Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v parlamentu vsi na mobitelih

v parlamentu vsi na mobitelih

Kaže del seje, oz. nekega sestankovanja v parlamentu. Praktično vsi so na telefonih, berejo, tipkajo. Ne reči, da je to službeno;).  Jim ni nič nerodno ?

kaj jim bo nerodno, ko pa si sami izglasujejo poslovnik in pogoje ter placo za delo, vi kreteni pa jim vsake 4 leta date legitimitet za to

no, saj…ali pa jih sploh ni…vse prazno…luštno se imajo , to pa res.

Jaz bi to prepovedal. Tudi povsod drugje. Prav tako bi se od 22.00 – 6.00 ugasnile vse luči (cestne, doma – delalo bi se otroke), prenehalo nočno delo ki je definitivno  zdravju škodlivo, v obratovanju bi smele biti samo nujne ustanove (bolnišnice, porodnišnice, urgentni centri) pa samostani in cerkve – moli naj se 24 ur vsak dan vse dni do konca sveta….

 

Vesel oče, ki ve, da ima noč svojo moč

Odgovor na objavo uporabnika
kaj je to, 28.03.2024 ob 16:03

Kaže del seje, oz. nekega sestankovanja v parlamentu. Praktično vsi so na telefonih, berejo, tipkajo. Ne reči, da je to službeno;).  Jim ni nič nerodno ?

 

Pa kaj ti ljudje mislijo?!!  Očitno nič, sicer bi telefon vsaj skrili pod mizo))

 

Pogresam spletno stran, kjer bi lahko vsak davkoplacevalec SLO, dnevno, preveril zakaj nek poslanec manjka.
Nikakor ne pristajam na “razlago” – na sestanku ali sluzbena pot.
Lepo bi morali davkoplacevalci vedeti KJE je nekdo na sestanku – link! ali, ce je na sluzbeni poti link, kam je sel in zakaj.

Točno to je meni šlo na živce, ko sem danes malo spremljala parlament. Tam v šolah želijo prepovedat telefone, kar je vsekakor prav, odrasli kao izobraženi pa slabši s telefoni kot 5 letniki, ko vidijo igračko. Sram jih je lahko! Naj bodo vzgled!

Odgovor na objavo uporabnika
Frocovje v parlamentu, 28.03.2024 ob 18:39

Točno to je meni šlo na živce, ko sem danes malo spremljala parlament. Tam v šolah želijo prepovedat telefone, kar je vsekakor prav, odrasli kao izobraženi pa slabši s telefoni kot 5 letniki, ko vidijo igračko. Sram jih je lahko! Naj bodo vzgled!

 

To itak.

Oni tam prvenstveno sedijo, ker naj bi aktivno sodelovali v političnih, ekonomskih razpravah . Oni se pa igrajo s telefoni. Potem se pa človek čudi, kam vse pelje. Če v parlamentu taki sedijo, ni čudno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 28.03.2024 ob 16:23

Jaz bi to prepovedal. Tudi povsod drugje. Prav tako bi se od 22.00 – 6.00 ugasnile vse luči (cestne, doma – delalo bi se otroke), prenehalo nočno delo ki je definitivno  zdravju škodlivo, v obratovanju bi smele biti samo nujne ustanove (bolnišnice, porodnišnice, urgentni centri) pa samostani in cerkve – moli naj se 24 ur vsak dan vse dni do konca sveta….

 

Vesel oče, ki ve, da ima noč svojo moč

Se popolnoma strinjam z veselim.

To kaže na IQ človeka, na žalost smo jih izvolili😕😕…

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 28.03.2024 ob 21:07

Se popolnoma strinjam z veselim.

Ti se kar strinjaj. Misliš, da bi on bil brez telefona in elektrike?! On to misli za druge. Ne zase. On to misli za navadno “rajo”. On bi prepovedal, z izjemami – v katere spada sam. Kot vsi njemu podobni.

 

Ja in? Saj tudi v vseh drugih službah zaposleni visijo na telefonih.

Velja tudi za mene. Tudi jaz trpim zato, ker mora biti nek projekt (programi, izračun, simulacije, koda, eksperiment….) končan do te in te ure …, da še ponoči mozgam….

večina njih so podjetniki.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 28.03.2024 ob 23:41

Velja tudi za mene. Tudi jaz trpim zato, ker mora biti nek projekt (programi, izračun, simulacije, koda, eksperiment….) končan do te in te ure …, da še ponoči mozgam….

Kva? In kdo ti zavira delo, da moraš ponoči mozgat? Poslanci na telefonih? Ne bodi smešen!

Čudim se, da jih še nihče ni opozoril, da jim nihče ne pove, da se to ne dela. Ne samo, da ni lepo, tudi ni konstruktivno. Če že toliko trobijo, da so konstruktivni. Konstruktivni ;)).

Ti ponoči mozgaš samo zato ker imaš kratek delovni teden in tebi je četrtek že vikend. Krasno brezskrbno življenje.

New Report

Close