Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu v usta vzela

v usta vzela

Menda ja Maja!

:))) da ne boš rekel, da smo ženske krive, da ne pridemo do orgazma. Jaz bi si že vzela nekaj prepovedanega, ampak……

se bojiš? Menda ne, haha

Ne, ne bojim se. Samo, kaj pa vem, mogoče preveč “svobodno” gledam na vse skupaj.
Se bojiš ti?

Jaz se ničesar ne bojim!

Odlično! Take vas rabimo, neustrašne in trdne.:)))

ne vem kako to narest……
a naj z njim udarjam po tipkovnici?
:))

tudi jaz… bi se danes mal igrala v tem deževnem dnevu…ampak prosila pa ne bom tako kot Backa..to pa ne..japaja…si bom kar vzela;))..bom prosila raje kaj drugega malo kasneje..recimo, da mi ga daš še kam drugam…..ko se z njim najprej v ustih malo poigram;))!

Da ne boš ti prosila: Prosim te jaz, vzemi mi ga v usta:-))

Nehaj me izzivat, ker sm vsa pacasta v tem jutru;)) in bo hudo, sej veš…saj me poznaš;))hihi

Taka, packasta si najbolj luštna!

Torej jaz te kar izzivam

Sedel bi tam za mizo…ko bi me zagledal kako ti prihajam vse bližje in bližje,bi ti oči zažarele, ker bi vedel po kaj sem prišla…

prišla bi vse bližje in bližje…ti zašepetala na uho, tako sem te potrebna..ne morem več…se sklonila in si vzela kar je moje;))…v trenutku bi bil gol do kolen…in pred menoj vse tvoje kraljestvo in jaz bi se z užitkom potopila vanj…kožica bi nežno drsela gor in dol..moja usta bi požrešno vlekla, ti bi vpil po še in še in mi usmerjal gibe…moje roke bi drkale dalje..usta pa čakala da dobijo tvoj sok…

dost maš..ker boš potem hotel še in še..nema..sm žlehta saj veš..ko je najlepše odneham…da si potem še bolj moj;))si me še bolj želiš..hihi

Oh pacika, pa tako je pasal..

New Report

Close