Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu v pisarni ali?

v pisarni ali?

Kakšnih posebnih pismenih referenc nimam, ampak bi pa prevzel tako prijetno opravilo, samo kdo mi jamči, da sem sprejet?

Te to tako moti…smotko si, da veš, haha

A je un cmokec, češpljev al marelični;)), rada mam cmoke-cmokce.

Tudi to sem že slišal od tebe, kaj pa kaj novega, hahaha?

Jezični, JAZka! Teh ne maraš?

jaz. ampak sem zelo zahtevna učenka! :))))

Če se ponavljaš ti, se lahko tudi jaz…

Ga boš pomočil v češpljevo marmelado mogoče, haha

In jaz zelooo zahteven učitelj, hočem veliko poljubljanja, božanja in šlatanja, lizanja in sexa! Do diplome bi se bilo potrebno kar portrudit in marsikatero kuro spohat, hahaha

Ja, v marmelado tvoje češpljice, hahaha

Bravo JAZIKA!

:))))))))))))))))) jaz bi ti kar mojo kurico mednožno nonstop tišala na tvoj jeziček!
…đizus KIR………hahahahaahah………………..

kako bi prelizal ta tvoja mednožna nebeska, če bi se mi odprla pred nosom! Đisus? hahaha

Spet si spizdila nekam! A je pol čudno, da se “derem”?

ali tudi takrat, ko ti prihaja tako lepo vzdihuješ: o đizus, o đizus…. hahahaha

Med jedjo se ne govori, vsaj takrat miruj;)), pa dober tek ti želim!

Hvala! In to s polnimi usti! Saj tudi ti nekaj momljaš, ko ga imaš v ustih, hahaha

nene, takrat sm pa cist tiho;)) in se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njemu posvetim;))

hahahahahahah……………..če bi bil ti krivec za moje prihajanje.bi se ziher tak drla….hahahahaha

Kdaj se misliš men? Čist prepustit, mislim

To bi pa poslušal! Kako lepo moliš, bom kar nadškofu povedal, hahaha

hahahahah……………

Vedno odgovarja zdej ga pa ni!!

Mogoče išče primerno pisarno?!

Men je pa dobr kjer kol sam da je tip z debelim in z domišljijo ter FILINGI. Kar pomeni da mora bit kar grob:)

Lp

Mislim, a če ni debel pol pa nč;-)))) To si tko napisala, kot, da si še samska, hmmm.

Točno tako! Če ni debel, pa nič, je rekla…..
In zakaj bi bila samska, če tako reče? Mogoče si mislil, da je še devica al kaj?

Heep, živjo, mimogrede!

New Report

Close