivni, a kot kaže bodo okužbo preboleli brez težav, kar se bo poznalo na “pritisku na bolnišnice” – kar je najpomembneje. Ukrepe imamo nameeč ravno zaradi obremenjenosti bolnišnic – cepivo pa kot kaže že po 1. dozi povzroči blag potek, ki ni nevaren in ne zahteva hospitalizacije.
2. Najprej sožalje prizadetim ob smrti starostnika. Ampak vseeno bodino realni – v DSO so stari ljudje in velikokrat tudi bolehni. Tudi, če so še dokaj zdravi se npr. pri 90. letih smrt hitro zgodi (skoraj vsak ve za kakšen primer, ko je star človek šel malo počivat pa se ni več zbudil). In čuditi se, da je umrl nek star in pomožnosti še bolehen človek je neumno – to je žal pričakovan pojav, ki je sovpadal s cepljenjem. V teh dneh so cepili ogromno starostnikov in ni čudno, če je iz prej omenjenih vzrokov kateri izmed njih po njem tudi umrl.
3. Mediji pa s svojimi naslovi tudi dosežejo to, da v ljudeh zasejejo strah in dvom – namesto, da bi se razsodno poročalo se širi še večjo paniko – vsak podatek je treba smiselno ovrednotiti ne pa zganjati paniko – panika ne bo rešila ničesar.

Me veseli, da tudi Corona paničarji prihajate do spozanja, da stari ljudje umirajo. Je pa zanimivo, da je po tvojih ugotovitvah simptom bolezni, smrt, po cepljenju blažji in kratkotrajnejši.

New Report

Close