Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ V razmislek iz YT kanala MOJE MNENJE

V razmislek iz YT kanala MOJE MNENJE

Borba za resnico:
https://www.youtube.com/watch?v=WOeICgw5ME4

Zakaj naslavljate v temi, ki sem jo jaz odprl vprašanje nekomu, ki se v temi še oglasil ni s kakim zapisom? Smatrate, da je LudiD ustvaril video ali, da sva jaz in LudiD ena in ista oseba?
[/quote]

Ha, ha, lol, se opravičujem, avtomatično je bilo prebrano LudID. No, glej saj vprašanje je še vedno na mestu. Mimogrede ne ne mislim, da sta isti osebi. Me pa zanima na zakaj tako razmišljata. In ne zaradi posmehovanja, ampak iz pristne radovednosti.

Darwin, nahajate se za svojim računalnikom, sam se nahajam tudi za svojim računalnikom. Med nama je vzpostavljen neviden komunikacijski most.

Ha, ha, lol, se opravičujem, avtomatično je bilo prebrano LudID. No, glej saj vprašanje je še vedno na mestu. Mimogrede ne ne mislim, da sta isti osebi. Me pa zanima na zakaj tako razmišljata. In ne zaradi posmehovanja, ampak iz pristne radovednosti.
[/quote]

Če bi vam hotel vse razlagati bi vam s tem polagal račune lastnih misli. Do nekih odkritij moramo pač ljudje sami priti tako pa je tudi s tem. Generacije, katerim pripadajo moji starši so imele glede teh zavedanj lahko večje težave kot jih imamo mi danes, saj smo lahko glede določenih zadev veliko bolj informirani s tem pa si pridemo lahko v marsičem do jasnih odgovorov. Ker so to mnogo v življenju že storili pa se dogaja svetovni preobrat in drugačna taktika zavajanja ter si skupine, ki zavajajo ustvarjajo drugačno zaščito pred njihovim odkritjem in da bi nekoč živi drugim odgovarjali za storjene težave.

Dejansko je resnica taka, da smo za težave sami krivi, ker verjamemo, ker ne sledimo resnici in nismo resnicoljubni ampak nam je ljubše tisto, kar nam odgovarja. Ker smo taki smo zelo vodljivi in to seveda “nekdo” ves čas zelo dobro izkorišča. Ker biti pametnejši ni zločin ampak prednost pa dejansko ne bo nihče odgovarjal za gorje, ki se je, se sedaj in se bo dogajalo, saj vsak vedno svoje “plača” tudi če se ozremo onkraj tega življenja in če vam okvir tega življenja ne pomeni samo to kar ” slepo” gledate.

Manipulacija zavesti pri človeški vrsti je nekako, če to razumete boj za preživetje in če nekdo to dobro obvlada je pač dober v temu in se zelo dobro znajde, da preživi. Pri živalih je seveda tudi iznajdljivost, tudi tam se zver potuhne in počasi približa plenu preden napade s čimer plen pušča v svoji brezbrižni miselnosti.

Človek pa je v tem še spretnejši seveda pa tudi okrutnejši. Vsi poznamo, da obstajajo družine, ki že stoletja skrbijo za svoje rodove in jih tudi vestno spremljajo in so med prvimi, ki izvajajo množično manipulacijo zavesti ljudskih bitij z namenom, da obdržijo oblasti in vse povezave, ki so potrebne zato, da njihova kri in rod preživi na najboljši možen način brez strahu pred propadom in izgubo lastne identitete.

Dejstvo je, da se vsak rodi gol in bos. Taka je prvobitna resnica. Tak kot se je rodil tak naj bi tudi umrl in to kar se je rodil to naj bi tudi umrlo. Vse ostalo je krinka in predstava za oči in um, da ta zaplava v iluzijo. Zato so nekateri na prestolih drugi pa se jim klanjajo.

Ne bom govoril od kod sploh ideja za to, kar se dogaja že zelo, zelo dolgo časa, dejstvo pa je da se in da je bilo nekaj, kar je prineslo idejo in se je iztega začelo dogajati kopiranje.

Tisti, ki imajo tak uvid lahko opazijo in ne samo, da omejeno razumejo, da tam kjer je konec je tudi začetek in kjer je začetek je tudi konec.

Za konec bi dejal to, ker karkoli sem napisal praktično nič ne pove ali pa vse.
Zato, vam predlagam, da ne sprašujete več zakaj nekdo verjame nekaj ali ne verjame ampak se sami ozrite vase in začnite, če še niste delovati iz sebe in ne da nekdo ali nekaj, ki je ustvarjeno tu na zemlji deluje iz vas namesto vas.

In kaj počneš ti drugače kot ostali mediji? Isto objavljaš neke teorije zarote v katere verjameta ti in un norec Ludi. Torej se greš neki medij. In ker te pač nihče resno ne jemlje, da bi kam prodrl, nas davita tle na tem forumu z vajinim posiljenim mišljenjem in prepričanjem. Isto sta dosadna in vsiljiva kot kateri drug medij. S to razliko, da ostali mediji (razen NoveTV24) imajo vsaj malce integritete. Vidva sta pa samo dve podrepni tečni muhi. Poln forum je vajinih bolanih tem in prepričevanj in na prste ene roke bi lahko preštel tiste, ki se strinjajo z vama. Ampak vidva bosta še vedno trdila, da smo vsi mi ostali slepi pa butasti samo vas 5 ima pamet celega sveta. In se nekaj napihujeta in vsiljujeta svojo miselnost nam ostalim. Hujša sta kot trop Jehovih prič.


Vi imate pa resno “mrak” na očeh. Ne zdi se mi smiselno, da bi vam na tako neresnično in neutemeljeno sploh odgovarjal ali karkoli pojasnjeval ter se branil kar mi krivo nalagate. Mislite si kar hočete, kot sem dejal vsi bomo svoje plačali. Vi vašo butasto pamet jaz pa prav tako.


Darwin jaz vem da ti nisi LUdiD, se pa strinjam z obema. tdu sama sem že odkrila mnogo laži in prevar naših medijev in politikov.
Pa pri tem nisem teoretik zarote, ki bi trdil,da virusa ni in da je vese nateg… NE, VERJAMEM,DA VIRUS JE, moje mnenje je da so ga naredili namenoma in spustili v populacijo… ZRAVEN PA ŠE NAMENOMA PODPRLI z grozljivimi info o smrtnosti, grozljivosti, potrebi po karantenah in zapiranju vsega – ta pretiranost – vse to verjamem da je zlagano in napihnjeno… tako na svetovni ravni… dodatno pa še tudi pri nas še posebej s strani aktualne oblasti, saj jim koristi in jim je všeč taka avtoritarnost nad narodom in zato še to bolj podpihujejo.

Trdim da bi morali živeti z virusom čimbolj normalno brez zapiranj – ja skrbeti za zdravje in higieno enako kot za zaščito pred vsemi ostalimi virusi, še sploh pozimi, ko so ti kot vsako leto bolj v porastu – zaščititi ranljive skupine… in živeti normalno. Ampak to očitno političnim elitam ni v interesu.

kakšna integriteta lepo prosim – a imaš ti nas za bedake… kako lahko pišeš,da ima medij, ki govori o pljučah hospitalizirane 56 letnice ljudem, in zdravnica v prispevku tudi, v resnici pa gre za nekega pacienta… medij tako laže – ti pa govoriš da imajo integriteto…
ta isti medij nam kaže prispevek z beovičko, ki je v intervjuju brez maske – na nas pa se dere naj nosimo maske… to ti je integriteta??? Sama sem vse to videla na jasne oči… in takemu mediju ne zaupam niti pod razno, je lažniv in nima nobene integritete.

Babše zmešano spokaj nazaj za šporhet, ker za drugam nisi. Pa ne razmišljaj preveč, ker tudi za to nisi. Prvo se nauči brat in razumevanja pol se pa oglašaj.
Primerjal sem darwina kot medij z ostalimi mediji. Ti je do tu vse jasno al še 1x ponovim? Darwin vs ostali mediji. Gremo naprej? V primerjavi med temi dvemi imajo ostali mediji VSAJ nekaj integritete. Razumeš? Samo v primerjavi med tema dvema. Noben medij nima popolne integritete in tega nisem nikjer zapisal oz trdil.
Še 1x bolj počasi napišem al si zdej razumela?
Drugače mimate pa vi teoretiki zarot korona forum pa serjite te svoje nebuloze tam. Že s tem se vidi vaša inteligenca, da niti v pravi forum ne znate pisat. Moderatorji pa tud ne vem kaj počnejo.

Daj zbudi se v tem smislu, da nehaš tako brez pametno nekaj trditi, da mene in LudiD ja primerjaš z masovnimi mediji kot so televizija, časopis, radio itd. Se tako globoko norčuješ ali res to tako vidiš in verjameš?
Kar jaz zapišem prebere mala peščica, kar pa drugi mediji “sporočajo” pa to vidi, sliši… in vzame tiste informacije v obzir ogromna množica.

In potem še omenjate inteligenco…., pa kaj vam je?

Zdaj po novem, če malo preteram bo že teoretik zarote tisti, ki ne verjame, da hrčki maske nosijo.

kruta resnica, vsi iščemo vzrok problema

No vidiš, una baba zmešana je ekstrem v drugo smer od tebe. Klaftra bedarije o hrčkih in zdej ste vi teoretiki to pograbli ko berač bel kruh.

Vidim, da se neki trudiš pet in objavljaš videe na YT. Če bi ti 95 ljudi reklo, da si zanič, 5 bi te pa pohvalilo kok dober pevec si. Kakšen je tvoj zaključek? Glede na tvoje bebavo razmišljanje in IQ zunanje temperature predvidevam, da bi se vsepovsod hvalu, da si vrhunski pevec in da tistih 95 ljudi sploh nima glasbene izobrazbe zato tudi nimajo pojma kako fajn ti poješ. V zvezde bi pa koval unih 5, ki te je pohvalilo in le teh 5 je inteligentnih in pametnih ter vidijo resnico o tvojem petju. No podobno je pri teh vajinih zarotah vas 5 genijalcev proti 95 bedakov in slepcev.

Lej ti očitno drugega ne znaš kot, da bi žalil ali pa se odločaš biti žaljiv brez potrebe. Daj rajši povej, če smatraš, da je nekako moje mnenje o teh zadevah napačno in za teboj verjetno glede na to, da se ne strinjaš z menoj stoji “vojska” vseh pametnih in medijev s katerimi si delite enako mnenje, zakaj, le zakaj te potem to tako jezi?
Te s čim onemogočam, ti bom jaz s svojim pisanjem preprečil kako testiranje, cepivo, odklop tv mrež, menjavo vlade itd?

Kaj te tako grize, kje te čevelj žuli?
Praviš, da pograbimo tiste hrčke takoj. Res več ne vem, kakšen izgovor pa boste še vedno imeli in še kar slepo vse verovali, če je že tako daleč prišlo, da se že o hrčkih pogovarjamo in nam jih omenjajo pa smo še kar mi “tisti drugi” nenormalni. Kaj bi pa ti potreboval, da se ti odprejo oči? Da pride direktor neke medijske hiše ali eden glavnih politikov , milijarderjev ali pa najbolje kar vsi skupaj k tebi, in ti zašepetajo na uho “ej lagali smo, zavajali smo, šlo se je za show, za predstavo in mnogo je bilo iluzije , same resnice pa le za vzorec?
A veš, da ko ti odgovarjam,da sem sam tudi tepec in bedak?
Sam priznam, kaj pa ti a zmoreš. A zmoreš priznat in razumet, da v nekaterih smislih in pogledih bova vedno in oba “tepca”?

Čudovit povzetek dogajanja.
Čestitke.

sramota kako lažeste

Čudovit povzetek dogajanja.
Čestitke.
[/quote]

Da ne bo pomote, ni to moj kanal niti video moje delo. Sem samo delil.

Da ne bo pomote, ni to moj kanal niti video moje delo. Sem samo delil.
[/quote]
Potem pa hvala, da si delil.
Saj povzema vse to, kar razlagam sam že celo večnost.


Potem pa hvala, da si delil.
Saj povzema vse to, kar razlagam sam že celo večnost.
[/quote]

Malenkost Robi

zalitve, ki jih namenjaš meni so kako ironično odraz tvoje integritete, ki je kakor kažeš, praktično na nuli. In še enkrat zame medij, ki potverja informacije, laže, prikazuje nekaj in zraven dodaja neresnično zgodbo, in tako misli,da bodo gledalci nasedli… ne zame tak nima nič integritete… in glede na videno verjamem temu v posnetku… in tudi darwinu, ki je to delil bolj…
tako kot recimo je isto v poročanju apokalipse na švedskem… par dni nazaj je prav isti medij pop kanal a – v svetu poročal kako švedi zaostrujejo hudo ukrepe in da je glavni epidemiolog priznal,da jim je spodletelo… pa nikjer ni bilo te njegove izjave prikazane… samo manipulirajo z grozo – kako da se tam dogaja apokalipsa… potem pa pogledaš lili in marka, ki pokažeta, kako tam ni nič prav posebnega drugače, še manj apokalipse o kateri govori novinar sveta… živijo še vedno enako normalno… tudi fitnesi so še odprti… baje da so zaprli bazene – ja ampak samo državne, kar je pa privatnega je pa vse odprto in ja otroci so re s v šoli na daljavo, ampak druženja z vrstniki jim nihče ne omejuje kot to pri nas, kjer za to dobiš kazen… to so realni prikazi… in takim veliko bolj verjamem.. ne pa zavajajoči prikazi kot jih je sposoben pop in tudi drugi mediji.


Video vreden vseh možnih pohval, argumentirano predstavljen, jasen, izobraževalen, poučen, odličen. Mora ti seči do srca in vesti, le kje jo imate zatiralci in U….. naroda. Novičarji sramota, dohtarji sramota…

Hvala snovalcu

Butara, če te že do neta spustijo pol se nauči google uporabljat pa boš videla, da ne obstaja samo popTV, A kanal in rtv.

Prvi članek o tem, ki piše, da je švedom spodletelo še celo sam njihov kralj je priznal zmoto.
https://www.ft.com/content/71d67d6d-32eb-47f4-b71a-d4986583e04c

2. članek neke aktivistke: Kelly Bjorklund is a writer and human rights activist.
https://foreignpolicy.com/2020/12/22/sweden-coronavirus-covid-response/

3. članek kjer piše podobno kot v prvih dveh, in tudi navaja, da zapirajo fitnese, knjižnice, bazene
https://www.dw.com/en/coronavirus-sweden-implements-tougher-restrictions-as-cases-rise/a-55992637

Pa to sem čisto random v petih minutah najdu. Ti pa kr verjem Potrču in Liliki. Očitno res ne vidiš dlje od kuhinjskega pulta.

Nisi mi odgovoru na primer ki sem ti ga dal glede tvojega petja.

95 folka te popljuva, 5 te pohvali. Kdo ima prav?

In ko boš na to iskreno odgovoril, si si sam odgovoril na te tvoje teorije zarote.

Nisi mi odgovoru na primer ki sem ti ga dal glede tvojega petja.

95 folka te popljuva, 5 te pohvali. Kdo ima prav?

In ko boš na to iskreno odgovoril, si si sam odgovoril na te tvoje teorije zarote.
[/quote]

Pa kdo je tebi dejal, da mene glede petja popljuva 95 folka? Kje si ti to videl?
A to ti sklepaš, ker si tak strokovnjak in imaš tako oster posluh ali sklepaš po kakih žaljivih komentarjih, ki so jih imeli določeni hejterji do mene ne glede na to za katero temo se je šlo?

Če bi dobival dejansko tak odziv kot ti trdiš verjetno ne bi več pel niti igral, še zase ne kaj šele, da bi se posnel. Imam zelo lepe odzive in veliko sem jih že dobil v več letih dejansko in se ne hvalim, ampak ni nujno, da so pa bili vsi iskreni nekateri pa zagotovo. Sam do sebe sem kritičen sprejemam pa tudi kritiko od drugih. Če je na lep način predstavljena mi prav pride, če pa je zlovešča potem pa se na to tudi tako odzovem saj potem niti ne gre za samo kritiko ampak za žaljenje in poniževanje.

Butara, če te že do neta spustijo pol se nauči google uporabljat pa boš videla, da ne obstaja samo popTV, A kanal in rtv.

Prvi članek o tem, ki piše, da je švedom spodletelo še celo sam njihov kralj je priznal zmoto.
https://www.ft.com/content/71d67d6d-32eb-47f4-b71a-d4986583e04c

2. članek neke aktivistke: Kelly Bjorklund is a writer and human rights activist.
https://foreignpolicy.com/2020/12/22/sweden-coronavirus-covid-response/

3. članek kjer piše podobno kot v prvih dveh, in tudi navaja, da zapirajo fitnese, knjižnice, bazene
https://www.dw.com/en/coronavirus-sweden-implements-tougher-restrictions-as-cases-rise/a-55992637

Pa to sem čisto random v petih minutah najdu. Ti pa kr verjem Potrču in Liliki. Očitno res ne vidiš dlje od kuhinjskega pulta.
[/quote]
to velja verjetno zate… videla sem lili, kako je posnela story na ig v knjižnici… temu bolj verjamem kot pa nekemu članku – očitno je bila knjižnica odprta… bazeni in fitnesi pravi, da so zaprti – DRŽAVNI… privatni pa nikakor ne, ker država nima pravice zapirati državne lastnine – kar je edino prav. Fitnes je odprt danes videla – notri je lahko do max 75 ljudi ob spoštovanju ukrepov… in temu verjamem… kaj pa eni novinarčki na daljavo pišejo, ko edn drugega povzemajo me pa ne briga… verjamem reali iz lica mesta.
pa še švedski kralj ni njihov glavni epidemiolog, ki je merodajni in za katerega so novinarji trdili naj bi priznal zmoto…
Kralj je pa priznal edino to,da so naredili napako, ker niso zaščitili starejših – kako je pa pri nas s tem… mi smo pa zaprti – pa virus vseeno najbolj koti po dsojih… torej kdo je naredil večjo napako… mi ali oni… naj ostane retorično vprašanje

Vidim, da se neki trudiš pet in objavljaš videe na YT. Če bi ti 95 ljudi reklo, da si zanič, 5 bi te pa pohvalilo kok dober pevec si. Kakšen je tvoj zaključek? Glede na tvoje bebavo razmišljanje in IQ zunanje temperature predvidevam, da bi se vsepovsod hvalu, da si vrhunski pevec in da tistih 95 ljudi sploh nima glasbene izobrazbe zato tudi nimajo pojma kako fajn ti poješ. V zvezde bi pa koval unih 5, ki te je pohvalilo in le teh 5 je inteligentnih in pametnih ter vidijo resnico o tvojem petju. No podobno je pri teh vajinih zarotah vas 5 genijalcev proti 95 bedakov in slepcev.

Vidiš bebec kaj sem napisal, pa kaj ti norček sploh razumeš slovensko? Nikjer nisem napisal, da je to dejansko bilo ampak sem ti podal primer. Če bi- to je pogojno mišljeno, hipotetično. Madona kok ste eni zarukani. In jest se pol s takimi bodem. Ma gonite se u 3 PM, če ste zarukani ste zarukani in ni vam pomoči. Prej bi telegraf štangi neki dopovedu kot tebi bedak.

New Report

Close