Najdi forum

Splash Forum Koronavirus V ZDA menda hujše kot v EU in na Kitajskem skupaj

V ZDA menda hujše kot v EU in na Kitajskem skupaj

Američani so tudi že n-krat napovedali konec sveta. Zdej pa, ali nakladajo in dramatizirajo, da se kar kadi, ali pa sveta res sploh ni več in smo mi vsi samo plod lastne domišljije. Čeprav ne vem kako bi to bilo mogoče, če nas sploh ni.

Živita pa v Ameriki moja prijateljica in sorodnik z družino. So na dveh različnih koncih, med sabo se ne poznajo, pa povejo iste informacije.
[/quote]
No moji najbližji živijo v Ameriki. Poleg vnukov,ki so ameriški državljani.

hudič pride pri zdravljenju
testiranje bo vsaj za zavarovane američane zastonj, ker zavarovalnice ne bodo zahtevale doplačila, ampak… zdravljenje pa ne bo poceni.
da o unih 30 mio nezavarovanih ne govorimo. kam bodo tisti šli…..

s tem, da nimajo na voljo dovolj mask, zaščitnih sredstev, opreme… skratka, so nekje tam ko mi, s tem, da imajo vsaj kapacitete, ki jih hitro lahko vzpostavijo. pri nas živ hudič ne zna naredit FFP3 maske.

Obstaja nepovsem preverjena teorija, da je virus najbolj smrotnosen za ljudi s povišanim krvnim tlakom, ki jemljejo zdravila proti povišanemu tlaku. Taka zdravila menda naredijo telesne celice bolj dovzetne za napad virusa COVID-19.

V ZDA vemo kakšno je stanje s pretežkimi ljudmi in koliko ljudi je posledično na takih tabletih za povišani krvni tlak. V ZDA zna bit pravi masaker. Vzorec se že kaže. 40 – 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dnevno povečevanje okuženih, število umrlih pa sledi z enakim odstotkom..

Ja, Kitajci verjamejo v še kaj drugega, kot v klasično medicino Uporabljajo zelišča, tradicionalno kitajsko medicino, delajo so qigong, meditacijo. zdravniki in bolniki na hodnikih. Znajo umiriti svoj um, da se telo laže zdravi. Uživajo vitamin C. Vedo kaj jesti, katera hrana ni primerna, ko zboliš. …. Kitajci so gotovo mojstri v zdravljenju. Če pa čakaš samo na aspirtor, pa to ni dovolj. Ko telo ne zmore, tudi aspirstor ne naredi čudeža… Če mu sam nič ne pomagaš, pa je, kot je. Kitajcj znajo… Pa uvedli so red…

Ko bi vi zdravi ta čas izkoristili za izobraževanje in ohranjanje svojo kondicije, ne bi bilo slabo. Tale stres in stalna uporaba telefonkv bo imela tudi posledice. Sčasoma se bo že pokazalo. Autoimune bolezni in tumorji v glavi. Tega se je treba zavedati. Sevanje telefonov in Wifi so glavni vzrok, da ljudje zbolijo. Potem, ko bo vse mimo, sa boste pa ukvarjali s svojim zdravjem zaradi posledic stresa zaradi koronavirusa. Stres je glavni vzrok za skoraj vse bolezni. Zato zdaj razmišljajte, kako zmanjšati ta stres. Začnite meditirati, delati gigong, jogo, dihalne vaje, karkoli, umirite svoj um. Samo ne bodite cel dan obremenjeni s koronavirusov. Ko ga ne bo več, bo še vedno v vaših glavah…. Človek je toliko zdrav, kot z lahkoto prenaša svoje življenje. Naredite nekaj drugače… Učite se novih veščin… Počnite, kar vas veseli, vsaj nekaj čas vsak dan.

Breda

V ZDA so samo danes zabeležili 10.000 novih primerov okužb.

Pri čemer so povedali, da so v najbolj prizadetih območjih New York in v Kaliforniji že prenehali s splošnim testiranjem. Tudi sicer med vikendom v ZDA ne objavljajo vseh številk okuženih, ampak bo končno število okuženih med vikendom znano šele v ponedeljek.

Zda so tako za Kitajsko in Italijo že zasedle tretje mesto med najbolj okuženimi državami. Glede na visok dnevni prirast pa bodo ZDA očitno postale najbolj prizadeta država na svetu.

Itak. Treba je gledat število mrtvih pri njih, ne število okuženih. Ker se cifre pri njih ne ujemajo. Sem gledala članek – je prišel virus v dom ostarelih. Nikomur nič jasno. V času, ko se je v Evropi že na polno ukrepalo, tam ni nihče vedel, kam se obrnit. Skoraj četrt doma je umrlo. Okužil se je ves zdravstveni kader, ki je delal z njimi. Pa je to samo en primer. In to je bilo že sredi februarja. Število okuženih je zdaj neverjetno. In število smrti bo grozljivo naraščalo.

New Report

Close