Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu v usta vzela

v usta vzela

Te bom poslušal

Ma..kuj jaz lahko mu pridem pomagat! 🙂
…boste vidle … hudiča! hehe

Kje pa upaš, ha ha!!!!

.da te vidimo!………
:))

Spet želim da se malo poigraš z njim. Prosim, tak paše..

Lahko jaz, dokler ne pride backa? :))

Kar daj Maja, zakaj še jaz ne bi mal varal? :-))))

Te backa vara? Ah daj no, sva že včeraj ugotovila kako je s tem.
Že čutiš kako oblizujem glavico?

Še nič majči, pa komaj čakam…

Srči, ne čutiš mojega jezička, kako drsi po tvoji glavici, s konico oplazi luknjico, ustnic, kako počasi a trdno objemajo vrh tvojega korenjaka in kako se počasi spustijo do konca? Ne čutiš mojih rok, kako masirajo tvoja jajčka medtem, ko se vedno hitreje pomikam gor in dol po tvojem vedno bolj trdem kur*cu. Potem se spustim na tvoja jajčka, jih ližem, vzamem v usta in sesam, med tem pa z roko obdelujem tvojega korenjaka, ki se mi zdi že rahlo utripa….

mmmmmmm, Majči zdaj čutim!!! Prihajaaaaaaaaaa!

Res? Ližem tvoj utripajoč kur*c, z roko vedno hitreje masiram samo še glavico, z drugo stiskam jajčka in čakam na tvoj sladki sok, da mi špricne po ustih in jezičku. mmmmm, topel je, lepljiv, ampak tako hudičevo dober, da ga poližem do zadnje kapljice. Ljubkujem tvojega korenjaka, ki mi je dal ta dragoceni sok in iščem še kakšno kapljico…..

mmmmmmmm! Še

Ne upam, da ne bom kregana! :)))
Drugače je pa moja muca tudi pripravljena na kakšno akcijo. 😉

Hahahaha, si se tudi ti ustrašil g.ministra? Ali tega, da je moja pripravljena na akcijo? :))))

Ministra, ministra!:-)))

Se mi je zdelo.:))) Le kaj ga daje? Da ni nevoščljiv, ker vso smetano pobereš ti?:))

Če v kofe pogledam, hmm smetane ni nikjer :-)))

Si ji že polizal.

Res sem ji že, pa bi ji še, hahaha

Samo da je pasal. Obema.:)) Če je bilo dobro, ni dvoma da se ne bo ponovilo.

Seveda!

Majči, kaj veš kje se moja backa potepa?

Joj srči, ne vem! Mogoče se je tudi ona ministra ustrašila, pa te bo rajši doma počakala::))
Veš koga pa jaz malo pogrešam? La Luno! Vidva sta se prav lepo dopolnjevala v vajinih pisarijah. Najinega rajcanja imajo očitno že vsi dovolj (tudi na tem forumu, hahaha), ampak vidva sta bila res enkratna. No, tudi z backo sta mi svetovna! Kje misliš se pa La Luna potika?

Le kdo bi vedel kje je lunca; očitno je ob ščipu nihče ne najde:-)))

Sicer je bila zdaj polna luna, ampak mogoče pa lunco kdo malo ščiplje, pa nima več časa za forum, ker tako uživa. :)) Važno, da uživa.
Bi tudi midva lahko malo uživala že počasi, ne? 🙂

New Report

Close