Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Tedniku spet širijo skrajni feminizem

V Tedniku spet širijo skrajni feminizem

Vsakega normalnega človeka zmotijo zloba, pritlehtna ahresivnost, potreba po poniževanju in žaljenju drugega, podlost, pokvarjenost, grda osebnost.
Kako to, da tebe ne?
[/quote]
Pa tipkota poznaš, al kar tako malo povprek? Ker toliko lastnosti, kot si jih nametala, kaže, da imaš lahko kar nekaj problemov. Ampak seveda, lahko se motim, in ne mislim pisat, da jih dejansko imaš.


Pa tipkota poznaš, al kar tako malo povprek? Ker toliko lastnosti, kot si jih nametala, kaže, da imaš lahko kar nekaj problemov. Ampak seveda, lahko se motim, in ne mislim pisat, da jih dejansko imaš.
[/quote]

Človeka, ki nekomu napiše tole:

“Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.”

tudi kar tako povprek, ne da bi vedel, kdo je na drugi strani, niti ne bi hotela poznati.
To je izrodek, poln žolča, ki živi samo zato, da lahko nekoga potlači. A ti tega res ne vidiš, oziroma te ne moti in ti je tak način pisanja čisto sprejemljiv in domač? In če ti je, še vedno misliš, da imam JAZ probleme? Če ti je tako pisanje ok, potem imaš probleme ti, ne jaz.

Človeka, ki nekomu napiše tole:

“Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.”

tudi kar tako povprek, ne da bi vedel, kdo je na drugi strani, niti ne bi hotela poznati.
To je izrodek, poln žolča, ki živi samo zato, da lahko nekoga potlači. A ti tega res ne vidiš, oziroma te ne moti in ti je tak način pisanja čisto sprejemljiv in domač? In če ti je, še vedno misliš, da imam JAZ probleme? Če ti je tako pisanje ok, potem imaš probleme ti, ne jaz.
[/quote]
Mislim, da imaš zelo resen problem, če ne moreš mimo nekega provokatorja. Lej mene, me že ni;-)
ćirs


Mislim, da imaš zelo resen problem, če ne moreš mimo nekega provokatorja. Lej mene, me že ni;-)
ćirs
[/quote]

Ti si misli popolnoma vse, kar hočeš.

Ti si misli popolnoma vse, kar hočeš.
[/quote]
Pa to ti hočem povedat:-)), popolnoma vseeno je, kaj kdo kokodaka.

Jaz tednika ne gledam, ker je bullshit. Sama negativa od negative. Prikazujejo samo najslabše stvari in najbolj grozne scenarije.

Natanko tako. Načeloma znam biti čisto prijazen, ampak če se pa neka oseba vtakne v čisto vsak post in oblaja čisto vsakega mimoidočega, kot neka sestradana vaška kuzla, potem pa tudi mene mine potrplenje.
Sploh, ker gre za takšen odpad evolucije, kot je tale dežurna men-haterka.

Kaj, a ti je že zmanjkalo nickov?
Tako kot dedcev, kateri bi hoteli bilo kaj imeti s tako zafrustrirano man-haterko. Sprijazni se. Ne glede koliko serješ po MON-u, boš vedno sama. In to ti nismo dedci krivi. Medtem, ko bodo tvoje znanke zaspale v objemu moškega, boš ti cuzala svojo večerno dozo in čohala svojega psa.
[/quote]

je pa tudi vprašanje, zakaj se ti tolk ukvarjaš s takimi haterkami. Po moje si tudi ti en samski woman hejter.

Tako nagravžne, gnile in zabite men-haterke se bodo začeli počasi še psi izogibati.

Če ti ne bi bleščanje s tvoje pleše usekalo nazaj v oči, bi videl, da se je ona začela ukvarjati z mano, ne jaz z njo.

Jaz tednika ne gledam, ker je bullshit. Sama negativa od negative. Prikazujejo samo najslabše stvari in najbolj grozne scenarije.
[/quote]

Tale tednik je eno navadno clickbait sranje. Revolver poročila. Gledanost je važna, ne pa vsebina. Tako kot tale forum. Zato tudi dovoljujejo pisanje neprijavljenim. Da je čim več klikov in da lahko prodajo čim več reklam.

Pa kaj zdaj vas samce tako motijo babe, ki imajo raje psa, kot dedca. Sploh ne štekam tega. Eni so pač bolj za samskost. Moški in ženske. Tisti dedci, ki rabite babe, si pač nefeministke omislite.

Tako nagravžne, gnile in zabite men-haterke se bodo začeli počasi še psi izogibati.
[/quote]

Psi so prijazna bitja, ne pa kot ti eno ubogo bevskajoce revse.

Tudi ženske so načeloma čisto OK, ne pa kot ti, zafrustrirana, zadrta, kokodajoča kura, okoli katere smrdi daleč naokoli. Izmeček evolucije.

Še kar ne štekaš? A si zmeraj tako počasen, ali si samo danes kaj takega pojedel?
Pa ravnokar sem ti napisal, da se je ona začela vtikovati vame, ne jaz v njo.
In s takimi se je očitno treba pogovarjati na edini način, ki ga razumejo in obvladajo. Prostaški.

Ne vinko ne štekam, to pa zato, ker ta feminizem tebe kr dolgo že grize, skoz načenjaš take teme.

jaz mislim, da moraš ta šproblem rešiti pri sebi, ne pa žaliti samske babe po forumu.

Kaj pa veš, mogoče pa ni samski, mogoče je pa poročen pa ne pride doma do seksa pa potem razne samske fehtari za seks pa ga nobena noče in potem tu gor cvili in se cmiha.
Ali pa je res samski in ves zafrustiran, ker ga vse samske odpikajo.

Pač luzer je. To je tako jasno. Ne prenese tega, da so ženske raje samske kot pa z luzerjem.

Tudi ženske so načeloma čisto OK, ne pa kot ti, zafrustrirana, zadrta, kokodajoča kura, okoli katere smrdi daleč naokoli. Izmeček evolucije.
[/quote]

To, da imamo raje pse kot pa take kot si sam, pove vse o tebi, ne o nas!
In na tvoje izrazoslovje me niti ne cudi, da si tak kot si in se ti raje vsaka izogne.
Potem pa ljubosumje, in to na psa. Ti to resno ali se sam malo zafrkavas?

Še kar ne štekaš? A si zmeraj tako počasen, ali si samo danes kaj takega pojedel?
Pa ravnokar sem ti napisal, da se je ona začela vtikovati vame, ne jaz v njo.
In s takimi se je očitno treba pogovarjati na edini način, ki ga razumejo in obvladajo. Prostaški.
[/quote]

On si lahko omislja kar si hoce, feministke ali pa nefeministke, rezultata itak ne bo. Ostane samo se smiljenje samemu sebi in brenkanje na kitarico s prijatelji in pljuvanje cez zenske…

On si lahko omislja kar si hoce, feministke ali pa nefeministke, rezultata itak ne bo. Ostane samo se smiljenje samemu sebi in brenkanje na kitarico s prijatelji in pljuvanje cez zenske…

Daj špegle si nabavi in poglej s čim se je začel moj prvi post v tem topicu. O ločitvah in o tem, da različno ljudje to različno prenašajo. Sicer pa ne vem kaj to tebe kot aseksualca in nezainteresiranca za ženski spol sploh zanima. Očitno si res pravi MGTOW. A se ne bi raje zanimal za politiko in šport?

Tebi pa ostane samo še kofetkanje s podobnimi zgubami kot si sama, sprehajanje s psom in opijanje zvečer s kozarcem žganega. Osamljena seveda.
In pa seveda tale forum, kjer lahko zdraviš svoje frustracije in anonimno pljuvaš na moške in na tiste ženske, ki niso toliko zagovedane kot si sama.
Ne samo, da si man-hater, pač pa si tudi woman-hater. Še dobro, da ne širiš svojih genov naprej.

Tebi pa ostane samo še kofetkanje s podobnimi zgubami kot si sama, sprehajanje s psom in opijanje zvečer s kozarcem žganega. Osamljena seveda.
In pa seveda tale forum, kjer lahko zdraviš svoje frustracije in anonimno pljuvaš na moške in na tiste ženske, ki niso toliko zagovedane kot si sama.
Ne samo, da si man-hater, pač pa si tudi woman-hater. Še dobro, da ne širiš svojih genov naprej.
[/quote]

Moderatorji zablokirajte tega polarnega, da ne pluva po ljudeh!!!!

Tale tednik je eno navadno clickbait sranje.
[/quote]

Clickbait se po TV predvaja? To je pa nekaj novega.

Kaj a pljuvanje je samo tebi dovoljeno? Kakor hitro jih pa dobiš nazaj po nosu, pa kličeš moderatorje ne pomoč.
Da, moderatorji, ko ste že ravno pri delu, pa zablokirajte še osebo tisočerih nickov, ki tule pljuva po vseh, moških in ženskah, ki se ne strinjajo z njenim psihotičnim bluzenjem. Pa vmeš še malo na IP poglejte, da boste videli, da vsi posti z mojim nickom prihajajo samo z enega računalnika. In da s tega računalnika prihajajo posti samo pod enim nickom.

Očitno sodiš druge po sebi.

New Report

Close