Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V nova doživetja

V nova doživetja

. Prijatelji so me odpeljali na letališče v Zagreb, tam smo se še zadnjič pozdravili. Sedel sem v letalo in gledal skozi okno, nezavedajoč se, da je prisedla mlada punca. Letalo se je dvignilo, jaz pa sem dobil občutek, da se spuščam v novo življenje – v nova doživetja. Zamišljeno sem gledal v oblake pod nami, ko me je punca ogovorila. Pa ja ne greš v vojsko, so bile njene prve besede. Pritrdilno sem ji odgovoril in se zazrl v nebo, ker mi ni bilo do pogovora. Ona pa je očitno imela voljo zanj in kar nadaljevala, da gre k fantu na obisk v Kardeljevo. Videl sem, da se je ne bom rešil brez pogovora, zato sem se obrnil proti njej in zapletla sva se v prijeten pomenek. Bila je prijetna sogovornica, tudi zelo čedna.

Zato sem se še bolj trudil pri poslušanju njenih težav. Preteklo je že 20 minut poleta, ko je začela tarnati, da si že močno želi kurca, zato se je tudi odločila, da gre k fantu. Nisem ji verjel, pa me je kar hitro prepričala, ko mi je prijela roko in si jo potisnila pod krilo. Znašel sem se v čudni situaciji. Po nekaj minutnem poznanstvu je moja roka počivala blizu njenega izvora strasti. Pogledal sem po letalu, ali naju kdo opazuje. Ona pa je medtem roko porinila do *****. S pizde ji je teklo, tako da sem videl, da je res govorila resnico. Meni pa se je tič tudi prebudil. Z roko sem preiskoval njeno mednožje, ona pa je prijela za tiča in mi ga prek hlač začela drkati. Polet ne traja dolgo, zato nisva smela izgubljati časa. Po kratkem dogovoru sva se odločila, da se dobiva v WC-ju. Ona je lahkotno vstala in z rahlim popravkom krila je bila že urejena. Zavedajoč se, da ji bom s pogledom sledil se je odpravila v migajočem ritmu do dogovorjenega prostora. Njena ritka je tako poplesavala, da sem v svojem tiču začutil močno bolečino in strašno poželenje, da ji ga zasadim v *****. Z neodločnimi koraki sem se odpravil proti repu letala, misleč da vsi vedo, kaj se dogaja. Nekako mi je uspelo priti do WC-ja. Renata je bila še samo v krilu; brez poljubov in brez nežnosti sem jo obrnil stran od sebe ter ji ga od zadaj porinil v pičkico. Renati je kar hitro prišlo, medtem ko sem jaz mislil kakšna sreča, da nimam doma punce. Po nekaj hitrih orgazmih se je odmaknila in me posadila na školjko, ona pa pokleknila ni ga vzela v usta. Bila je zelo spretna, zato nisem dolgo vzdržal njenega obdelovanja..

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

New Report

Close