Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu v roko je vzela

v roko je vzela

V prvem odcepu z glavne na stransko cesto sem ustavil avtomobil. Pogledala me je in rekla da naj me ne skrbi ker ima mokro oblekco, da jo tako ali tako ima namen sleči. Bil sem že ves iz sebe. Tič mi je stal kod za stavo. Ona pa mi je le nagajala in naga poskakovala na tej stranski cesti okrog mene. Res me je hudo jezila. Zagrabil sem jo, jo prijel za glavo in ji usmeril v mojga tiča. A vidiš kaj si mi povzročila. Sladko se je nasmejala in rekla. A jaz?? Če pa je tako pol pa se ti moram oddolžiti a ne. Njene joške so bile nabreknjene, bradavičke so stale kot moj *****. Nežno sem ji vrtel med prsti ona pa je tu in tam globje zadihala. V roko je vzela mojega trdega tiča in ga najprej nežno začela drkati. Njeni nežni gibi so bili čedalje bolj hitri in grobi. Mojemu kurcu je zelo odgovarajlo tole početje. Že nekajkrat mi je močno utripal, a nisem želel da mi hitro pride ker sem zelo užival. Potem ga je prijela še z usti in ga pričela fafat. Med tem je ves čas ponavljala mmm kako je dober, mmm. Spustila ga je in razširila noge. Z jezičkom sem se zarinil v njeno sočno in mokro meso med nogami, ni bilo 5min in že je začela krčiti mišico, odrinila me je in rekla, naj sedem za volan, da greva dalje, da hoče čim prej prispet v planine. To pa res ni fer,sem ji rekel, kaj pa jaz? A me boš kar tako pustila? Sploh mi ni prišlo. Ona pa je le rekla vse bo še prišlo in se spet nasmehhnila. Tokrat je med potjo do cilja bilo zelo hudo. Tič mi je stal skoraj vse do konca poti. Ona pa me je le dražila in me nežno božala po jajčkih. To vse je počela med potjo. Dražila me je na vse možne načine. Se stiskala za joške, božala po muci. Ko sem ji rekel, da če nebo nehala bom spet ustavil in bova še pozneje na cilju. Potem je nehala. Tič mi je počasi upadal. Ko sem pred sabo že videl planine v daljavi, ki so se vse bolj bližale. Končno. Prispela sva še pred mrakom. Šotor sva postavila takoj, noter dala spalne vreče in to je bilo to. Ker sva bila res utrujena sva se prvo noč odločila da greva kar spat, čeprav je bil šele mrak oz pozno popoldne. Za spat sem predvsem delal silo jaz. Kajti potreba v meni še vedno ni dala miru. In ker obljuba dela dolg, sem legel v šotor in se slekel. Tanji pa sem dejal da naj nadljuje tam kjer je konačala pred parimi uricami. Niti levo niti desno ni pogledala in se je lotila mojega tiča. Začela je kar s prve s fafanjem. Jaz sem po malem stokal in tudi njo počasi pričel slačiti. Ona pa ga je izmenično fafala in drkala. Zelo mi je pasalo,zelo sem užival. Ona pa je med tem ko je drkala govorila da naj ji ga zarinem, tega velikega korenjaka v njeno mokro,zelo mokro in potrebno *****. Zarinil sem ga. Popustile so nama vse zavore. V trenutku sva lebdela. Mislila sva, da sva sama. A kamp je bil poln, poln turistov. Ona je stokala, da se je še slišalo zunaj vse naokrog. Porival sem ga z vso močjo,do konca. Tu in tam sem tudi jaz zastokal in to zelo naglas. Med fukanjem sem ji v zadnjico porival palec. Ob tem sem čutil mojga trdega kurca,kako prodira vanjo. Takrat sem stokal tudi jaz. Ona pa je začela dobesedno kričati še še še in še. Na koncu je naredila le še aaaaa, minuto za tem, je šprical tudi moj. Še dobro ,da sem ga lahko dal predčasno iz njene muce,tako da sem jo vso lahko pošprical po njenih nabreklih joškah. Ko sem šprical je ona vse razmazovala po svojem telesu. Mazala je spermo vse višje od jošk proti ustom. Zelo dosti
sperme si je namazala okrog ust in z njemim dolgim jezikom vse obliznila in se nasmihala ob tem. Potem nisva rekla več niti beseda. Nevem če je bilo 5min vsega skupaj in sva že trdno spala. Spal sem kod še nikoli. Svež zrak, nikjer nobenaga avtomobila, tišina in svež gorski zrak. Naenkrat je bilo jutro. Ko so naju predramili prvi sončni žarki, ki so vekali na nebu. Pogledal sem na uro, bilo je komaj 6h zjutraj. Prva je pokukala iz vreče, jaz pa sem dejal da še lahko malo spančka. Zaspala sva oba še za kakšni dve urci. Nato sva se prebudila. Oblekla stare cunje in šla skupaj pod tuš na ženski wc, da se malce »ofrišama« od včerješnjega fuka. In da se končno prebudiva. Ker je bilo zgodaj sva bila sama na wc-ju. Bila je le čistilka,ki je tam delala že navse zgodaj. Bila je mlada in čedna. Stopila sva pod tuš in ker so vrata kabine malo štekala se nisva zaprla do konca. Nasproti kabine je bila še ena kabina,ki je bila trenutno prazna. S Tanjo sva se zmočila in se pričela militi. Jaz sem stal pri tisti špranjici od vrat ki se ni dalo zapreti.

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

New Report

Close