Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V sanitarijah AMZS Vransko našli novorojenčka

V sanitarijah AMZS Vransko našli novorojenčka

Bolje tako- za 12-letnico, kot za takrat še zarodek….

Tebi očitno še vedno ni jasno, da je ni stvari, ki ti daje pravico, da skušaš otroku vzeti življenje. NI je, pa če ti še tako trdiš drugače.
[/quote]

Kje sem pa napisal da dam tej mamici prav da je naredila kar je naredila….trdim da jo je v to pognala strašna osebna stiska. malo natačnešje prebiraj poste…

Še ni izbrisana ??? Blokirana???
[/quote]
Linč se dobro prodaja. Kliki na forumu pa tudi.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Dejstvo je, da pri detomorkah večinoma ne gre za neke deklice pri 12-ih letih, ampak za ženske iz neurejenih razmer, največkrat stare preko 30 let, z več otroci.

Zgodbice s posilstvi, mladoletnostjo in ostalim sranjem zadržite zase.

To je bilo in bo.
Kaj se čudite ?

Pristojne službe so in bodo naredile vse potrebno.Lahko,da ženska ni slovenska državljanka in zavrne vse,tudi pomoč.

Pristojne službe so in bodo naredile vse potrebno.Lahko,da ženska ni slovenska državljanka in zavrne vse,tudi pomoč.
[/quote]

Kakorkoli – ženska je sama v mukah rodila.
Jaaaa hvalla, da je detece pustila na toplem, da se najde in preživi.

(da ga ni vrgla v smeti, ga zadušila… pustila umret!

Za tega frocka se bo ‘borilo’ vsaj 300 parov v SLO, ki ne morejo imet otrok!

Kakorkoli – ženska je sama v mukah rodila.
Jaaaa hvalla, da je detece pustila na toplem, da se najde in preživi.

(da ga ni vrgla v smeti, ga zadušila… pustila umret!

Za tega frocka se bo ‘borilo’ vsaj 300 parov v SLO, ki ne morejo imet otrok!
[/quote]

ja lih ti veš, kako ga je pustila tam v sekretu, anede. Al v vrečki al na tleh al z glavo v sekretu. Daj ne pametuj.

okoliščin. Lahko je bila neprištevna od šoka. Lahko je otrok posledica zlorabe, lahko nima nikakršne podpore, lahko psihično ni zdrava.
Ne zagovarjam njenega dejanja. Vseeno si pa zasluži vsaj malo empatije. Vsaj dokler ne potrdijo za kaj se je šlo. V vsakem primeru je to rezultat stiske. Nezavidljiva situacija.
[/quote]

!

!
[/quote]

Kakšne zlorabe? Kdo ne vidi pri nas, da je ena noseča?
Čist lahko je kakšna migrantka. Kje je ona zdaj?
(njej bi mi v SLO nudili pomoč, ne pa dedcem. sposobnim delat!!) In to moško svojat moramo futrat!

še 1x – dobro, da ga je pustila v sanitarijah in da bitjece živi.

Žal mlade nosečnice pogosto pripelje do dejanja notranja stiska in neodobravanje nosečnosti s strani staršev ali pritisk okolice, da bi otroka zapustile.

V Večeru piše, da je ženska prišla v Center varne vožnje z moškim. Ko so se začeli popadki, je šla v wc, rodila, nato sta z moškim izginila.

Kakršnekoli so naše socialne službe, upam, da kakšni zmešanki ne bo padlo na misel, da otroka vrne “ljubeči” mami in najbrž tudi biološkemu očetu. Poskus detomora je dovolj za odvzem starševske pravice.

In ženska, ki jo nekdo posili ima torej po tvojem vso pravico otroka ubiti???????????
[/quote]

To je tvoje sklepanje, ne moje.
Kako se pa počuti posiljena ženska pa na srečo ne vem in si niti predstavljati ne morem. Sigurno pa to ni enostavna stvar. In jaz ne vem zase, kako bi reagirala na posilstvo, pa verjetno tudi drugi, ki nimajo te izkušnje težko o tem razpravljajo. Ker moralizirat zna vsak.

Tebi očitno še vedno ni jasno, da je ni stvari, ki ti daje pravico, da skušaš otroku vzeti življenje. NI je, pa če ti še tako trdiš drugače.
[/quote]

Da ne boš kdaj ti ali pa tvoj otrok v podobni situaciji.
Ali misliš, da se mama kar odloči iz čiste zlobe, da bo otroku vzela življenje?
Pa spet ta dvoličnost: mamo je treba linčat, a kje so domači, partner, pristojne službe?

Ja pol jih bojo pa dobil čist komot. 🙂
Je imela pa bejba res srečo, da je tako hitro rodila. …. Da dec med tem odvoz ene par ovinkov…??

Lahko bi to izvedla bolj človeško. K pri nas lahko rodiš v porodnišnici in se odpoveš otroku. Brez debate!

Težko sodimo o vsem, ker ne poznamo dejstev.
Dejanje je grozljivo in obsojanja vredno, toda še prej se je treba vprašati:
Je bilo s to žensko kaj narobe? Je bila duševno bolna, v depresiji? Je bila nosečnost posledica posilstva, incesta? Je bila še mlada in se je bala staršev? Jo je mogoče partner prisilil v to dejanje?
Če se je zavedala, da ni sposobna vzgajati otroka, se bi lahko že prej odločila, da bi dala otroka v posvojitev in rodila v porodnišnici, v normalnih razmerah, ne pa v nekem sekretu. Upam, da bo z novorojenčkom vse v redu in bo dobil topel dom.

Kje sem pa napisal da dam tej mamici prav da je naredila kar je naredila….trdim da jo je v to pognala strašna osebna stiska. malo natačnešje prebiraj poste…
[/quote]

Jaz pa trdim, da nobena stiska ni opravičilo za tako dejanje. Če jo sumijo poskusa umora otroka, mu je očitno nekaj naredila ali vsaj poskušala. Če otroka ni hotela zaradi takšne ali drugačne stiske, bi ga lahko, v najslabšem primeru, nekje pustila. Živega in zdravega.

ja lih ti veš, kako ga je pustila tam v sekretu, anede. Al v vrečki al na tleh al z glavo v sekretu. Daj ne pametuj.
[/quote]

Podpis! Če jo sumijo, da ga je hotela ubiti, ga očitno le ni pustila v dekici na toplem.

Kakšne zlorabe? Kdo ne vidi pri nas, da je ena noseča?
Čist lahko je kakšna migrantka. Kje je ona zdaj?
(njej bi mi v SLO nudili pomoč, ne pa dedcem. sposobnim delat!!) In to moško svojat moramo futrat!

še 1x – dobro, da ga je pustila v sanitarijah in da bitjece živi.
[/quote]

Še 1x – kako veš, da ga ni pustila z glavo v sekretu??????

To je tvoje sklepanje, ne moje.
Kako se pa počuti posiljena ženska pa na srečo ne vem in si niti predstavljati ne morem. Sigurno pa to ni enostavna stvar. In jaz ne vem zase, kako bi reagirala na posilstvo, pa verjetno tudi drugi, ki nimajo te izkušnje težko o tem razpravljajo. Ker moralizirat zna vsak.
[/quote]

Torej, če bi bila posiljena, obstaja možnost, da bi tudi ti otroka ubila?? Ja, krasno no.

Da ne boš kdaj ti ali pa tvoj otrok v podobni situaciji.
Ali misliš, da se mama kar odloči iz čiste zlobe, da bo otroku vzela življenje?
Pa spet ta dvoličnost: mamo je treba linčat, a kje so domači, partner, pristojne službe?
[/quote]

Nič bat, ne jaz, ne moj otrok ne bova nikoli v takšni situaciji 😛
In ja, v prvi vrsti je odgovorna mama in ne domači. Pa nekateri ste res padli na glavo.

Meni se že ves čas zdi, da je ta ženska imela “pomočnika”.

[/u][/b]
[/quote]
Sem mati dveh mladoletnikov. In te ženske z Vranskega ne obsojam za njeno dejanje. Ker da se to zgodi, mora biti ženska v nepredstavljivi stiski. Ji je treba pomagati, ne pa da se jo kamenja.

[/u][/b]
[/quote]
Sem mati dveh mladoletnikov. In te ženske z Vranskega ne obsojam za njeno dejanje. Ker da se to zgodi, mora biti ženska v nepredstavljivi stiski. Ji je treba pomagati, ne pa da se jo kamenja.
[/quote]
Se strinjam. Dodala bi še nekaj, na kar linčarke ne pomislijo. Izbrati za porod tako kužno okolje, kot je javni wc, je tudi za porodnico rizično. Nobena v polni prištevnosti ne bi tega naredila, ker bi ji bilo jasno, da je tudi sama življenjsko ogrožena.

Jaz pa trdim, da nobena stiska ni opravičilo za tako dejanje. Če jo sumijo poskusa umora otroka, mu je očitno nekaj naredila ali vsaj poskušala. Če otroka ni hotela zaradi takšne ali drugačne stiske, bi ga lahko, v najslabšem primeru, nekje pustila. Živega in zdravega.
[/quote]

A to si ti, Angelca?

New Report

Close