Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek v ljubljani nov hotel, vsi zaposleni govorijo hrvasko?

v ljubljani nov hotel, vsi zaposleni govorijo hrvasko?


Kdo pravi da so vsi prisli s trebuhom za kruhom . Moj fotr je recimo prišel zaradi ljubezni. Moja dva sta živela povsod od Sarajeva, Beograda, Zagreba – tam sem se rodila jaz, šele po mojem rojstvu sta šla za stalno v Slo, ker je mama prepričala očeta in verjemi da je zelo prepričljiva zenska. Potem pa sta itak spet odšla, ker pač taka sta.
Oba govorita slovensko. Mama seveda bolje od očeta. Poleg slo govorita se druge tuje jezike. A misliš da v državi v kateri živita že skor 20 let jaz z mamo govorim kako drugače kot slovensko ko gremo tja? Pa kaj se. Z očetom pa itak cepava tud bosansko.
[/quote]

Sm ji hotla glih to napisat, pa sm zanalašč spustila, naj mal konta, zakaj sprašuje bedarije.
Tud moj oče ni bil prisiljen prit sm, ker bi v Srbiji slabo živel. Ampak eni pač tumbajo svoje. Imam še kr neki žlahte, ki so še zmer v Bg, pa jim nič ne manjka. Celo ko gledam sestrične, bratrance, so upicanjeni dost bolj kot marskera Slovenka oz Slovenc. Eni pa res živijo na pragu revščine. In seveda obstajajo taki, ki zarad tega iščejo pot, da gredo vn iz države. Pa matr zakaj tolk Slovencev odhaja vn, če je pa v Slo vse super? Ja, enim je, enim ni. Pa spet, ne gredo tud vsi Slovenci vn zarad denarja, so tud drugi razlogi.
[/quote]
Omejenci pač. Dvojna merila.

Pa tud ko gre nekam vn, če sploh gre, rečmo s frendom Slovencem, se onadva od meje naprej med sabo pogovarjata striktno v jeziku države v kateri se nahajata, ker v nasprotnem sta nekulturna, neizobražena, ne spoštujeta tiste države :)))
OMG kaj vse tuki gor preberemo :))) in to od takih, ki se imajo za ne vem kaj LOL
[/quote]

Ma, bolniki.

Ko se greste nekaj popolno normalnega “cefurji” ste grozni in neprilagojeni.

Ko sta pa kolega ki zivita v UK natancno to enkrat rekla na Facebooku – da se bo njun v UK rojen mulec pac naucil toliko slovenscine kot jo bo od njiju pobral, za vse ostalo je pa pac Anglez – ker ne misijo “priti nazaj” – sta bila pa takoj najvecji ****** za nekatere.

Slawische Scheissidioten se sami zase ne vedo kaj bi 🙂
[/quote]

Sej vem, zato so mi pa smešni. Kot je napisala Grda resnica, dvojna merila 🙂

Ena južna se pogovarja sama s sabo…
Hehh ;)))))
Ostali sogovorniki…. Kako se vam da????

Nism jaz ti 😉 vrjetn si sama naštepala tolk objav :))

Že vsaj od leta 1970 se večina jugovine sem priseljuje zaradi ljubezni in lepe narave.


Težko verjet ane da niso vsi jugovici brez perspektivni revčki.


Ni sans da to kdo to razlozi; verjetno iscejo korenine in identiteto ko jo je leta 89 iskal milosevic na kosovu;ena juzna; ti baje zivis v sedanjosti? A zasto onda onako pricas srpski na ulici;? V sedanjsti se tu govori slovensko in tudi v prihodnosti; e nekada je tu bilo svega i svacega 😁😁😁
[/quote]

Pitanje: Janez in Metka gresta v Avstrijo.
Od prestopa meje med seboj in z otroci, jasno, govorita samo nemsko. Tako doma, kot v javnoati. Ce se jima rodi se kaksen podmladek, ga sploh ne naucita slovenstine.

Otroci pridno nosijo rjave srajcke, in se vzburjajo nad “verdammte turkische migranten” in “jugoslawische scheissidioten”.

Nekaj takega zagovarjas, ne?
[/quote]
Bumbar; s podtikanjem pri meni si oplel; pravim da je v skoveniji uradni jezik slovenscina in ga je v javnem zivljenju kamor spadajo tudi hoteli potrebno obvkadati;nejaj drugega je da generacije jugovicev po 40 letih tu ne znajo govoriti slovensko in dodajam dva strica sta odsla leta nazaj v nemcijo in sta se naucila givoriti nemsko ; eden je b franciji zba francosko teta v kanadi givori francosko in anglesko; verjetno s srbohrvascino takrat bi tam ktuha stradali le tu je samoumevno da vsi razumemo srpski i hrvatski v javnem zivljenju;zasebno lahko govorijo tudi babilonscino ; razumes? Ma k.rac ti razumes


Težko verjet ane da niso vsi jugovici brez perspektivni revčki.
[/quote]

Aaa! To je problem! Da je direktor čefur, in ne “on”, pravi Slovenec, kleni fant, ki ITAK vse obvlada u nulo.

Now I get it 😀


Ni sans da to kdo to razlozi; verjetno iscejo korenine in identiteto ko jo je leta 89 iskal milosevic na kosovu;ena juzna; ti baje zivis v sedanjosti? A zasto onda onako pricas srpski na ulici;? V sedanjsti se tu govori slovensko in tudi v prihodnosti; e nekada je tu bilo svega i svacega 😁😁😁
[/quote]

Pa i danas ima svačega 😉
Si pa res zabit, majke mi. Da še zmer ne štekaš. A znaš men marskej povedat, dej sebe najprej poglej, bo šlo?
[/quote]
Ne bo slo;tebi selshk sam recem;srpska posla;

Pa i danas ima svačega 😉
Si pa res zabit, majke mi. Da še zmer ne štekaš. A znaš men marskej povedat, dej sebe najprej poglej, bo šlo?
[/quote]
Ne bo slo;tebi selshk sam recem;srpska posla;
[/quote]

Je.bem ti tazga Slovenca, ki še pisat ne zna. Takih napak še jaz ne delam.
In tud, če ne bo šlo, itak se ve, da se starga kozla se ne da spremenit 🙂


Težko verjet ane da niso vsi jugovici brez perspektivni revčki.
[/quote]

Aaa! To je problem! Da je direktor ******, in ne “on”, pravi Slovenec, kleni fant, ki ITAK vse obvlada u nulo.

Now I get it 😀
[/quote]
Ker direktor?

Jih boste še spodili s to negativo, ni vsakdo talent za jezike. Kar pa se tiče južnih direktorjev in lastnikov firm, bi bilo zanimivo preveriti izvor njihovega denarja. Težko se nekdo primaje v novo državo brez vsega, čez nekaj let pa ima 100 zaposlenih. Razen če mu denar posodi kak naklonjeni bančnik, Slovenac v slovenski banki s slovenskimi vlogami 🙂 Če pa njemu in s tem banki ne gre, se jo pa itak dokapitalizira s svežim slovenskim denarjem.

Lepo je imeti poslu naklonjeno banko.

Ali pa že dva hotela v Srbiji, recimo? 🙂


Ne bo slo;tebi selshk sam recem;srpska posla;
[/quote]

Je.bem ti tazga Slovenca, ki še pisat ne zna. Takih napak še jaz ne delam.
In tud, če ne bo šlo, itak se ve, da se starga kozla se ne da spremenit 🙂
[/quote]

Koga ti jebres je cist tvoja stvar; meni osebno nacionalnostne pomeni kaj dosti; kar me moti je to in sem ze veckrat povedal neksj drugega je drzavljanstvo in tega naturalizirani srbi bosanci itd ne stekate da ste drzavljani drzave slovenije in ss ste podvrzeni tem zakonom; in dajca hipoteticni primer ce bi prislo do vojne; za kofa se bis borila? Ali bos rekla,,,, juzna spizditi? Ti enostavni ne razumes da kot drzavljanka slovenije sluzis tej drzavi in tu se preneha zo nacionalno sorenevedanje; doma si ti.lahlo srpkinja; v javnem zivljenju kobse gre za dolznosti oa so drzavljanka slovenije oa ce ti je to vsec ali pac ne; pa de sa razumeva meni je bilo drzavljanstvo vsiljeno fako kot tebi tu sva si enaka; ;

Je.bem ti tazga Slovenca, ki še pisat ne zna. Takih napak še jaz ne delam.
In tud, če ne bo šlo, itak se ve, da se starga kozla se ne da spremenit 🙂
[/quote]

Koga ti jebres je cist tvoja stvar; meni osebno nacionalnostne pomeni kaj dosti; kar me moti je to in sem ze veckrat povedal neksj drugega je drzavljanstvo in tega naturalizirani srbi bosanci itd ne stekate da ste drzavljani drzave slovenije in ss ste podvrzeni tem zakonom; in dajca hipoteticni primer ce bi prislo do vojne; za kofa se bis borila? Ali bos rekla,,,, juzna spizditi? Ti enostavni ne razumes da kot drzavljanka slovenije sluzis tej drzavi in tu se preneha zo nacionalno sorenevedanje; doma si ti.lahlo srpkinja; v javnem zivljenju kobse gre za dolznosti oa so drzavljanka slovenije oa ce ti je to vsec ali pac ne; pa de sa razumeva meni je bilo drzavljanstvo vsiljeno fako kot tebi tu sva si enaka; ;
[/quote]

Halooo, kaj zdej to men sikaš? A sm kdaj rekla oz napisala, da Slovenije kot države ne spoštujem? Najd mi eno tako mojo objavo. Ne ti men lapat, vem jaz dobr katere oz kakšne so moje dolžnosti in katere oz kakšne imam pravice.
Sm tud jaz že 1000000….x napisala, da je moja država Slovenija, pa je to vam prav ali ne. Tuki sm rojena in predvsm zarad tega je to moja država, ki jo spoštujem, tako kot spoštujem državo mojga očeta. Dala mi pa nobena ni nič. Dal so mi moji starši.
Jaz prot Sloveniji in Slovencem nimam nič. Nimam nobenga razloga za to. Imam pa prot takim kot se pojavljate tuki na MONu in kritizirate vse kar je južno od Kolpe, na k…vam gre sam ko slište Srbski ali Hr jezik, če se kdo javno izraža v kateremkol drugem jeziku pa nima veze. In takim z veseljem povem svoje, če pa imajo oni pravico mene blatit, imam enako pravico tud jaz.
Kr preber si iz začetka še 1x kakšne budalaštine ste pisal. Če se jaz s kom pogovarjam v Srbskem ali Hr jeziku, sm zato nekulturna, ne spoštujem države, svašta res. Če je to to, pa prav, bom pa za vas še naprej nekulturna, neizobražena, nepismena in brez spoštovanja do države, ker še zmer trdim, da se jaz uzun lahk pogovarjam s frendi oz frendicami kot men paše, imam to PRAVICO. Kako se govori na raznih uradih…pa tud vem.
Skratka ne mot vas, ko razni tuji direktorji, člani uprav….ne govorijo Slo, govorijo pa Nemšk, Anglešk…mot vas sam, ko slište Srbsko ali Hr. V tem je problem.
Kapiraš zdej???

Aaa! To je problem! Da je direktor ******, in ne “on”, pravi Slovenec, kleni fant, ki ITAK vse obvlada u nulo.

Now I get it 😀
[/quote]
Ker direktor?
[/quote]

Ja tega hotela ane :)))
Se strinjam s tistim, ki je to napisal, ampak tuki jim gre vseen bolj v nos to, ker sta direktor pa tista managerka pač govorila SRBSKO, bi pa ja morala obvladat Slovensk 🙂

Koga ti jebres je cist tvoja stvar; meni osebno nacionalnostne pomeni kaj dosti; kar me moti je to in sem ze veckrat povedal neksj drugega je drzavljanstvo in tega naturalizirani srbi bosanci itd ne stekate da ste drzavljani drzave slovenije in ss ste podvrzeni tem zakonom; in dajca hipoteticni primer ce bi prislo do vojne; za kofa se bis borila? Ali bos rekla,,,, juzna spizditi? Ti enostavni ne razumes da kot drzavljanka slovenije sluzis tej drzavi in tu se preneha zo nacionalno sorenevedanje; doma si ti.lahlo srpkinja; v javnem zivljenju kobse gre za dolznosti oa so drzavljanka slovenije oa ce ti je to vsec ali pac ne; pa de sa razumeva meni je bilo drzavljanstvo vsiljeno fako kot tebi tu sva si enaka; ;
[/quote]

Halooo, kaj zdej to men sikaš? A sm kdaj rekla oz napisala, da Slovenije kot države ne spoštujem? Najd mi eno tako mojo objavo. Ne ti men lapat, vem jaz dobr katere oz kakšne so moje dolžnosti in katere oz kakšne imam pravice.
Sm tud jaz že 1000000….x napisala, da je moja država Slovenija, pa je to vam prav ali ne. Tuki sm rojena in predvsm zarad tega je to moja država, ki jo spoštujem, tako kot spoštujem državo mojga očeta. Dala mi pa nobena ni nič. Dal so mi moji starši.
Jaz prot Sloveniji in Slovencem nimam nič. Nimam nobenga razloga za to. Imam pa prot takim kot se pojavljate tuki na MONu in kritizirate vse kar je južno od Kolpe, na k…vam gre sam ko slište Srbski ali Hr jezik, če se kdo javno izraža v kateremkol drugem jeziku pa nima veze. In takim z veseljem povem svoje, če pa imajo oni pravico mene blatit, imam enako pravico tud jaz.
Kr preber si iz začetka še 1x kakšne budalaštine ste pisal. Če se jaz s kom pogovarjam v Srbskem ali Hr jeziku, sm zato nekulturna, ne spoštujem države, svašta res. Če je to to, pa prav, bom pa za vas še naprej nekulturna, neizobražena, nepismena in brez spoštovanja do države, ker še zmer trdim, da se jaz uzun lahk pogovarjam s frendi oz frendicami kot men paše, imam to PRAVICO. Kako se govori na raznih uradih…pa tud vem.
Skratka ne mot vas, ko razni tuji direktorji, člani uprav….ne govorijo Slo, govorijo pa Nemšk, Anglešk…mot vas sam, ko slište Srbsko ali Hr. V tem je problem.
Kapiraš zdej???
[/quote]

Ej ti butara zagamana; funkcionalno nepismena kaj tezis s svojimi neumnostmi; je treba tdbi babse prfuknjeno vse 19x napisat da razumes? Ko ti tvoj rece sedi se ulezes? Pisem o tem da mora teceptor in vsak ki je v hotelu v kontaktu s strankami kot prvo obvladati slovenski jezik; tak je zakon; kako govori miskovic na sejah in sestankih je njegova zasebna stvar; ce pa bo miskivic na recepciji sorejemsl slovenskega gosta bo moral z njim govoriti slovensko; ce tega ne zna nima kaj iskati na recepciji ali za blagsjni v mercatorju ali ba salterju na zelezniski; kapiras zdaj ti buca?

Mogoče nekateri čutijo odpor do nekdanje agresorske države in se to materializira tudi kot jeza do jezika te države. Še sreča da ne čutijo jeze tudi do njenih prebivalcev. Srb se verjetno lahko bolj varno počuti v slovenskem kot na hrvaškem morju. Ali v portoroškem hotelu :)))

Kaki odpor;srbe lahko samo.pomilujem zaradi vsega sranja ki so ga poceli od leta 1987 naprej in kam jih je to pripeljalo; do popolnega kolapsa drzave in izgube kosova itd; se bora se je ugriznil v svoj jezik in se priplazil v drzavo ki jo je nekoc zalil ;toliko o srpskem ponosu in dostojanstvo; edina vetla tocka vam je republika srpska to je ves izplen srpske norije in morije po brdovitom balkanu

Halooo, kaj zdej to men sikaš? A sm kdaj rekla oz napisala, da Slovenije kot države ne spoštujem? Najd mi eno tako mojo objavo. Ne ti men lapat, vem jaz dobr katere oz kakšne so moje dolžnosti in katere oz kakšne imam pravice.
Sm tud jaz že 1000000….x napisala, da je moja država Slovenija, pa je to vam prav ali ne. Tuki sm rojena in predvsm zarad tega je to moja država, ki jo spoštujem, tako kot spoštujem državo mojga očeta. Dala mi pa nobena ni nič. Dal so mi moji starši.
Jaz prot Sloveniji in Slovencem nimam nič. Nimam nobenga razloga za to. Imam pa prot takim kot se pojavljate tuki na MONu in kritizirate vse kar je južno od Kolpe, na k…vam gre sam ko slište Srbski ali Hr jezik, če se kdo javno izraža v kateremkol drugem jeziku pa nima veze. In takim z veseljem povem svoje, če pa imajo oni pravico mene blatit, imam enako pravico tud jaz.
Kr preber si iz začetka še 1x kakšne budalaštine ste pisal. Če se jaz s kom pogovarjam v Srbskem ali Hr jeziku, sm zato nekulturna, ne spoštujem države, svašta res. Če je to to, pa prav, bom pa za vas še naprej nekulturna, neizobražena, nepismena in brez spoštovanja do države, ker še zmer trdim, da se jaz uzun lahk pogovarjam s frendi oz frendicami kot men paše, imam to PRAVICO. Kako se govori na raznih uradih…pa tud vem.
Skratka ne mot vas, ko razni tuji direktorji, člani uprav….ne govorijo Slo, govorijo pa Nemšk, Anglešk…mot vas sam, ko slište Srbsko ali Hr. V tem je problem.
Kapiraš zdej???
[/quote]

Ej ti butara zagamana; funkcionalno nepismena kaj tezis s svojimi neumnostmi; je treba tdbi babse prfuknjeno vse 19x napisat da razumes? Ko ti tvoj rece sedi se ulezes? Pisem o tem da mora teceptor in vsak ki je v hotelu v kontaktu s strankami kot prvo obvladati slovenski jezik; tak je zakon; kako govori miskovic na sejah in sestankih je njegova zasebna stvar; ce pa bo miskivic na recepciji sorejemsl slovenskega gosta bo moral z njim govoriti slovensko; ce tega ne zna nima kaj iskati na recepciji ali za blagsjni v mercatorju ali ba salterju na zelezniski; kapiras zdaj ti buca?
[/quote]

Halooooooooooo, a je s tabo vse v redu???? Očitno je teb treba pisat 10000….x da skapiraš. Kdor ima kakšnekol veze s strankami, MORA govort Slo in ja, sm seveda spada tud receptor. A sm kdaj kaj drugač napisala???? NE. Če sm, mi prosm pokaž kje in mi nehi sikat že s tem. Siki tistmu, ki prav drugač. Kolikor pa vem, pa v prispevku govorita sam direktor in pa managerka. Če pa mislš na druge receptorje, pa kolikor imam jaz izkušenj, vsi govorijo Slo, sm pa tud jaz že naletela na enga, ki je sicer govoril Slo, je imel pa drugačn naglas in pa mogoče 2 besedi ni povedal po Slo. V večini pa vsi govorijo oz se trudjo govort Slo.
A bo zdej šlo????

Kaki odpor;srbe lahko samo.pomilujem zaradi vsega sranja ki so ga poceli od leta 1987 naprej in kam jih je to pripeljalo; do popolnega kolapsa drzave in izgube kosova itd; se bora se je ugriznil v svoj jezik in se priplazil v drzavo ki jo je nekoc zalil ;toliko o srpskem ponosu in dostojanstvo; edina vetla tocka vam je republika srpska to je ves izplen srpske norije in morije po brdovitom balkanu
[/quote]


Ker direktor?
[/quote]

Ja tega hotela ane :)))
Se strinjam s tistim, ki je to napisal, ampak tuki jim gre vseen bolj v nos to, ker sta direktor pa tista managerka pač govorila SRBSKO, bi pa ja morala obvladat Slovensk 🙂
[/quote]
Se bolj so zabiti kot sem si mislila.
Sej ni državna last hotel haha. Koga boli k… Kako govorijo. Gostje bojo tako večinoma tujci. Ti pa itak angleški, nem, govorijo.

Koga ti jebres je cist tvoja stvar; meni osebno nacionalnostne pomeni kaj dosti; kar me moti je to in sem ze veckrat povedal neksj drugega je drzavljanstvo in tega naturalizirani srbi bosanci itd ne stekate da ste drzavljani drzave slovenije in ss ste podvrzeni tem zakonom; in dajca hipoteticni primer ce bi prislo do vojne; za kofa se bis borila? Ali bos rekla,,,, juzna spizditi? Ti enostavni ne razumes da kot drzavljanka slovenije sluzis tej drzavi in tu se preneha zo nacionalno sorenevedanje; doma si ti.lahlo srpkinja; v javnem zivljenju kobse gre za dolznosti oa so drzavljanka slovenije oa ce ti je to vsec ali pac ne; pa de sa razumeva meni je bilo drzavljanstvo vsiljeno fako kot tebi tu sva si enaka; ;
[/quote]

Halooo, kaj zdej to men sikaš? A sm kdaj rekla oz napisala, da Slovenije kot države ne spoštujem? Najd mi eno tako mojo objavo. Ne ti men lapat, vem jaz dobr katere oz kakšne so moje dolžnosti in katere oz kakšne imam pravice.
Sm tud jaz že 1000000….x napisala, da je moja država Slovenija, pa je to vam prav ali ne. Tuki sm rojena in predvsm zarad tega je to moja država, ki jo spoštujem, tako kot spoštujem državo mojga očeta. Dala mi pa nobena ni nič. Dal so mi moji starši.
Jaz prot Sloveniji in Slovencem nimam nič. Nimam nobenga razloga za to. Imam pa prot takim kot se pojavljate tuki na MONu in kritizirate vse kar je južno od Kolpe, na k…vam gre sam ko slište Srbski ali Hr jezik, če se kdo javno izraža v kateremkol drugem jeziku pa nima veze. In takim z veseljem povem svoje, če pa imajo oni pravico mene blatit, imam enako pravico tud jaz.
Kr preber si iz začetka še 1x kakšne budalaštine ste pisal. Če se jaz s kom pogovarjam v Srbskem ali Hr jeziku, sm zato nekulturna, ne spoštujem države, svašta res. Če je to to, pa prav, bom pa za vas še naprej nekulturna, neizobražena, nepismena in brez spoštovanja do države, ker še zmer trdim, da se jaz uzun lahk pogovarjam s frendi oz frendicami kot men paše, imam to PRAVICO. Kako se govori na raznih uradih…pa tud vem.
Skratka ne mot vas, ko razni tuji direktorji, člani uprav….ne govorijo Slo, govorijo pa Nemšk, Anglešk…mot vas sam, ko slište Srbsko ali Hr. V tem je problem.
Kapiraš zdej???
[/quote]

Ja, je ne…
Če se ti v šoli pogovarjaš v svojem domorodnem jeziku, ne v slovenskem, si nekulturna do države, ki ti je dala državljanstvo, ja.

In balkancem vam zagovoto ven seka ego.

ne gre tukaj, da tuji dirketorji govorijo. Gre za ot, da si ti v šoli s prijateljico naprimer v odmoru pričala po srbski. Ali pa da na javnem mestu, kot je javni urad, trgovina, pričać po srbski… pa veš zakaj? Ker imaš državljanstvo, ker si tukaj rojena in bi morala bit spoštljiva do države in jezika -pa nisi. Nočeš bit. Ti ego ne da in to iz čiste zajebancije in inata.. To je tvoj glavni problem. Si v tej debati več kot dokazala tudi to.Ko ti bo nekdo enkrat ego malo pristrigel, boš dojela, da je določena kultura za spoštovat. In ko vas bodo take začeli enkrat lifrat iz države saradi nespoštovanja, bo prepozno.

Halooo, kaj zdej to men sikaš? A sm kdaj rekla oz napisala, da Slovenije kot države ne spoštujem? Najd mi eno tako mojo objavo. Ne ti men lapat, vem jaz dobr katere oz kakšne so moje dolžnosti in katere oz kakšne imam pravice.
Sm tud jaz že 1000000….x napisala, da je moja država Slovenija, pa je to vam prav ali ne. Tuki sm rojena in predvsm zarad tega je to moja država, ki jo spoštujem, tako kot spoštujem državo mojga očeta. Dala mi pa nobena ni nič. Dal so mi moji starši.
Jaz prot Sloveniji in Slovencem nimam nič. Nimam nobenga razloga za to. Imam pa prot takim kot se pojavljate tuki na MONu in kritizirate vse kar je južno od Kolpe, na k…vam gre sam ko slište Srbski ali Hr jezik, če se kdo javno izraža v kateremkol drugem jeziku pa nima veze. In takim z veseljem povem svoje, če pa imajo oni pravico mene blatit, imam enako pravico tud jaz.
Kr preber si iz začetka še 1x kakšne budalaštine ste pisal. Če se jaz s kom pogovarjam v Srbskem ali Hr jeziku, sm zato nekulturna, ne spoštujem države, svašta res. Če je to to, pa prav, bom pa za vas še naprej nekulturna, neizobražena, nepismena in brez spoštovanja do države, ker še zmer trdim, da se jaz uzun lahk pogovarjam s frendi oz frendicami kot men paše, imam to PRAVICO. Kako se govori na raznih uradih…pa tud vem.
Skratka ne mot vas, ko razni tuji direktorji, člani uprav….ne govorijo Slo, govorijo pa Nemšk, Anglešk…mot vas sam, ko slište Srbsko ali Hr. V tem je problem.
Kapiraš zdej???
[/quote]

Ja, je ne…
Če se ti v šoli pogovarjaš v svojem domorodnem jeziku, ne v slovenskem, si nekulturna do države, ki ti je dala državljanstvo, ja.

In balkancem vam zagovoto ven seka ego.

ne gre tukaj, da tuji dirketorji govorijo. Gre za ot, da si ti v šoli s prijateljico naprimer v odmoru pričala po srbski. Ali pa da na javnem mestu, kot je javni urad, trgovina, pričać po srbski… pa veš zakaj? Ker imaš državljanstvo, ker si tukaj rojena in bi morala bit spoštljiva do države in jezika -pa nisi. Nočeš bit. Ti ego ne da in to iz čiste zajebancije in inata.. To je tvoj glavni problem. Si v tej debati več kot dokazala tudi to.Ko ti bo nekdo enkrat ego malo pristrigel, boš dojela, da je določena kultura za spoštovat. In ko vas bodo take začeli enkrat lifrat iz države saradi nespoštovanja, bo prepozno.
[/quote]

A si ti fuknjen, al samo malo pijan v soboto zvecer?

Ja, je ne…
Če se ti v šoli pogovarjaš v svojem domorodnem jeziku, ne v slovenskem, si nekulturna do države, ki ti je dala državljanstvo, ja.

In balkancem vam zagovoto ven seka ego.

ne gre tukaj, da tuji dirketorji govorijo. Gre za ot, da si ti v šoli s prijateljico naprimer v odmoru pričala po srbski. Ali pa da na javnem mestu, kot je javni urad, trgovina, pričać po srbski… pa veš zakaj? Ker imaš državljanstvo, ker si tukaj rojena in bi morala bit spoštljiva do države in jezika -pa nisi. Nočeš bit. Ti ego ne da in to iz čiste zajebancije in inata.. To je tvoj glavni problem. Si v tej debati več kot dokazala tudi to.Ko ti bo nekdo enkrat ego malo pristrigel, boš dojela, da je določena kultura za spoštovat. In ko vas bodo take začeli enkrat lifrat iz države saradi nespoštovanja, bo prepozno.
[/quote]

A si ti fuknjen, al samo malo pijan v soboto zvecer?
[/quote]

Ena južna, oladi malo.

Nisem ne pijana,ne moški.

Resnica pa vem, da zaseka. In tebe je.

New Report

Close