Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V savni

V savni

… turški, včeraj. Vidim praktično nič… medla svetloba, ogromno pare… Le nekaj slišim poleg sebe kot presedanje po mokrem. Firbec mi ne da miru in ko se oči navadijo na temo… par komaj 2 metra od mene se ljubi!!!! Postrani, ona samo nalahno drsa z ditko sem in tja! Uf, kako me je prijelo, moral sem še jaz mojo mal prijet, pa tako vlažno je imela. Vedel sem, da je opazila… Sam ona ni niti približno taka, zato mi nežno odrine roko! Na koncu je blo treba tiščati navzdol in hitro pod mrzel tuš! Saj mrzla voda najhitreje ozdravi in “stvar” postavi v diskretni položaj. Nazaj grede v avtu sva premlela vse, parkrat sem moral popolnoma upočasniti vožnjo, kljub temu da sva oba hotela biti čim prej doma

V redu tale tvoja draga…očitno ne potrebuje adrenalina za sex s tabo…si ji ti dost velik adrenalin…in če sta kasneje doma opravila tako kot treba, enmal v mislih dodala dogodek v savni – hehe, je blo mmmmm???

Ja, ljubic@, doma sva se hotla raztrgat! In to zaradi para, ki ga sploh ne poznava, haha

Meni pa dviguje adrenalin če si ženska veliko upa! Sam ona žal ni med njimi

rada te ima in že s tem si pri teb velik upa…hehe…
čist en mal sem žleht…brez zamere…

No, nisi čist en mal…. orng si! Pa kar taka ostani, tako te imamo najraje

enga lubčka ti stisnem, na lička…če ti ga drugam, bova skupaj hudičke v očkah (tvojih in mojih) krotila…

Hm, moja pa bi. Samo tak trenutek najt je kot iskat šivanko v kopici sena… kje sta pa to bla? 😉

Jaz pa tebi kar na dišeča, sladka ustka!

Na, mam že vraga v hlačah….

Jaz žal nimam take sreče…

Laško, če je dovoljeno mal reklame…

ne sekiri se…sem navajena…

O ti revež, še dobro, da te od vse te vročine ni zadela kap;))…jaz ne bi zdržala do doma, v savni tudi ne bi..v avtu bi ga napadla…tko bi ga zajahala…mmmmmmmmm..doma pa bi vajo ponovila..ane, kako te taki dogodki zrajcano..nardijo ufffffffff;))

v redu lokacijo sta izbrala…

česa? To da imajo stoječega v hlačah? Al de te kar na ustka cmokajo?

……. za gledat in sline cedit :-)))

A ne? Očitno imam dobro srce, tako da bi verjetno zdržal tudi napad med vožnjo, pa če en ugriz doma :-))

JAZ PA BIIIIII!!!!!!!!

Škoda pa bi ga sam vzel v svoje roke, če tvoja ni bila za to….tako sta ostala oba nepotešena…

da se je z besedami lušno igrat…

Jutri grem v savno!
:))))))))))))

Kaj pa z luliko in lulčkom?

Res Lunca??? Imaš toliko jajc? Blagor tvojemu!

Veliko lepše je v ženskih rokah, da ne govorim o ustih in luliki….

Sicer pa slaba ura vožnje in vulkan je izbruhnil..

Neeee, jutri je samo za ženske!!! Aja, ti greš drugam.. in ne škili preveč, ne veš kako hudo je ko dobiš skomine…

hehe, že kar nekaj časa se zavedam, da z leti ne zori samo vino…

ja, razumel. Tudi lulika je kot vino – starejša je, boljša je..

New Report

Close