Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V POSTELJI S POLITIKI

V POSTELJI S POLITIKI

http://24ur.com/ekskluziv/erotika/v-postelji-s-politiki.html

Ja mene moti dvoličnost JJ. Govori eno, dela drugo. Tudi v postelji!!!

Ej, ej, babnice, kaj ste mu še kar Uršike zale fouš? Zakaj pa naj bi bil JJ poročen? Zakonska zveza bi morala biti kot kolektivna pogodba, ki se vsakih nekaj let podaljša, ali pa ne. V tem primeru bi ti tička, al kar si že, večkrat ostala brez tiča in gnezda.

Maxxi, ne nisem JJ fauš Urške. Še zdaleč ne. Vsake oči imajo pač svojega malarja. Tudi ni potrebno, da je poročen. Zakaj le. Tega nisem nikjer napisala, da bi me to motilo. Še enkrat preberi kaj sem napisala:

“Ja mene moti dvoličnost JJ. Govori eno, dela drugo. Tudi v postelji!!!”

Glej to sem mislila v povezavi s tem, da Janezek govori o krščanskih vrednotah, družini, …..Dela pa …… Pa saj vem, da si me razumela!!!

Roko na srce. Zadnjega stavka pa ne razumem. A mi hočeš malce bolj enostavno razložiti, v katerem primeru bi jaz ostala brez tiča in gnezda!!!

Očitno si postala nekoliko pametnejša. Doslej nisi razumela nič, sedaj gre pa očitno samo še za en stavek.

V primeru če bi zakonska pogodba ne veljala v dobrem in slabem do groba, ampak bi jo podaljševali kot kolektivne pogodbe 🙂

JJ lahko dela, kar mu srce poželi, tudi v postelji/jah, ne glede na krščanske vrednote. Ko boš ti tička kdaj osebnost kot je npr. JJ, boš tudi lahko počela še marsikaj drugega kot čvekala in šopala folk.

Glede na to, koliko je žensk v politiki, se to ne bo zgodilo nikoli.

JJ ni prvi Uršulin politik!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ne ne in ne, JJ ne sme početi kar se mu zahoče, no ja v postelji me niti ne briga pa doma za zaprtimi vrati tudi ne, zanima pa me ko predstavlja mene in Slovenijo, pa ko troši moj denar za nekoga, ki niti na skupnem naslovu ni prijavljen, ne tega pa ne sme.

no ja se pa strinjam s teboj, ko gre za JJ so mu vsi grehi odpuščeni, aneda, tudi tisti o trošenju proračunskega denarja za nekoga, ki sploh še ni njegov-naš. Zaradi takšnih zadev drugje padajo glave, pri nas imamo pa apsolutno oblast in glava ne more past.

vsesorta lahko počneva jaz in ti pa vrabček tudi, ker trošimo svoj denar in čas, aneda. Politiki tega ne bi smeli, vsaj ko gre za naš denar in na naš račun.

Hvala za obrazloženo. Tega pa res nisem vedela, da JJ lahko dela, kar mu srce poželi. To si verjetno mislila izrecno za posteljo, čeprav napisala si malce drugače. Ker sicer pa, da bi JJ lahko počel kar mu srce poželi, to pa ne bo šlo, vsaj tako dolgo ne, dokler ga plačujemo vsi državljani Slovenije, ta pa bi bila res malce prehuda.

No v svoji postelji lahko tudi jaz počnem kar mi srce poželi (in lahko ti zagotovim, da to tudi počnem), sicer na delovnem mestu, pa se moram držati določenih pravil.

Jaz čvekam ravno toliko kolikor meni paše, če pa šopam folk, je pa to odvisno od tistega folka, ki si to pusti. Pametni sigurno ne. Za tebe pa sem prepričana, da te kar dobro šopam, sicer se ne bi tako razburjala.

Ja maxxi slikice si pogledala. Kateri je lepšejši. Kateri bi bil po tvoje bolj vreden greha Borut ali Janez? Napiši, da vidim, kakšen je tvoj okus.

JJ lahko počne to, kar mu brezmedežni Cvikl, pa Potrč, Školjč…itd, dovolijo, kaj niso ostra opozicija..če oni ne izvrtajo.. za hudiča, kdo pa bo??
hhaa, kje ste bili, ko je Bandelj z Drnovškom na čelu naročil Letalo..haha za prevoz ranjencev.. madona ste ze eni zaganjal z kritikami..tebe ninej ni blo za ustavt!! da eni pa za tvoj dnar…

hahaha, kje me ni bilo za ustavit, o kakšnem letalu pa sedaj ti pa kakšnih ranjencih, ma mogoče so te pa le obiskali-vesolci mislim.

..hahah..
..hahha..tipično..

..pa ne slišiš dobro..ko Milošević..???

…ovaj pa ne znam.. nisam ja odavde..

smej se smej, smeh je pol zdravja, ampak jaz še vedno nimam pojma o čem govoriš.

poš pripopal link, da vidim, ane!!!:)

ne ne in ne, JJ ne sme početi kar se mu zahoče, no ja v postelji me niti ne briga pa doma za zaprtimi vrati tudi ne, zanima pa me ko predstavlja mene in Slovenijo, pa ko troši moj denar za nekoga, ki niti na skupnem naslovu ni prijavljen, ne tega pa ne sme.

no ja se pa strinjam s teboj, ko gre za JJ so mu vsi grehi odpuščeni, aneda, tudi tisti o trošenju proračunskega denarja za nekoga, ki sploh še ni njegov-naš. Zaradi takšnih zadev drugje padajo glave, pri nas imamo pa apsolutno oblast in glava ne more past.

vsesorta lahko počneva jaz in ti pa vrabček tudi, ker trošimo svoj denar in čas, aneda. Politiki tega ne bi smeli, vsaj ko gre za naš denar in na naš račun.[/quote]

Kaj pa lepi Cvikl in še lepša Jerca? A njemu je pa odpuščeno, ker je Cvikl v opoziciji, ko se javno kaže in seveda celo z njo živi? Naslov ne vem če imata že isti, to boš ti najbolje vedela, ko si o vsem tako na tekočem:-(
Mislim, da bi svojo vezo moral nemudoma legalizirati, saj se po tvojih kriterijih za politika Cvikla res ne spodobi, da neporočen lega z Jerco v krevetka. Ne, za moj denar nima kaj delat pri Jerci. Kar lepo naj plača iz svojega žepa svojo blazno zaljubljenost. Ane veliki moralistki ninej in vrabček – z dvojno moralo seveda..

Če nimaš kaj boljšega pisat kot o vezi g. Urške Bačovnik in g Janeza Janša, ti pa izgleda res trda prede v svoji osamljenosti in zdolgočasenosti. Tisto o stokrat ponovljenih klevetah kot smo vajeni s strani nekih levakov tudi pred volitvami ne znese več.
Skratka ninej in vrabček, ne utrujajta se.

>>

evo ti moj citat, se mi ne da še enkrat pisat. Nikjer nisem pisala da Cvikel to sme, ampak sme tako kot JJ, dokler ne trošita mojega, tvojega, našega denarja za svoje ljubice.

bo treba bolje brat, če želiš kogarkoli spodnes v njegovih izjavah.

A ti bi (se) pa kar kolektivno?

ne ne in ne, JJ ne sme početi kar se mu zahoče, no ja v postelji me niti ne briga pa doma za zaprtimi vrati tudi ne, zanima pa me ko predstavlja mene in Slovenijo, pa ko troši moj denar za nekoga, ki niti na skupnem naslovu ni prijavljen, ne tega pa ne sme.

no ja se pa strinjam s teboj, ko gre za JJ so mu vsi grehi odpuščeni, aneda, tudi tisti o trošenju proračunskega denarja za nekoga, ki sploh še ni njegov-naš. Zaradi takšnih zadev drugje padajo glave, pri nas imamo pa apsolutno oblast in glava ne more past.

vsesorta lahko počneva jaz in ti pa vrabček tudi, ker trošimo svoj denar in čas, aneda. Politiki tega ne bi smeli, vsaj ko gre za naš denar in na naš račun.[/quote]

Kaj pa lepi Cvikl in še lepša Jerca? A njemu je pa odpuščeno, ker je Cvikl v opoziciji, ko se javno kaže in seveda celo z njo živi? Naslov ne vem če imata že isti, to boš ti najbolje vedela, ko si o vsem tako na tekočem:-(
Mislim, da bi svojo vezo moral nemudoma legalizirati, saj se po tvojih kriterijih za politika Cvikla res ne spodobi, da neporočen lega z Jerco v krevetka. Ne, za moj denar nima kaj delat pri Jerci. Kar lepo naj plača iz svojega žepa svojo blazno zaljubljenost. Ane veliki moralistki ninej in vrabček – z dvojno moralo seveda..

Če nimaš kaj boljšega pisat kot o vezi g. Urške Bačovnik in g Janeza Janša, ti pa izgleda res trda prede v svoji osamljenosti in zdolgočasenosti. Tisto o stokrat ponovljenih klevetah kot smo vajeni s strani nekih levakov tudi pred volitvami ne znese več.
Skratka ninej in vrabček, ne utrujajta se.[/quote]

VN tebi se je pa čisto obrnilo. Preberi, zakaj gre v tej tebati. Klikni na link, boš vidle dve slikici, Boruta in Janeza. Debata v tej temi teče o tem, kaj mislimo o JJ, glede na to, da GOVORI eno, dela DRUGO. Nihče ni napisal, da JJ ne sme spat u Uršiko, da bi moral biti poročen …. tudi o Cviklu in drugih ne teče debata in nihče, ni napisal, da on (Cvikl in drugi) pa to lahko počnejo.

Očitno si ti ena zafrustrirana babnica, ki te nihče ne mara, kaj da bi te šele poslušal. Slednje sklepam, na tvoje omejene izjave. Tebi bi priporočala, če nimaš kaj bolj pametnega za ODGOVORIT, da bodi rajši tiho, ker več kot očitno ti res tvoja osama škoduje, tako zelo, da bi bilo potrebno ukrepati. Sicer pa ti odpri eno temo, pa bomo katero rekli. Samo ti očitno tega nisi sposobna, saj kolikor sem te zasledila na tem in drugih forumih, pišeš bedastoče in se opikuješ v ljudi, tam kjer naj te ne bi nič srbelo. Tebe pa očitno srbi. Zato se popraskaj in druge pusti pri miru.

Pa kaj zopet mešaš LEVAKE in DESNAKE, a se ne more ena debata odvijat, da ne bi nekdo vmešal ene in druge.

Daj zamisli se malo in pogledaj VASE. Toplo priporočam. Mogoče ti bo odleglo.

ninej,

očitno imaš časa preveč, da že na vse zgodaj visiš tle gor!

ena očitnih “levakarskih” for je tudi ognorriranje in sprenevedanje, …
..da pa ne bom izpadel nekonkreten sem ti “napopal” link o tem famoznem falconu. sem pač mislil, da si razgledan človek, ko se takole vsepovsod javljaš,
.. pa si očitno neka sraka ki kvaka vsepovsed.. nekaj brez veze..

http://www.mladina.si/tednik/200226/clanek/falcon2000/

ninej,

očitno imaš časa preveč, da že na vse zgodaj visiš tle gor!

ena očitnih “levakarskih” for je tudi ognorriranje in sprenevedanje, …
..da pa ne bom izpadel nekonkreten sem ti “napopal” link o tem famoznem falconu. sem pač mislil, da si razgledan človek, ko se takole vsepovsod javljaš,
.. pa si očitno neka sraka ki kvaka vsepovsed.. nekaj brez veze..

http://www.mladina.si/tednik/200226/clanek/falcon2000/%5B/quote%5D

hja tole o falconu mi je že znano ni mi pa tole:

hhaa, kje ste bili, ko je Bandelj z Drnovškom na čelu naročil Letalo..haha za prevoz ranjencev.. madona ste ze eni zaganjal z kritikami..tebe ninej ni blo za ustavt!! da eni pa za tvoj dnar…

kje me torej ni bilo za ustavit, a??? to mi pripopaj, kjer me nisi mogel ustavit, da eni pa za moj denar…..kaj???? No daj!!!

vidim, da si resno …

..ni te blo..
..v tem je problem..

zdej pa na veliko dreka trosiš po nasprotni opciji..
.toliko o drži načel in korektnosti..

in kaj me pol obtožuješ, če že hočeš me raje vprašaj o tej zadevi, če te zanima kaj mislim!

po opciji, ki sem jo volila prav zardi nezadovoljstva s prejšnjo.

kar nekaj vas poznam, takšnih, ki ste volili to opcijo, sedaj pa pljuvate vsepovsod..
..kaj ste pa pričakovali…
… sport billy torbico.. barbapapine vragolije.. čudeže..čirulečarule..
…15 let na 50 podlage je blo vse v k..
.. in v 4 l. bo pa za 180 st. drugače.. al kaj..
..zresnite se in odrastite..

zato tolikokrat ponavljam..
..vprašajmo naše starše, kako to da so se lahko tako hitro upokojili oz še njihovi starši, .. zakaj bi sedaj imeli še večje pokojnine??,… kako to da so stari borci toliko časa hodil na rehabilitacije v topličke itd…

..morda, samo morda bi ostalo v pokojninskem in zdravstvenem skladu več denarja,..pa če tista 15 letna opcija ne bi bila tako na dnar mahnjena in na svoje žepe..

..al eni res nič ne veste al nočete vedet..

ja in ti veš vse, ane.

JJ je na prejšnjih volitvah dobil zato ker so si ljudje želeli sprememb, predvolilni program je bil dober, v opoziciji je bil dober in zato je bil edina alternativa prejšnji vladi.

vendar, povzel je iste vzorce, ne iste še slabče, za človeka mu ni mar, hoče absolutno oblast, v boj pošilja svoje klovne, da sam ostaja čist itd.

vemo da se v 4 letih ne da ogromno spremeniti in ne imej nas za bebce, ker naj ti povem da to nismo, dalo pa bi se marsikaj, pa ne samo v zadnjih 6 mesecih, začeti bi moral takoj tako kot je obljubljal pred volitvami.

hja kar se mene tiče, naj se vrne nazaj v opozicijo, bomo imeli vsaj dobro, saj pod prste zna dobro gledat in je močna opozicija. Vlada brez dobre opozicije ni dobra vlada.

čas je da se zresneš in odrasteš ti in končno napišeš na ten forumu kaj pametnega.

enako lahko rečem zate..pa ne bom, morda rajši rečem, napiši nekaj korektnega..
a potemtakem pišeš le ti pametne reči??

a potemtakem je kakršnakoli vlada brez JJ OK, in se nam bo cedilo med in mleko..le to je ovira.. pa ne ga biksat.. ti si pa res naivna..če so tile naivci iz desne struje v 4. letih prehitel stare komi mačke, pol so pa res carji..in če je temu res tako, bojo ko pri Chavezu že nardil tako, da levi ne pridejo več na oblast kajne..če so tako mogočni, finančno, medijsko in politično

in MK & Co so komaj čakal da spustijo vajeti in prijazno so pomagal ves ta čas…
pa ti si pa res “indoktinirana” z poprejšnjim sistemom al si še od joškota goreča mladinka..

ninej, vrabček, odgovarjam obema – samo s pomislekom – koliko vaju plačujejo, da tako pridno in konstantno pljuvata po trenutni vladi, posebno po njenem predsedniku? Na tako “vsem razumljiv, primitiven način..” Kajne, stokrat napisana laž naj bi se stoprvič kar prelevila v resnico..po vaše..
Kot sem že napisala, vaše leve predvolilne metode so zastarele predvsem pa skrajno primitivne.

Se redko oglasim ampak včasih se pa le, ker si zlasti ti ninej preprosto bedna in ti je treba to tudi napisat, ker tega sama ne uvidiš. Čeprav dvomim, da bo kaj zaleglo za umiritev takega karakterja, kot je tvoj.
Smo že imeli tu gor podobne tipe pa so počasi izginili, ker jim je strupa zmanjkalo. Upam, da ga bo tudi tebi.

New Report

Close