Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Nemčiji integrirani sirski frizer napadel lastnico salona, ki ga je zaposlila

V Nemčiji integrirani sirski frizer napadel lastnico salona, ki ga je zaposlila

Čisto resno sprašujem. Sčasoma sem okoli sebe nabrala kar nekaj ljudi, ki si želijo pomagati starejšim, invalidom, in če že sama nimam časa, lahko poskusim posredovati.
Sama sem štiri leta pomagala dementni gospe, dokler je svojci niso namestili v dom.
[/quote]
Če bi ti res komu pomagala, ne bi imela potrebe se šopirit po monu, torej gre pri tebi zagotovo le z tvoj gobec in izmišljanje, nič drugega. Zblojena si pa tako, da niti sama ne veš za koga navijaš, oziroma se pri tebi spreminja navijaštvo do enih ali drugih kot tvoje razpoloženje, ki je vsako minuto drugačno.

Izključno migranti pač ne. Patrika Liljeglöda je posilil Šved, belec, nasprotnik švedske levičarske migracijske politike.
[/quote]
Povečanje je izključno na račun migrantov in storilci so izklučno migranti. Beri in googlaj sama, kajti na monu so že nekajkrat bili prilepljeni vsi verodostojni viri.


Če bi ti res komu pomagala, ne bi imela potrebe se šopirit po monu, torej gre pri tebi zagotovo le z tvoj gobec in izmišljanje, nič drugega. Zblojena si pa tako, da niti sama ne veš za koga navijaš, oziroma se pri tebi spreminja navijaštvo do enih ali drugih kot tvoje razpoloženje, ki je vsako minuto drugačno.
[/quote]
A, spet ti, ki (kao) vse veš o meni… Boooring!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Povečanje je izključno na račun migrantov in storilci so izklučno migranti. Beri in googlaj sama, kajti na monu so že nekajkrat bili prilepljeni vsi verodostojni viri.
[/quote]
Tumbaj svoje, kolikor hočeš, vendar še vedno ne boš imel prav.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Senza iq 35 LOL

Čisto resno sprašujem. Sčasoma sem okoli sebe nabrala kar nekaj ljudi, ki si želijo pomagati starejšim, invalidom, in če že sama nimam časa, lahko poskusim posredovati.
Sama sem štiri leta pomagala dementni gospe, dokler je svojci niso namestili v dom.
[/quote]

Hja jaz počasi lezem v skupino potrebno pomoči. Zaenkrat sicer še kar rinem in če rabim pomoč jo lahko še plačam, ampak drugim pomagat pa več ne znese.

Res je, če bi znalo brat ne le sattistiko, ki je seveda ne znaš skupaj z ostalim ne, bi razumelo, da se je recimo stopnja vsega kriminala na švedskem povečala za 300 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} s prihodom migrantov in število posilstev za 1400{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, storilci so izključno migranti. Ne vem kako bi se tebi lahko napisalo, da bi ti razumelo tako kot je?
[/quote]

Najprej si vzami zalet za besedo statistika pravilo zapisat, potem se bomo pogovarjali o tem, kdo zna kaj brat in kdo podatke iz podivjane riti vleče.

Najprej si vzami zalet za besedo statistika pravilo zapisat, potem se bomo pogovarjali o tem, kdo zna kaj brat in kdo podatke iz podivjane riti vleče.
[/quote]

Hja, ker je povedal pravilne cifre, pa jih ti ne smeš javno brati, se je treba vtakniti kam drugam, k sreči na tipkarsko napako.
Švedsko se takole naseljuje in spreminja že od sedemdesetih let, je pač poskusni zajček.
Vse te cifre so komot dostopne marsikje, če jih le kdo išče.

Bolj se zastavlja vprašanje, zakaj ravno Švedska?
Ampak vprašanje je za male možgane pretežko. Plašnice pa zakrivajo obzorje takim bumbarjem tudi macolo, ki jo bodo le čutili, ko jim bo padla na glavo, videli pa pač ne, ker bi bilo treba sneti te plašnice.
Seveda ne, ker je resnica bolj groba od kola v riti, ki vam ga s plašnicami dnevno tlačijo.
Na Švedskem se že čipirajo, ne rabijo še kolov v riti.
Mogoče bi pa lažje šlo s čipi, reci vsaj za probo.

bipolarni, zakaj v tretji osebi pišeš o sebi, nimaš enega nicka dost?

Ne verjemite vsega, kar preberete na internetu

– France Prešeren

Zakaj se sploh preseravaš, če se ne moreš? Ker imaš kol v riti. Najprej dol zlez! Ne moreš, ane!
Polarni piše v tretji osebi. Meni pa tebi butelnu s kolom v zadnji ni problem reči ti!

No, bipolarni, da si ne boš kej naredu.


Uff, to pa bodo masovne migracije, če se tako odločijo vse države, kjer živijo tudi Slovenci.
[/quote]

Masovne migracije Slovencev? Kam pa?
Saj sploh ne morejo v Slovenijo, z denarjem, ne brez njega, ker imamo zakonodajo, ki jih odbije tja, kjer imajo boljše pogoje in jim je njihov denar povšeči!

Daj malo razkadi to svojo meglo v glavi!

Ti, tamali, pejd na žur, zdj bo cajt, da ti kaj fašeš, če ne bo zopet Desanka pela! V ponedeljek pa spet zabatu!

Ti bi nam rado še koroške socialne Slovence iz Avstrije naložilo na grbo? Pa mogoče še Argentine, pa kje se še zažirajo v proračun? Ker tu bolj težko avstrijskih 600 € damo za socialo, kot dajo v Avstriji. Denar pa tu nima veze, ker socialci slovenski v tujini ga nimajo, se ne rabijo bat, da bi jim kdo kaj vzel.

Pišem pač o ideji, da bi Slovenija za Slovence skrbela. Teh razvajenih koroških Slovencev s 600 € socialke v Avstriji si ne želite tu.

Avstrijci znajo marsikaj povedat, kako leni Slovenci zažirajo socialo, pa najedajo s tistimi dvojezičnimi tablami, neintegriranci. Takoj jih fašemo nazaj.


Socialka + polno zdravstveno zavarovanje + subvencionirana najemnina + brezplačna članarina v knjižnici + možnost dodatka za prostovoljno delo + cenejša mesečna vozovnica za LPP (za druga mesta ne vem)…
Eh, pa kaj je to v primerjavi s pogradom v večposteljnih sobah, skupno kopalnico, WC-jem in nekaj pralnimi stroji? Pa še bajnih 18€ in prepovedjo dela?
[/quote]
Kako zelo lažeš! Tale tvoj Ahmad je imel svojo sobo ( na Kotnikovi) s svojo kopalnico, čajno kuhinjo v nadstropju ( ste zbirali čaj, kavo, sladkor), prostor za druženje ( ste zbirali družabne igre in če me spomin ne vara celo boksarske rokavice), zdravstveno oskrbo ( brezplačno seveda- se je model pritožil,da je čakal na okulista pol leta),ima brezplačno članarino v knjižnjici skupaj z Urbano, lahko vozi mestna kolesa (le kdo mu to financira), ima brezplačne 3 (tri) obroke na dan, ima brezplačnega frizerja ( ki mu očitno ne koristi), ima možnost fušanja ( kar je počel v Rogu- ne zastonj, če sem prav videl), …. da o tem, da si navadna lažnjivka ne govorimo!
Kje so pogradi???Skupna kopalnica???

V sloveniji pa slovenec,kristjan ubil delodajalca,pa spoznan za neprištevnega.Prekrivalo se je kdo v resnic je,pisalo se je da je narkoman.Pa je resnica popolnoma drugačna.

V sloveniji pa slovenec,kristjan ubil delodajalca,pa spoznan za neprištevnega.Prekrivalo se je kdo v resnic je,pisalo se je da je narkoman.Pa je resnica popolnoma drugačna.
[/quote]

Ne razumeš poante, avstrijski časopisi so napisali, da ima 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} migrantov psihične probleme, potem jih ima najmanj takšen procent v resnici psihične probleme. Muslimani, ki živijo v Evropi že pet generacij, niso integrirani, imajo svoje zakone, šaria se jim reče. Šaria postavlja žensko na raven lastnine moškega, isto kot kovček, pes, gumb,…tudi otroci so v isti kategoriji.

Če skombiniraš vso vzgojo enega muslimana z njihovim psihičnim stanjem, dobiš v vrat zabodeno frizerko, dobiš posilstva prijateljic, tistih, ki skrbijo zate v azilnem domu, umor 80-letne gospe, ki jih nosiš fasungo s trgovine, itd itd

Verjetnost da bo muslimanski prišlek moril, posiljeval,..je višja tudi zaradi tega, ker jim evropska sodišča gledajo skozi prste in jih opravičujejo z bednimi izgovori npr. da niso vedeli da se tega ne sme.:-))

Glede slovencev ki se spravijo na svoje delodajalce pa daj malo obrazloži..je bil narkoman, ni bil, je bil psihični bolnik ni bil,….


Kako zelo lažeš! Tale tvoj Ahmad je imel svojo sobo ( na Kotnikovi) s svojo kopalnico, čajno kuhinjo v nadstropju ( ste zbirali čaj, kavo, sladkor), prostor za druženje ( ste zbirali družabne igre in če me spomin ne vara celo boksarske rokavice), zdravstveno oskrbo ( brezplačno seveda- se je model pritožil,da je čakal na okulista pol leta),ima brezplačno članarino v knjižnjici skupaj z Urbano, lahko vozi mestna kolesa (le kdo mu to financira), ima brezplačne 3 (tri) obroke na dan, ima brezplačnega frizerja ( ki mu očitno ne koristi), ima možnost fušanja ( kar je počel v Rogu- ne zastonj, če sem prav videl), …. da o tem, da si navadna lažnjivka ne govorimo!
Kje so pogradi???Skupna kopalnica???
[/quote]

Ti si imel tudi možnost brezplačnega šolanja, pa je bil to glede na raven tvojega pravopisa in slovnice stran vržen denar.

Se gremo pogovarjat še o vsebini? Tudi tu je polovica zadev laž oziroma izkrivljena resnica.

Ti si imel tudi možnost brezplačnega šolanja, pa je bil to glede na raven tvojega pravopisa in slovnice stran vržen denar.

Se gremo pogovarjat še o vsebini? Tudi tu je polovica zadev laž oziroma izkrivljena resnica.
[/quote]

Kje so pa tvoji argumenti?


Kako zelo lažeš! Tale tvoj Ahmad je imel svojo sobo ( na Kotnikovi) s svojo kopalnico, čajno kuhinjo v nadstropju ( ste zbirali čaj, kavo, sladkor), prostor za druženje ( ste zbirali družabne igre in če me spomin ne vara celo boksarske rokavice), zdravstveno oskrbo ( brezplačno seveda- se je model pritožil,da je čakal na okulista pol leta),ima brezplačno članarino v knjižnjici skupaj z Urbano, lahko vozi mestna kolesa (le kdo mu to financira), ima brezplačne 3 (tri) obroke na dan, ima brezplačnega frizerja ( ki mu očitno ne koristi), ima možnost fušanja ( kar je počel v Rogu- ne zastonj, če sem prav videl), …. da o tem, da si navadna lažnjivka ne govorimo!
Kje so pogradi???Skupna kopalnica???
[/quote]
Yeah, right.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ti si imel tudi možnost brezplačnega šolanja, pa je bil to glede na raven tvojega pravopisa in slovnice stran vržen denar.

Se gremo pogovarjat še o vsebini? Tudi tu je polovica zadev laž oziroma izkrivljena resnica.
[/quote]
Eh, pusti ga, naj lapa, če se potem počuti boljše.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Kako zelo lažeš! Tale tvoj Ahmad je imel svojo sobo ( na Kotnikovi) s svojo kopalnico, čajno kuhinjo v nadstropju ( ste zbirali čaj, kavo, sladkor), prostor za druženje ( ste zbirali družabne igre in če me spomin ne vara celo boksarske rokavice), zdravstveno oskrbo ( brezplačno seveda- se je model pritožil,da je čakal na okulista pol leta),ima brezplačno članarino v knjižnjici skupaj z Urbano, lahko vozi mestna kolesa (le kdo mu to financira), ima brezplačne 3 (tri) obroke na dan, ima brezplačnega frizerja ( ki mu očitno ne koristi), ima možnost fušanja ( kar je počel v Rogu- ne zastonj, če sem prav videl), …. da o tem, da si navadna lažnjivka ne govorimo!
Kje so pogradi???Skupna kopalnica???
[/quote]

Deda je potrebno še danes poslati v Zagreb.
Halllloooo. Ded ja nič ne dela in vse dobiva!!!! Jutri bo zahteval pokojnino in zdravljenje!

Deda je potrebno še danes poslati v Zagreb.
Halllloooo. Ded ja nič ne dela in vse dobiva!!!! Jutri bo zahteval pokojnino in zdravljenje!
[/quote]

Po tem cirkusu ga je nujno deportirat, čisto iz principa, če ne adijo pravna država.

New Report

Close