Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Nemčiji integrirani sirski frizer napadel lastnico salona, ki ga je zaposlila

V Nemčiji integrirani sirski frizer napadel lastnico salona, ki ga je zaposlila

Moški, ki nismo slabi jeb***, nas ne ogrožajo Arabci s 30 centimetrskimi. 😉
Bo treba nekaj narediti na samozavesti:
[img]https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/HaIAAOSwsW9Y1mvh/s-l225.jpg[/img]
[/quote]Ko se ustalijo, zgrupirajo, da bodo dovolj veliki in močni, bodo samoumevno poskrbeli za tvojo samozavest, tako kot so v Makedoniji, samo ti niso tako človekoljubni in miroljubni kot kosovski Albanci.

Saj je bil… Patrik Liljeglöd.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ne, tarči, jaz že cel čas govorim, da niso povprek ne muslimani ne islamisti, agresivni, leni, nepismeni, nespoštljivi, nehvaležni…
Toliko neumna pa tudi nisem, da ne bi vedela, da ga ni naroda ali države, kjer bi bili vsi po vrsti krasni, no, ali pa vsi po vrsti slabi.
Ne vem, zakaj sem mislila, da si dovolj brihten, da prepoznaš razliko…
[/quote]

Res? Potem sem pa narobe bral ali pa te zamenjal z Taro… važno da veš, … kar pač veš.


Ne, tarči, jaz že cel čas govorim, da niso povprek ne muslimani ne islamisti, agresivni, leni, nepismeni, nespoštljivi, nehvaležni…
Toliko neumna pa tudi nisem, da ne bi vedela, da ga ni naroda ali države, kjer bi bili vsi po vrsti krasni, no, ali pa vsi po vrsti slabi.
Ne vem, zakaj sem mislila, da si dovolj brihten, da prepoznaš razliko…
[/quote]
Saj prepozna razliko, loči da si ničvreden babji šus za razliko od razumnih bab. In le ti šusi bi morali nosit posledica tega , kar podpirate.



In koliko teh refugees so že zaposlili v panogah s primanjkljajem kadra?
[/quote]
Kar nekaj njih hodi na usposabljanje za varilca, recimo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Moški, ki nismo slabi jeb***, nas ne ogrožajo Arabci s 30 centimetrskimi. 😉
Bo treba nekaj narediti na samozavesti:
[img]https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/HaIAAOSwsW9Y1mvh/s-l225.jpg[/img]
[/quote]
O lej ga, a si že iz peskovnika?


Saj prepozna razliko, loči da si ničvreden babji šus za razliko od razumnih bab. In le ti šusi bi morali nosit posledica tega , kar podpirate.
[/quote]
Bla-bla.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Moški, ki nismo slabi jeb***, nas ne ogrožajo Arabci s 30 centimetrskimi. 😉
Bo treba nekaj narediti na samozavesti:
[img]https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/HaIAAOSwsW9Y1mvh/s-l225.jpg[/img]
[/quote]

Nimate vi toliko vpliva na ceno paprike, kolikor si domišljate. Je precej vzrokov v organizaciji logistike.


Kar nekaj njih hodi na usposabljanje za varilca, recimo.
[/quote]
Govorim za Slovenijo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Kar nekaj njih hodi na usposabljanje za varilca, recimo.
[/quote]
Mnogo premalo, da bi upravičilo vso to godljo. In če bi šlo samo za reševanje te problematike, bi se dalo zadevo izvesti precej boljše.


Kar nekaj njih hodi na usposabljanje za varilca, recimo.
[/quote]

Ja? Koliko to znese v števikah? In koliko jih usposabljanje uspešno opravi?



Seveda nas mora brigat, ker Nemčija je lahko precendenčni primer, kaj se lahko zgodi pri nas, če v naslednjem migrantskem naskoku ostanejo mnogi v Sloveniji, ker jih čez Alpe ne bodo spuščali več.
[/quote]

Niti se ne gre zato, če jim mi imamo ali ne. Gre se zato, da če finančno pade Nemčija in bo, je napovedano, pa tudi logično je, zaradi tega, pademo mi avtomatično.


Mnogo premalo, da bi upravičilo vso to godljo. In če bi šlo samo za reševanje te problematike, bi se dalo zadevo izvesti precej boljše.
[/quote]
Najbrž nisi opazil mojih kritik na račun vlade in humanitarnih organizacij, ki, kot sem napisala, v vsem tem času še nimajo konkretnega integracijskega načrta. Nemalo jih tako na odločbo o azilu čaka tudi po 18 mesecev, v tem času pa nimajo pravice do dejavnosti na trgu dela.
Nekateri, siti čakanja, odhajajo, in močno dvomim, da ažurno odjavljajo tiste, ki jih ni več v Sloveniji. Podobna zgodba, kot se je dogajala v 90-ih s hrvaškimi in bosanskimi begunci, torej, ko je Slovenija prijavila skoraj dvojno število beguncev… Podatki iz prve roke.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...



Ja? Koliko to znese v števikah? In koliko jih usposabljanje uspešno opravi?
[/quote]
Za konkretne številke se obrni na odgovorne za te programe.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Najbrž nisi opazil mojih kritik na račun vlade in humanitarnih organizacij, ki, kot sem napisala, v vsem tem času še nimajo konkretnega integracijskega načrta. Nemalo jih tako na odločbo o azilu čaka tudi po 18 mesecev, v tem času pa nimajo pravice do dejavnosti na trgu dela.
Nekateri, siti čakanja, odhajajo, in močno dvomim, da ažurno odjavljajo tiste, ki jih ni več v Sloveniji. Podobna zgodba, kot se je dogajala v 90-ih s hrvaškimi in bosanskimi begunci, torej, ko je Slovenija prijavila skoraj dvojno število beguncev… Podatki iz prve roke.
[/quote]

Pravzaprav se spomnim. Ko smo ugibali, kdo vse ima korist od tega. Ko sem napisal, da je ena večjih svinjarij spraviti človeka od doma, da preživi. In da bi morali vsi migranti domov pošlihat zadeve. Globalno.

Pravzaprav se spomnim. Ko smo ugibali, kdo vse ima korist od tega. Ko sem napisal, da je ena večjih svinjarij spraviti človeka od doma, da preživi. In da bi morali vsi migranti domov pošlihat zadeve. Globalno.
[/quote]
Seveda. Samo še oborožimo jih. Aja, saj smo jih…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Seveda. Samo še oborožimo jih. Aja, saj smo jih…
[/quote]
Kako tipično… ti:-))) Družba ima probleme, ki jih orožje ne more popraviti. Ampak poglej, vse države imajo svoje Jazbece in žalujoče ostale. A ni Einstein napisal: We cannot solve our problems with the same thinking we used when we created them.”

Dokler ne bomo razumeli, da izmečki, ki so na oblasti, niso Slovenci, temveč skriti tujci, ki nas tlačijo, toliko časa nam ni rešitve.

Blaznost taistih tujih krvnikov se že ves čas le nadaljuje.


Seveda. Samo še oborožimo jih. Aja, saj smo jih…
[/quote]

Ko so bežali Ukrajinci, ste bili tudi javno jasno in glasno za njihov sprejem?
In čemu niste bili, vse se je zataškalo pod preprogo?

In ko pride zopet invazija nanje, boste zopet tiho?
Zakaj o njih niti besedice?
Si lahko odkrita?

Zakaj nam tajijo, da na NO-Go zonah velja šeriatsko pravo in da zato tja nihče drug ne sme iti? To pomeni okupacijo ozemlja. Če je pa okupacija, je pa vojna. To dejansko pomeni, da so te države v državljanski vojni, a predajajo ozemlje brez boja. Brez boja pa zato, da lahko še naprej bogato plačujejo svojim sovražnikom.
Grozljivo bo spoznanje…. za večino ljudi.

Povejte mi, tisti ki to veste, ali se ob tem velikanskem izdatku za te muslimanske migrante danes Slovencu še splača it delat v Nemčijo, kljub temu da oni kasneje dajo slabo penzijo? Varno ni najbolj..

Dejansko si ti tisti, ki je trapast, ker zadev sploh ne prebere in preveri.. Predvidevam, da ti angleški jezik dela ogromne probleme zato se branja sploh nisi lotil. Res si neverjetno omejen. Res mi ni jasno, kako se imaš ti lahko za razgledanega..

https://www.welt.de/vermischtes/article166077656/Syrischer-Friseur-sticht-auf-Chefin-ein-Anderer-Syrer-verhindert-Schlimmeres.html

Ko so bežali Ukrajinci, ste bili tudi javno jasno in glasno za njihov sprejem?
In čemu niste bili, vse se je zataškalo pod preprogo?

In ko pride zopet invazija nanje, boste zopet tiho?
Zakaj o njih niti besedice?
Si lahko odkrita?
[/quote]
Oprosti, ampak kdo si ti, da ti bom polagala račune, za koga, proti komu, whatever, sem demonstrirala? Med vsemi, ki so bili deležni moje pomoči, so tudi Ukrajinci. Pa ne tisti, ki so imeli prste zraven v Odessi.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Oprosti, ampak kdo si ti, da ti bom polagala račune, za koga, proti komu, whatever, sem demonstrirala? Med vsemi, ki so bili deležni moje pomoči, so tudi Ukrajinci. Pa ne tisti, ki so imeli prste zraven v Odessi.
[/quote]

Stalno se pač tukaj ven mečeš okoli teh ‘beguncev’ pa nas pač zanima če si samo do muslimanov tako dobrodušna in zakaj. Tako pač izgleda.

Stalno se pač tukaj ven mečeš okoli teh ‘beguncev’ pa nas pač zanima če si samo do muslimanov tako dobrodušna in zakaj. Tako pač izgleda.
[/quote]
To je pa čisto soodvisno pri njej od tega, kaj piše na njenem menstrualnem koledarčku. 🙂

New Report

Close