Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V službi me zdaj kličejo wc račka….

V službi me zdaj kličejo wc račka….

Ne morem opisat kako je grozen filig ko vsi buljijo vame in se nekaj smejijo in ko pogovor utihne, ko pridem zraven.
Samo o tem se govori…
In čisto slučajno sem ujela, kako me zdaj kličejo.
Jutri grem na bolniško.

In zakaj te tako kličejo? Si ukradla wc račko al si čistilka v tem podjetju?

To je najbrž tista, ki se je v petek napila na službeni zabavi.

A si ti una s fešte, k sta bila s sodelavcem v cekretu?

Poišči tistega sodelavca, pojdita v wc in naj te nabriše. Saj so vsi prepričani, da te je že, boš vsaj kaj imela od svoje sramote.

kako pa potem kličejo sodelavca, driska?
no saj niti približno ni moja stvar, a zanimivo kako da ljudje obsojajo samo žensko, čeprav je bil moški ravno tako soudeležen pri vsem.
ženska je prec hitro lahko ožigosana za “kurbo”, malo kdaj pa se sliši da bi katerega moškega imenovali kot “kurbirja”…

eh, brezveze.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Par dni pa bo že nova tema

Ah ne hodi na bolniško. Požri pa je. Se bodo že naveličali.

Ključavnica, ki jo odpre vsak ključ, je slaba ključavnica.
Ključ, ki odpre vsako ključavnico, je dober ključ.
Got the point? :))

Si upam trditi, da so najbolj strupene ravno sodelavke.
Vzrok pa je prikrita nezavedna ‘folžija’ ker bi same tud pa si kao ne upajo.

Točno tak.

Ženska sama izbere, kdo jo bo. Moški mora sam iskat ženske. zato je moški dober, če ga izbere dost žensk, ženska pa je dobra, če dela dobro selekcijo.

Verjetno ga kličejo WC gel 😀 ( malo šale)

Tudi po mojem mnenju bi bilo najbolje, da se s tistim sodelavcem že končno dol data. Bo vsaj kaj koristi od tega. Vse stranske učinke slabo organiziranega prešuštvovanja sta itak že pokasirala oziroma jih bosta zagotovo, ko bodo te govorice prišle do vajinih partnerjev. To ni več od vaju odvsino, saj je že javno.

🙂 elaine

Verjetno ga kličejo WC gel 😀 ( malo šale) / quote

😉 …dobr !

Ma joj zdaj ga ne morem niti pogledat kaj šele kaj drugega.
Čeprav se mi ves dan nasmiha in mi nekaj mežika.
Ampak ni šans, da imam še kaj z njim. Nikoli več in z nobenim drugim tudi ne ma niti da me poljubi ne bom pustila in nikoli več se niti ne dotaknem alkohola. Saj je na teh hudih novoletnih službenih zabavah zmeraj mal pecanja pa vročega plesa pa tud kako zalizovavanje pade pa mal se pošlataš samo tole je šlo pa čez mejo, tako da v bodoče jok brate odpade vse.

Kolikor se spomnim, je napisala, da mu je vlekla.

To je v bistvu isto, kot da jo je nabrisal, pustimo tehnične podrobnosti, oralni seks je seks.

Boga :-)). Pa ne hodit na bolniško, no, saj bo minilo. Pa tudi, če greš zdaj na bolniško, bo vsem kristalno jasno zakaj in te lahko po bolniški čakajo vprašanja, če imaš sifilis, ali kaj podobno bedastega. Stisni zobe in preživi teh par dni sramote.

Po novem letu bodo dobili novo kost za glodanje. Če te dobijo s sodelavcem na wc-ju, potem pač moraš računat z malo zbadanja. Saj bo bolje.

malo zbadanja..lahko je srečna, če bo obdržala zakon..slej ko prej bo njen to zvedel..

Kolikor se spomnim, je napisala, da mu je vlekla.

To je v bistvu isto, kot da jo je nabrisal, pustimo tehnične podrobnosti, oralni seks je seks.[/quote]

“malo ga je dal not” :)))))
glih brihtna ni, da to nardi, potem pa še s podrobnostmi postreže tu gor, da je veselje sodelavk še večje…

hahahaha

umiram

tole je napisala zadnjič:

V bistvu mi ga je že dal notri, ampak je naredil samo par sunkov potem sva pa nehala, ker so tako tolkli po vratih, da mu je začel plahnet…
Ampak vsi zdaj mislijo, da sva seksala…

———-

Neeeeee, nista seksala..hahahaaha..jao svaštaaaa..najboljša tema, odkar vem za mon, to je ene 10 let

Kdor išče, ta enkrat že najde.

Men se pa ravno ne smiliš no. In ne ni mi normalno, da se na službenih zabavah mal pecaš, pa vroče plešeš, pa šlataš pa zaližeš. In tudi ne delajo vsi tega.

A je bil ta žur v Kranju, ker tam se je tudi zgodila zloooo podobna scena ?

Punca, samo ne bežat in se skrivat pred sodelvci, ki te opravljajo!! Si kdaj gledala Raztreseno Ally? Se spomniš tiste tajnice tam … ne morem si imena priklicat. Ona je veljala za malo lahko punco, ampak je znala nosit glavo pokonci, še bolj zapeljivo zamigat z boki in bluzo za še en gumb odpet. In so ostali samo zijali.

Hočem rečt: glavo gor, še bolj se zrihtaj, smehljaj se, kot da veš nekaj, o čemer se drugim sanja ne. Bodi prijazna, pogovarjaj se z njimi normalno. Če ti kdo reče kaj v obraz, se samo smehljaj in ga glej – IN NE RECI NIČ NAZAJ!!!! To ima neverjeten efekt.

Drži se, glavo gor!

S tem jih boš še bolj podžala. Namesto z dober dan, živjo začni pozdravljat hahljače z wek, wek.

Za naprej ti naj bo pa poduk, da ali najdi drugo mesto ali pa nesodelavca ali pa manj alkota.

New Report

Close