Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V sanitarijah AMZS Vransko našli novorojenčka

V sanitarijah AMZS Vransko našli novorojenčka

Tudi ne. Sem bila in bom odločno proti splavu.

Prav bi bilo, če bi pred 9 meseci poskrbela za zaščito.

To so migranti! Pomirite se! Kleni katoliški bogaboječi, v prvih cerkvenih klopeh sedeči domoljubni Slovenci tega ZAGOTOVO ne počnejo! To so migranti! Oni posiljujejo, kradejo, požigajo, če je treba, se otrok na hitro znebijo, da bodo več sociale lahko spravili v svoj žep, skratka, to se med Slovenci ne dogaja! Pojdite mirno spat.

Prav bi bilo, če bi pred 9 meseci poskrbela za zaščito.
[/quote]
Ženska, ki jo nekdo npr. posili, sigurno najprej poskrbi za zaščito, ali pa prosi posiljevalca naj si natakne kondom.

NI opravičila. Tudi 12 letne punce še kako vedo, kaj je nosečnost! Sprehodi se malo po osnovni šoli in so poglej 12 letnice, ti bo vse jasno.
Kakorkoli, karkoli boš ven potegnila, da bi to nagnusno osebo branila, je brez veze. Opravičila NI!
[/quote]

Lahko govoriš iz svoje pernate zlate hiške.Ker ne veš mogoče, da imajo nekateri ljudje do konca zmešana življenja.Par let nazaj sem imela vsak dan opravka s šestletnim fantičem.Vsak dan se je dvakrat pokakal v hlače, obnašanje begajoče totalno, da ne govorim o groznih domačih razmerah, za katere sem prebrala šele pol leta kasneje v prilogi Ona -alkohol, pretepi na dnevnem redu, seks ob otroku …Prepozno je pristal v domu M.B.v Ljubljani in čudim se, da ga niso odvzeli staršem.Kako naj tak otrok zraste v normalnega človeka?
Tudi danes živijo med nami mladi, ki niso bili deležni nikoli kančka ljubezni.Ne pozornosti, niti osnovnih zadev.Kaj je počel Center s tem dečkom vsa leta, mi še danes ni jasno…
Otrok bo morda velik kriminalec – bo čisto sam kriv za to, kar bo postal???In kar bo naredil?

Hja, potem pač nimaš razumevanja. Človek ti lahko nariše, da ne veš nikoli v kakšni stiski se nekdo znajd in zakaj .. ampak, ker ti pač ne moreš razumeti nimaš razumevanja.
Upam, da je z otrokom v redu in pride v ta prave roke.
[/quote]

Ko se bos ti unasrl v hudi stiski moram biti zudi tako razumljiva do tebe in tvoje stiske, da ve te bo volja, da me ubijes, pac moram pokazati razumevanje do tvoje stiske in zrtvovati svoje zivljenje, ker pac ti si bogi in v stiski. Kaj pa jaz in moje pravice? Kaj pa otrok in njegove ptavice in stiska v katero ga je ta spravila, pa je on nebogljen precej bolj zagotovo kot mama. Od kje ti ideja da se morajo vse te zrtve ztrvovati zaradi stiske nekoga. kaj pa je ta bolj pomemben kot itrok, da on lahko pocne karkoli ga je volja in moramo imeti vsi zanj razumevanje. Ce je v stiski imam razumevanje za stisko in za to si je dolzna poidkatie pomoc oz. Bi to morali prepoznati in pomagati strokovnjaki tudi zdravnik. Za poskus uboja nekoga pac nikoli ne bom imela razumevanja. Kaj pa zdaj po tem kar je naredila, bo pa svet pesmicA… nope se v vecji stiski je in bo, zdaj si je selel s tem res unicila zivljenje.

Glavno, da jo ti premoreš in si poln razumevanja za morilce!
(zame je morilec tudi tisti, ki mu umor spodleti)
[/quote]
Upaj, da ne bo tvoj otrok, vnuk kdaj ožigosan kot morilec, takrat se spomni svojega komentarja.

Ko se bos ti unasrl v hudi stiski moram biti zudi tako razumljiva do tebe in tvoje stiske, da ve te bo volja, da me ubijes, pac moram pokazati razumevanje do tvoje stiske in zrtvovati svoje zivljenje, ker pac ti si bogi in v stiski. Kaj pa jaz in moje pravice? Kaj pa otrok in njegove ptavice in stiska v katero ga je ta spravila, pa je on nebogljen precej bolj zagotovo kot mama. Od kje ti ideja da se morajo vse te zrtve ztrvovati zaradi stiske nekoga. kaj pa je ta bolj pomemben kot itrok, da on lahko pocne karkoli ga je volja in moramo imeti vsi zanj razumevanje. Ce je v stiski imam razumevanje za stisko in za to si je dolzna poidkatie pomoc oz. Bi to morali prepoznati in pomagati strokovnjaki tudi zdravnik. Za poskus uboja nekoga pac nikoli ne bom imela razumevanja. Kaj pa zdaj po tem kar je naredila, bo pa svet pesmicA… nope se v vecji stiski je in bo, zdaj si je selel s tem res unicila zivljenje.
[/quote]

Sploh ni pomembno kaj ti misliš, je pa grozljivo, da s to tragedijo, ti želiš pet minut slave. Sram te bodi!!!

Sploh ni pomembno kaj ti misliš, je pa grozljivo, da s to tragedijo, ti želiš pet minut slave. Sram te bodi!!!
[/quote]

Mogoce si poisces pomoc v najblizji psihiatricni bolnisnici, ker imas resne halucinacije. Ze dejstvo, da sem za anonim nickom demantira tvoje namisljotine. Da pa ti v tragediji vidis slavo pa govori o tebi, ne o meni.

Mogoce si poisces pomoc v najblizji psihiatricni bolnisnici, ker imas resne halucinacije. Ze dejstvo, da sem za anonim nickom demantira tvoje namisljotine. Da pa ti v tragediji vidis slavo pa govori o tebi, ne o meni.
[/quote]

Moj edini komentar je zgoraj zato si ne domišljaj zgodbic. Odgovarjaj dotičnim s katerimi imaš težave v komunikaciji.
Samo povem da se groza iz nika čisto sklada s tabo÷ grozljivo!

Vedno bolj se mi zdi, da omejevanje svobode govora ni bila slaba stvar. Ne, ne zaslužite si je.

Moj edini komentar je zgoraj zato si ne domišljaj zgodbic. Odgovarjaj dotičnim s katerimi imaš težave v komunikaciji.
Samo povem da se groza iz nika čisto sklada s tabo÷ grozljivo!
[/quote]

Saj ta tvoj edini komentar sem citirala in dokazuje tvoje halucunacihe in psihicno motenost, sploh, ker prav ti v detomoru isces in vidis slavo. To so tvoje besede in ideje.
Kar pisi se in dokazuj svojo motenost. In ker ocitno te osrecuje in efini namen je zalitev mebe, ker si s tem edino zacel… izvoli daj si duska se naprej, mi dol vidi kaj si ti mislis o meni. Zame si ti v mojem zivljenju nulti fakzor. Nula zero, ne obstajas… ker pa ocitno delujes po istovetenju z nicki, potem si ti istoveten.ocitno s tvojim in to se dodatno potrjuje, da slavo v tej tragicni zgodbi isces ti.
Zdaj pa se ce sem zate grozljiva, ce bibil umsko zdrav bi se me izognil, ne pa da ti mene zacnes citirati. Pusti mena miru, bo ziva sreca in ljubi mir. Ignor me. Pa bo svet najlepsi brez tvojega tecnarjenja.

Nivo razumevanja in blatenja mame je poden. Kje pa je ljubeči oče. Stiska osebe je bila strahotna, njenih pogojev ne poznamo. Četudi imaš razmere urejene, te lahko porod in posledice čustveno potegnejo navzdol, vsaj mene so. Stiska, neskončna stiska, če se počutiš nemočnega. Zakaj so dete odpeljali v Ljubljano? Ker vso patologijo, mejno vodijo tam. Nekdo bo presrečen, ko se mu bodo uresničile sanje posvojitelja, dete bo ok. Ne sodite, da ne boste sojeni.

Bejži, bejži, NOBENEGA opravičila ni za umor ali poskus umora!! kaj tebi ni jasno???
[/quote]

Strašna stiska 🙁 je pripeljala to mlado mamico do te odločitve…kaj teb to ni jasno??

Zanesljivo je bila brez podpore domačih, očeta otroka, sestr, bratov…..lah da so ble še kakšne grožnje posredi:((

Žalostno vse skupaj.
Tukaj gre za tragedijo in pristojne službe naj nudijo vso potrebno pomoč. Tako dojencku kakor materi.
Naj bosta zdrava.

Ce to drzi, se obsodi ‘oceta’. Bogved s cim ji je grozil. Bogved, kaj ima ta deklica v glavi. S tako zgodovino res ne mores bit normalen, a ne, kleni brezmadezni slovencki??

NI opravičila. Tudi 12 letne punce še kako vedo, kaj je nosečnost! Sprehodi se malo po osnovni šoli in so poglej 12 letnice, ti bo vse jasno.
Kakorkoli, karkoli boš ven potegnila, da bi to nagnusno osebo branila, je brez veze. Opravičila NI!
[/quote]

12-letnice so take in drugačne. Vem, jih učim. Žal vem tudi, kako izgleda šok in da ljudje na šok zelo različno reagiramo. O boleznih (duševnih) pa ne bom spet ponavljala. Ker če nekdo ni prišteven, pač ni prišteven. Saj najverjetneje ne gre za nobenega izmed teh scenarijev in v tem primeru opravičila seveda ni.


Ženska, ki jo nekdo npr. posili, sigurno najprej poskrbi za zaščito, ali pa prosi posiljevalca naj si natakne kondom.
[/quote]

In ženska, ki jo nekdo posili ima torej po tvojem vso pravico otroka ubiti???????????

Lahko govoriš iz svoje pernate zlate hiške.Ker ne veš mogoče, da imajo nekateri ljudje do konca zmešana življenja.Par let nazaj sem imela vsak dan opravka s šestletnim fantičem.Vsak dan se je dvakrat pokakal v hlače, obnašanje begajoče totalno, da ne govorim o groznih domačih razmerah, za katere sem prebrala šele pol leta kasneje v prilogi Ona -alkohol, pretepi na dnevnem redu, seks ob otroku …Prepozno je pristal v domu M.B.v Ljubljani in čudim se, da ga niso odvzeli staršem.Kako naj tak otrok zraste v normalnega človeka?
Tudi danes živijo med nami mladi, ki niso bili deležni nikoli kančka ljubezni.Ne pozornosti, niti osnovnih zadev.Kaj je počel Center s tem dečkom vsa leta, mi še danes ni jasno…
Otrok bo morda velik kriminalec – bo čisto sam kriv za to, kar bo postal???In kar bo naredil?
[/quote]

Točno tako. Čisto sam bo kriv in odgovoren za svoja dejanja.


Upaj, da ne bo tvoj otrok, vnuk kdaj ožigosan kot morilec, takrat se spomni svojega komentarja.
[/quote]

Lepo, da se zavedaš, da si ubog na duhu!
In še enkrat? Zame je morilec tudi tisti, ki mu umor spodleti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joj, pa nehajte no. Pa kakšna stiska? Nobena stiska ti ne daje pravice, da poskušaš otroka umoriti, pa kaj za vraga vam ne gre v glavo? Ali pa ste sami sposobni takih dejanj? Sram vas je lahko, da branite žensko, ki je poskušala vzeti življenje lastnemu otroku. Tudi, če mu ne bi nič naredila, je isto, saj je jasno, da novorojenček na nekem sekretu nima možnosti za preživetje. FUJ vas bodi!
Aja, pa novorojenčka, ki je nujno potreboval pomoč, so odpeljali v LJ zato, da bodo prelistavali papirje ha ha ha. Da nisi v kakšni vezi z detomorilko???

Strašna stiska 🙁 je pripeljala to mlado mamico do te odločitve…kaj teb to ni jasno??

Zanesljivo je bila brez podpore domačih, očeta otroka, sestr, bratov…..lah da so ble še kakšne grožnje posredi:((
[/quote]

Tebi očitno še vedno ni jasno, da je ni stvari, ki ti daje pravico, da skušaš otroku vzeti življenje. NI je, pa če ti še tako trdiš drugače.

S komentarji otroku samo škodite!
[/quote]

Še ni izbrisana ??? Blokirana???

S komentarji otroku samo škodite!
[/quote]

A dejnodej – Romunka&Co v tranzitu je prišla strest na stanišče.—-kakšna škod otroku le.. Aleluja, da so ga rešili….

New Report

Close