Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ V ljubljani kar naprej tulijo rešilci – cepljene vozijo na urgenco

V ljubljani kar naprej tulijo rešilci – cepljene vozijo na urgenco

V Ljubljani kar naprej tulijo rešilci, že ena dobra dva tedna. Po najmanj 5x, 6x na dan, danes sem že štiri slišala, pa je ura komaj 11.00.

Cepljene vozijo na urgenco, drugega razloga ne more biti, ker v času zaprtja države zaradi tega natega od korone, ni bilo slišati rešilcev vsak dan po večkrat.

Odgovor na objavo uporabnika
ena, ki ve, 13.06.2021 ob 11:11

V Ljubljani kar naprej tulijo rešilci, že ena dobra dva tedna. Po najmanj 5x, 6x na dan, danes sem že štiri slišala, pa je ura komaj 11.00.

Cepljene vozijo na urgenco, drugega razloga ne more biti, ker v času zaprtja države zaradi tega natega od korone, ni bilo slišati rešilcev vsak dan po večkrat.

Tebe očitno še niso odpeljali, tudi če si nujen primer.

Petkove kolesarje vozijo v Polje.

Lol nemogoče, v okolici Kliničnega centra stalno slišiš rešilce.:)

eno navadno pretiravanje, v Ljubljani živim in delam že več let, pri odhodu v službo in iz nje (z avtobusom) je to dnevna rutina…

na urgenci dela sestra in pove, da je zelo veliko ljudi pripeljanih v zadnjem času na urgenco in sicer vozijo cepljene z velikimi težavami. V Izraelu kjer je največ cepljenjih ljudi na svetu sploh, so začeli množično voziti ljudi na urgenco, umira veliko ljudi, še več pa je pohabljenih doživljensko!!!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 23.06.2021 ob 19:09

na urgenci dela sestra in pove, da je zelo veliko ljudi pripeljanih v zadnjem času na urgenco in sicer vozijo cepljene z velikimi težavami. V Izraelu kjer je največ cepljenjih ljudi na svetu sploh, so začeli množično voziti ljudi na urgenco, umira veliko ljudi, še več pa je pohabljenih doživljensko!!!

nisi edina z bližnjim sorodstvom v zdravstvu, tudi če imaš sestro v zdravstvu lahko dalje zavajaš. Vir glede izjav za Izrael? Ker po principu baba čula baba rekla dan danes več nič ne gre. Pa lep pozdrav

to ni moja sestra, SESTRA medicinska…in vse kar sem napisala je res, ker ta ženska ne laže….počakaj da novinarji izbezajo to bando zdravniško, ki ne poročajo o stranskih učinkih, ker kao ne smejo, ker še ni dovolj cepljenih ljudi, zato se o tem ne sme govoriti, ta sestra je rekla, da je lahko ob službo, takoj za tem pa je dodala, eh, saj se mi jebe za tako zločinsko službo, kjer moraš biti tiho in dealti kot fašisti ukazujejo (njeni šefi, ki so mimogrede plačani po 30.000 evrov na mesec, ona pa pravi da mora vse narediti namesto njih, za klinčevih 1200 evrov. Odločila se je da bo vse povedala novinarjem in šla v Hofer na blagajno delat….

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 24.06.2021 ob 17:49

to ni moja sestra, SESTRA medicinska…in vse kar sem napisala je res, ker ta ženska ne laže….počakaj da novinarji izbezajo to bando zdravniško, ki ne poročajo o stranskih učinkih, ker kao ne smejo, ker še ni dovolj cepljenih ljudi, zato se o tem ne sme govoriti, ta sestra je rekla, da je lahko ob službo, takoj za tem pa je dodala, eh, saj se mi jebe za tako zločinsko službo, kjer moraš biti tiho in dealti kot fašisti ukazujejo (njeni šefi, ki so mimogrede plačani po 30.000 evrov na mesec, ona pa pravi da mora vse narediti namesto njih, za klinčevih 1200 evrov. Odločila se je da bo vse povedala novinarjem in šla v Hofer na blagajno delat….

Sevedno nisi navedla vira za Izrael?

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 24.06.2021 ob 20:16

Sevedno nisi navedla vira za Izrael?

Ne samo to, še to :

https://www.timesofisrael.com/tv-14-israelis-who-got-3rd-shot-later-infected-with-covid-19/amp/?__twitter_impression=true&fbclid=IwAR2M-tnp0JK2PPYl2mDAtf-4fi_S_wDLaECktDrp7bWYk6YrAd00mPHnM7o

 

Tisti mesecbjunija ni bilo nič pripravnega za odziv ane? Res so bili hudo pohabljeni, še eno zavajanje, karavana gre dalje,…

Število cepljenih se bliža milijonu, v bolnicah na zdravljenju je 98% necepljenih tisti 1-2% cepljenih nima nekih hudih težav zaradi obolelosti, ta tvoja sestra laže, da se kar kadi v bistvu sploh ne verjamem, da obstoja ampak so to tvoji glasovi v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 13.08.2021 ob 09:09

Število cepljenih se bliža milijonu, v bolnicah na zdravljenju je 98% necepljenih tisti 1-2% cepljenih nima nekih hudih težav zaradi obolelosti, ta tvoja sestra laže, da se kar kadi v bistvu sploh ne verjamem, da obstoja ampak so to tvoji glasovi v glavi.

čista debela laž, v bolnice vozijo samo še cepljenje in to dvakrat cepljenje..skoraj vsi imajo krvne strdke, kar pomeni embolijo- to so napovedovali že takoj po cepljenju in res se dogaja…ljudje, ne se cepit, to vas ubija.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 13.08.2021 ob 13:26

čista debela laž, v bolnice vozijo samo še cepljenje in to dvakrat cepljenje..skoraj vsi imajo krvne strdke, kar pomeni embolijo- to so napovedovali že takoj po cepljenju in res se dogaja…ljudje, ne se cepit, to vas ubija.

1-2% je cepljenih na hospitalizaciji pa še to zgolj preventivno ker nimajo nekih večjih težav, in 0% na intenzivni,

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 14.08.2021 ob 12:37

1-2% je cepljenih na hospitalizaciji pa še to zgolj preventivno ker nimajo nekih večjih težav, in 0% na intenzivni,

sanjala svinja kukuruz!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 14.08.2021 ob 14:52

sanjala svinja kukuruz!

Ne vem kakšne sanje imaš, če o koruzi potem je težava v zaprtosti, koruza odlično deluje na prebavo, morda bi bilo pametno, da nehaš tukaj gor srat in se posvetiš svojemu zdravju 😜

 

Koji ku rac bo meni reku da se moram it cepit.

Dokler časa za posledicami cepiva nobeden ne bo odgovarjal nimajo šans da me priterajo.

Jeseni bodo pa rekli spet se je potrebno it cepit pa jovo na novo .

V nekaj letih boš že s tem dobil ogromno strupa v telo in boš zardi tega krepnu.

Pa nikomu ništa idemo dalje.

Saj pri nas itak nobeden za nič ne odgovarja.

Noben problem rajo naterat in nategnt saj itak ne razmišljajo z svojo glavo.

 

Objava čaka odobritev

Mene zanima če v Ljubljani ljudje ne vedo, da ko je ura polnoč, da ljudje hočemo spat ampak vsak dan nabijajo televizijo ob polnoči. Eni imam delovnik od 8h do 23h zvečer drugi imajo manj kulture in uvidevnosti kot kjerkoli drugje kjer sem bil do sedaj.

Isto javljajo v tujini.

New Report

Close