Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu v pisarni ali?

v pisarni ali?

Ma zakaj mi je tako fletno v pisarni? Na visokem stolu, odmaknjenem od stene, da se vse maje in ropota, ko treska skupaj z mano ob steno? Al pa na mizi, še raje imam. Pa noge nekam visoko, čim višje, ob kakšno stojalo ali steno, da se lahko oprem?
Vedno mi je najlepše, če se njegovo telo stisne obme spredaj, če se njegov penis zadira vame globoko, da ga čutim v svoji notranjosti, čutim njegovo vroče telo po celi luli, po ščegiju in povsod….držim ga za ritko (tako fletno), ga s prsti in dlanmi prižemam k sebi, uživam v hitrosti nabijanja, tudi on….v parih trenutkih sva potna, spolzka in vlažna….. in že se reživa,……. ker se mi noge tresejo, ker v meni vse drhti in ker je bilo tako prijetno.
Še, še, še…..!

Kje pa so vaši priljubljeni prostorčki za sex?

Kjerkoli, samo da bi bila prava zraven, prav taka strastna, tresoča in poželjiva kot si ti!

Kjerkoli, praviš? Res? Hm.

Ne rečem, da ni pomembno s kom, pa vendar, vsaj povej, kje najraje in kako ti je najljubše? Bilo bi lepo prebrat, kaj se plete v tvoji glavici, bi rekla….

Najslajše na veliki franc. postelji v apartmaju ali stanovanju na mirnem kraju, moja muza, saj veš… Da bi lahko izpolnil vse moje nedoživete sanje – z dolgooo predigro, ko bi lahko čutil tvoje strastno zvijanje in poslušal čudovite vzdihe iz tvojih ust! Nazadnje pa sex ti spodaj, jaz zgoraj, kar nama najbolj paše, saj veš…… menda.

Se strinjam s KIR-om. Vedno je drugače, vse se spreminja, in tako tudi priljubljeni ***-platz! Trenutno najbolj uživam v, ob, na veliki, dobri, čvrsti postelji in pod njo, z obilico blazin, da se jih lahko podstavlja po potrebi. Rad imam dooolgo trajajoč seks, pa mi je tukaj nekak najbolj udobno.

Kako ti želim, da bi se ti vse sanje, ki te dražijo v tvojih mislih, uresničile!

Pa mi še povej, na katerem prostorčku je bil pa tvoj najboljši sex?
Tudi v posteljici?
Ali?

Ja, spreminja se. Na srečo. Meni trenutno hodi po glavi tistale miza pa stol pa…, ha ha, kaj čem. Je pač trenutno tako.

Uživaj v vajini postelji, srečko!

backa napisal:

> Kako ti želim, da bi se ti vse sanje, ki te dražijo v tvojih
> mislih, uresničile!
>
> Pa mi še povej, na katerem prostorčku je bil pa tvoj najboljši
> sex?
> Tudi v posteljici?
> Ali?

HMMM, KAJ VEM? MOGOČE NA PLAŽI V DEŽJU? MOGOČE ZATO, KER SEM ČUTIL KAKO SI TEGA ŽELI.
SICER PA SAMO DRAŽENJE BREZ PRAVEGA SEXA V BELEM AVTU, SIGURNO!
TUDI JAZ SI ŽELIM DA BI SE MI SANJE URESNIČILE IN TO Z OSEBO, KI JO NORO LJUBIM!

v avtu, noro dobr, preden je pripeljal do pravega mesta…njegova roka mal na moji nogi, prekrižani, kratko krilo dvignjeno visoko na bedra, vroča mucka, prstek, ki nagaja tko lušno…in zopet njegova roka na volanu, moja na njegovi trdoti, masiram in dražim, nagajam, nagajivo križam noge, hiter poljub na vrat, mal pogrizem…komaj vidi cesto…že čist divja napol plezam po njem, daj ljubica, počak še mal…ne gre…ustavit je treba…prvi izvoz je najin…krilo dvignem še višje, hlače so odpete, korenjak sproščen in hmmm…močne roke me prestavijo in dvignejo ter nasadijo…strast je že nora, ritem še hitrejši, komaj diham, vzdihi se mešajo…hmmm, slastno, do nebes in nazaj…

Uffff, zakaj nisem taxist! Vozil bi te vse dni in noči, vmes prijemal tvojo vročo muco in vzdihoval ob tvoji pohotnosti

Lepo. Čutil si, da si te želi? In ti njo?
Žena?

Ja, to se čuti. Jaz no? Jasno, ker sem zaželen!

Žena? Ja bila je, sam ne vem čigava

no, tud jaz imam rada da traja in traja…sex…čeprav, čist odkrito, ni ga lepšega od zapeljevanja, nastavljanja, tko mal, nagajanja, globokih priklonov, kao nekaj poberem, napeta rita, majčka mal zleze in pokaže razgled na trde bradavičke…njami, pol je še samo na hitr in noro fajn…

… ja, ljubic@, midva enkrat še speljat s polnega parkirišča nisva utegnila in sva se v popolnoma zarošenem avtu divje ljubila. Ko sva prišla k sebi, je bilo parkirišče popolnoma prazno, lokal v kateremu sva spila kozarček rujnega pa temen in zaprt…

ta je tud ful pasala…pri tašči, na sedežni, pokrita z dekco, on za mano, jaz spredaj, tako lepo tesno skupaj…hehehe, mal pomigam z rito in že čutim njegovo trdenje…noooro…so ble prec hlače dol, zadrga odprta in čist počasi, da tašča ne posumi, mal ven mal not…še dobr, da je imela kmalu opravek v kuhinji, da smo primerno zaključili…

Samo to nikakor ni bil mož, lahko le ljubimec!

O backa, tebi pa zadnje čase dišijo same prepovedane stvari;)), stvari ob katerih te lahko nekdo vsak trenutek zasači, ti res dajejo neki posebni mmmmmmmmm;)), mene sedaj ko je sonce in že toplo… vleče ven v naravo, ali enga na hitr ob drevesu, ali enga neznega pocasnega v avtu ali pa piknik na travi ob vodi in vmes še veliko vsega nagajivega pohotnega;)).

si še enkrat bral? ti je bilo všeč?…

In po čem to sklepaš? Po sebi, ker doma ni več strasti meniš, da je tako povsod…moški-moški , no saj imaš kar prav, ponavadi je res malo takih zakonov, ki po mnogo letih skupnega življenja še znajo tkole seksat;)), škoda ali ne…raje to počnejo drugje…to je baje dons že moderen.

Bral sem stokrat…, verjetno zato, ker mi je bilo ogabno ljubčica, hahaha

-JAZ napisal:

> In po čem to sklepaš? Po sebi, ker doma ni več strasti meniš,
> da je tako povsod…moški-moški , no saj imaš kar prav,
> ponavadi je res malo takih zakonov, ki po mnogo letih skupnega
> življenja še znajo tkole seksat;)), škoda ali ne…raje to
> počnejo drugje…to je baje dons že moderen.

Da doma pri meni ni več strasi, meniš? Ni čisto tako, približno kot pri tebi je, saj si že pisala kako se z možkom ujameta, iščeta nove načine…
Je pa res, da tisti najbolj divji in strastni dogodki nastanejo z ljubimcem/co. Upam, da se vsaj v tem strinjava.
Pa enga cmokca ti pošiljam

Jaz pa samo berem in se učim…………..tule! :)))))))))))

Nis napisala ali te vleče z možem, ali bolj z ljubimcem. Aja, saj res, ti ne varaš, pardon

Vse življenje se učimo, Mojčka, kaj čmo

To pa res! samo bi potrebovala enga dobrega, izkušenega učitelja………..

New Report

Close