Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Tedniku spet širijo skrajni feminizem

V Tedniku spet širijo skrajni feminizem


Jp, ubogo multinično na duhu in truplu, če boš vsaj lažje zaspalo, sem pripravljen k tvojemu možganskemu mrtvilu dodat še kako tolažbo, ker sem pač dobra duša, vedno bil.😁
[/quote]

Vidim da si si razsirilo spomin v glavi, si si malo dodelalo zalitve. Bravo, ce bos tako napredovalo bos celo do le 2029 prislo na nivo opice, potem pa naprej do cloveka. No enkrat ze :))

Ti namesto da cepetas tle na forumu, te lahko vinko navadi igrat kitaro, da bos lazje bivso prebolel 😀
[/quote]
A bejž no, nimam nobenih simpotomov bolezni v zvezi z bivšo. Nazaj se samo kozla, veš? In je preveč lepo v sedanjosti, da bi se obremenjeval z zgodovino. 😁

Vidim da si si razsirilo spomin v glavi, si si malo dodelalo zalitve. Bravo, ce bos tako napredovalo bos celo do le 2029 prislo na nivo opice, potem pa naprej do cloveka. No enkrat ze :))
[/quote]
Res je, imaš prav, sprememba je vidna, si že dvojno kveknilo v vzdevku, ne le enkrat.😁

O polarc je nazaj, za nove generacije feministk je poskrbljeno, ko bodo videle njegovo obnašanje :))


Jp, naj te pomirim, da sem le še občasni gost na monu. 😁Kdo bo pa poskrbel za prihodnje rodove možačastih feminističnih zmešank, si pa poglej prirastek kosovskih albancev v zadnjih letih pri nas in ostalih prišlekov muslimanske vere, ki imajo praviloma od pet otrok dalje. In misliš, da bo klasična trendovska puhla večno samska feminističan možača se lahko merila s tem?

Hhaha, tako, tako. Vsakič ko napišeš prispevek, dobimo eno feministko več. 🙂


Jp, naj te pomirim, da sem le še občasni gost na monu. 😁Kdo bo pa poskrbel za prihodnje rodove možačastih feminističnih zmešank, si pa poglej prirastek kosovskih albancev v zadnjih letih pri nas in ostalih prišlekov muslimanske vere, ki imajo praviloma od pet otrok dalje. In misliš, da bo klasična trendovska puhla večno samska feminističan možača se lahko merila s tem?
[/quote]

Ce se tolazis s kosovskimi albanci, da bodo naredili red, si pa res ubogo na umu.

Kaj si si naslo sluzbo, da si samo se obcasno na monu?

Ce se tolazis s kosovskimi albanci, da bodo naredili red, si pa res ubogo na umu.

Kaj si si naslo sluzbo, da si samo se obcasno na monu?
[/quote]Ne, toliko so povišal socilano, da lahko uživam v eksotičnih krajih, nisi vedelo?😁😁😁

Ce se tolazis s kosovskimi albanci, da bodo naredili red, si pa res ubogo na umu.

Kaj si si naslo sluzbo, da si samo se obcasno na monu?
[/quote]
Aja, ne vem kako si to predstavljate, da bo čedalje večjo maso popolnoma nesposobnih samskih možač in suhih vej, ki so samo v napoto in škodo, nekdo živel in podpiral? Kdo mislite, da naj bi to bil in do kje naj bi to sploh lahko vzdržalo ob hirtri rasti populacije rojstev tuje rase in zraven še nekaj normalnih naših žensk?

Ne, toliko so povišal socilano, da lahko uživam v eksotičnih krajih, nisi vedelo?😁😁😁
[/quote]

Se mi zdi, da ti se vedno uzivas tle na monu, eksoticne pa kar sanjaj ja. Vse kar ti je ostalo v tvojem lajfu so monovske feministke 😀

Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.


Aja, ne vem kako si to predstavljate, da bo čedalje večjo maso popolnoma nesposobnih samskih možač in suhih vej, ki so samo v napoto in škodo, nekdo živel in podpiral? Kdo mislite, da naj bi to bil in do kje naj bi to sploh lahko vzdržalo ob hirtri rasti populacije rojstev tuje rase in zraven še nekaj normalnih naših žensk?
[/quote]

Ahaha, pa ves kdo ustvarja popularnost samskim mozacam. Taki kot si ti!
Raje bit samska mozaca kot z enim takim sovinisticnim socialcem nesposobnim.

Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.
[/quote]

Ti boš pa s svojim frendom na kitaro špilal, pa skupaj se bosta v gostilni tolažila, kako vaju bivše nucajo in kako jim je hudo z novimi partnerji

Se mi zdi, da ti se vedno uzivas tle na monu, eksoticne pa kar sanjaj ja. Vse kar ti je ostalo v tvojem lajfu so monovske feministke 😀
[/quote]
Res je, kadar pridem na mon, vedno uživam, zato pa še tu in tam tudi pridem za kako urco, ne? 😁Kaj je pa meni ostalo v življenju, o tem pa raje ne bi pisal, ker se boš do konca požrlo od zavisti. Tako krut pa res nisem, da bi ti to storil.😁😁😁

aha od zavisti? Mater si usekano. Še pred kratkim je pisalo, da je z eno nogo v grobu od bolezni, ha ha. dvorni norček uživaj pri 60.

Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.
[/quote]

Am, pa se ti ne zdi, da si tudi ti sam women-hater, po tvojih zapisih sodec. Verjetno se te vsaka normalna zenska, ki se vsaj malo ceni raje izogne ze na kilometer kot, da ima opravka s tabo.
Ti itak zagovarjas samo in samo dedce take kot si sam, zenske smo pa itak kokosi. In taki pogresate tisti vas patriarhalni sistem. Preselite se na vzhod, tam vam je mesto!

In ja, s psom je lepse kot s takimi kot si ti. Pa brez ljubosumja prosim, saj je samo pes.


Zagotovo bom tudi pri šestdesetih še vedno užival, čeprav je še daleč do tja. To o eni nogi v grobu so pa tvoje psihoze, ker te razžira obsedenost z mano in si že izražalo vse sotrte patoloških želja. Če je človek kaj bolan, še ni z eno nogo v grobu. Še tako me tako kot si ti niti peš ne dohaja, kaj bi šele bilo, če bi bil popolnoma zdrav.😁😁😁

Tako tako, dovolj si dobilo moje pozornosti in nič ti ne bo bistveno škodilo, kvečjemu koristilo, tudi če danes ne boš moglo zlahka zaspat in boš imelo nočne more o meni. Se spet oglasim ob volji in priliki, da komu dvignem zatohlo rit, da že tako usmrajena ravno ne segnije do konca. Je treba skrbet tudi za dobrobit drugih ljudi, če si sam dober človek, mar ne?😁😁😁

A s kužkom praviš, da ti je lepše kot z moškim? Ha, ha, hvala. To je vse, kar sem hotel slišati.
Ti kar verjamem. V sili hudič še muhe žre, mar ne?
Uživajta. Kdaj bo ohcet?
Mimogrede: ženske niso kokoši. Vsaj povečini ne. Ti pa si.

A s kužkom praviš, da ti je lepše kot z moškim? Ha, ha, hvala. To je vse, kar sem hotel slišati.
Ti kar verjamem. V sili hudič še muhe žre, mar ne?
Uživajta. Kdaj bo ohcet?
Mimogrede: ženske niso kokoši. Vsaj povečini ne. Ti pa si.
[/quote]

Napisala, je da je s psom lepše kot s takšnimi, kot si TI, ne z moškimi nasploh, nauči se brat. Moški niso osli, vsaj povečini ne. Ti pa si.

Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.
[/quote]

Tako nagravžnega, gnilega in žleht mizogenčka pa še na MONu težko srečaš, kot je tale vinko.


Zagotovo bom tudi pri šestdesetih še vedno užival, čeprav je še daleč do tja. To o eni nogi v grobu so pa tvoje psihoze, ker te razžira obsedenost z mano in si že izražalo vse sotrte patoloških želja. Če je človek kaj bolan, še ni z eno nogo v grobu. Še tako me tako kot si ti niti peš ne dohaja, kaj bi šele bilo, če bi bil popolnoma zdrav.😁😁😁
[/quote]

SAM PIŠEŠ O SVOJIH BOLEZNIH. Zakaj meni polagaš psihozo???

bolezen in konec
14 Jan 2018 21:16
visno odvosno je napisal/a: ↑
To ni nobena skrivnost, o tem smo pred časom debatirali tule gor, je Polarni sam razložil, kako hudo bolan je.

Nihče mu ne želi smrti.

Vsekakor pa se njegovo mentalno zdravje (vzporedno s fizičnim) opazno slabša, kar je (najbrž) posledica depresije oz. soočanja z lastnimi strahovi in nesprejemanjem usode. Žal je to pogost pojav pri neozdravljivo bolnih, vendar še enkrat ponavljam, da to ne pomeni, da smo dolžni prenašati njegovo brezglavo divjanje po forumu.

Tako nagravžnega, gnilega in žleht mizogenčka pa še na MONu težko srečaš, kot je tale vinko.
[/quote]
In kako da tebe tako draži:-))? Če bi imela vse pošlihtano te ne bi?

SAM PIŠEŠ O SVOJIH BOLEZNIH. Zakaj meni polagaš psihozo???

bolezen in konec
14 Jan 2018 21:16
visno odvosno je napisal/a: ↑
To ni nobena skrivnost, o tem smo pred časom debatirali tule gor, je Polarni sam razložil, kako hudo bolan je.

Nihče mu ne želi smrti.

Vsekakor pa se njegovo mentalno zdravje (vzporedno s fizičnim) opazno slabša, kar je (najbrž) posledica depresije oz. soočanja z lastnimi strahovi in nesprejemanjem usode. Žal je to pogost pojav pri neozdravljivo bolnih, vendar še enkrat ponavljam, da to ne pomeni, da smo dolžni prenašati njegovo brezglavo divjanje po forumu.
[/quote]
In kako je s tvojim?


In kako da tebe tako draži:-))? Če bi imela vse pošlihtano te ne bi?
[/quote]

Vsakega normalnega človeka zmotijo zloba, pritlehtna ahresivnost, potreba po poniževanju in žaljenju drugega, podlost, pokvarjenost, grda osebnost.
Kako to, da tebe ne?

New Report

Close