Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V nekaj desetletjih bo Evropa muslimanski kontinent. Poglejte, zakaj.

V nekaj desetletjih bo Evropa muslimanski kontinent. Poglejte, zakaj.

Že spet napačno rabljena tujka. Ne delaj se frajerja, ker izpadeš butl!! Najbrž simpatijo. Ne vem, zakaj bi se jugo oficirji vživljali v Sovjetsko zvezo.

Kmalu po napadu Sovjetske zveze na Afganistan (1979), sem bil na orožnih vajah. Neki srbski kapetan nam je na “politički nastavi” odpredaval o nevarnosti Sovjetske zveze za Jugoslavijo. Če so napadli Afganistan, lahko tudi Jugoslavijo, je rekel.
Tamle gor stoji takole: “Do nastopa Gorbačova z “glasnostjo” in “perestrojko”, je Jugoslavija spadala pod kontrolo Sovjetske zveze.” In tega se je zavedal tito do smrti in se je zavedala JLA.[/quote]
Ja seveda so stali kot jastreb nad jugoslavijo ampak Jugoslavija ni sodelovala z sovjetsko zvezo,kot bi si oni to želeli.O tem jaz govorim.

Že spet napačno rabljena tujka. Ne delaj se frajerja, ker izpadeš butl!! Najbrž simpatijo. Ne vem, zakaj bi se jugo oficirji vživljali v Sovjetsko zvezo.

Kmalu po napadu Sovjetske zveze na Afganistan (1979), sem bil na orožnih vajah. Neki srbski kapetan nam je na “politički nastavi” odpredaval o nevarnosti Sovjetske zveze za Jugoslavijo. Če so napadli Afganistan, lahko tudi Jugoslavijo, je rekel.
Tamle gor stoji takole: “Do nastopa Gorbačova z “glasnostjo” in “perestrojko”, je Jugoslavija spadala pod kontrolo Sovjetske zveze.” In tega se je zavedal tito do smrti in se je zavedala JLA.[/quote]
Ja seveda so stali kot jastreb nad jugoslavijo ampak Jugoslavija ni sodelovala z sovjetsko zvezo,kot bi si oni to želeli.O tem jaz govorim.[/quote]

Tudi Ceausescu s svojo Romunijo ni hotel tako sodelovati kot bi si Rusi želeli. Ceausecu je bil zelo samosvoj. Pa so imeli kar prijateljske odnose.

Tukaj se prepirate o veri oz neveri. Poglejte, ko bodo muslimani predstavljali vecino prebivalstva Evrope, kar bo v naslednjih desetih letih oz mnogo prej, ce Evropa takoj ne ukrepa, takrat bo popolnoma isto, ce si kristjan ali ateist. Vsi bomo nastradali, ker smo v njihovih oceh vsi enaki, tako verujoci kot ateisti. Nicvredni!
Tako, da se nehajte prepirati med saboj in se raje zamislite nad groznjo, ki nam preti in to danes ni ne krscanstvo, ne ateizem.
Preteklosti se ne da spremeniti, lahko se le ucimo iz nje, mislim, da je cerkev ze marsikaj spremenila, za razliko od islama. Ce bi se tudi Nemcija malo manj ubadala s preteklostjo in krivdo, begunskega problema morda ne bi imeli. Tako pa nas (Nemcija namrec) celotno Evropo pelje v brezno, predvsem zaradi svoje preteklosti in krivde. Ravno zato je ljudstvo v Nemciji tako odprto do beguncov, zaradi krivde svojih prednikov.

Thumbs up! Bravo, ne bi se mogla bolje izraziti!

New Report

Close