Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VABILA ZA DEDKA MRAZA

VABILA ZA DEDKA MRAZA

Ha,ha , Mariči, ti ga biksaš…..:)))))))))))))

Lahko pošljem, ni problema…

Tudi nas mali je dobil prvo vabilo na bozicka..in kako lepo…..tudi meni so stopile solzice v oci :))))

hvala vsem,ki ste bozicka omogili .))))

A si javila naslov in je tvoj otrok na zgornjem seznamu ?

Res lepa, lepa, lepa hvala.
lp marija

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

ups…omogocili…sreca pa taka :)))

Pa še Dedek Mraz bo, ne Božiček. :))))))

Je na seznamu pod ZIGA DJ.

Lp, mojca

Počakaj do ponedeljka.Poslano je bilo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Če še ne bo, bom poslala še enkrat.

Kana pa sigurno pozna Urha in Anastazijo, ki sta doma par hiš naprej in bosta tudi prišla na Dedka Mraza.

:)))) cist raztresena :))))

Torej, osebno boste vabila lahko prevzeli v

ČETRTEK, 2.12.2004, OD 17.URE DALJE V LOKALU PRI KNJIGARNI

PREŠERNOVE DRUŽBE NA IGRIŠKI ULICI V LJUBLJANI.

Otroke pustite na Trobentičinem večeru pri Tinkari, potem pa zavijete k sosedu na topel čaj.
Okoli vratu bom imela napis MED.OVER.NET, tako da boste vedeli katera sem.

Sem že zgoraj enkrat napisala, pa bom še enkrat, a to je samo ta dan ali tudi naslednji? Jaz bi prišla po vabilo dopoldan, popoldan ne bo šlo.

Če ne moreš popoldne, mi pošlji naslov, pa dobiš po pošti.

danajana, lej, če ne moreš popoldne (trobentičin večer je samo takrat), pa se lahko zmenive, da jaz prevzamem tvoje vabilo in ga potem v petek, 3, decembra dvigneš med 8.30 in 12. uro pri meni v službi na Opekarski 4a. Kaj praviš?
T.

Kaji sem ravnokar po e-posti poslala moj naslov tako da upam, da mi pošlje vabilo kar po pošti. Vseeno hvala za ponudbo. Dopoldan sem v službi v Centru in imam ponavadi pol ure časa za malico v tem času bi lahko prišla po vabilo do lokacije, ki je do cca 15 minut oddaljena od moje službe, Opekarska pa mislim da je vseeno malce dlje.

Kako smo pa zmenjeni glede plačila poštnine (tisti, ki dobijo vabila po pošti)? Znamke verjetno niso zastonj!

Dobili, dobili – res so lepa, hvala. Nataša

Hvala lepa za vabilo!

Naša Piki je brez besed poslušala in se držala za lička … na koncu se je udarila po kolenih in rekla: “JOZAS!!!!!” (v prevodu: JEŽEŠ…)

:))))

Nataša

Mi smo dobili. Hvala

Zahvaljujemo se ti za vabilo, ki je prislo popoldne.

Lp, Mojca

Kaja, poslala sem ti naslov za vabila.

Lep vikend Dedku Mrazu in sodelavcem 🙂

Dobili. Ta velik od navdušenja čisto iz sebe. Potem je šel po ulici in spraševal otroke, če je tudi njim pisal Dedek Mraz. Presenečenje popolnoma uspelo.

Sama pa te moram pohvaliti tudi za samo besedilo in oblikovanje vabila. Zelo lepo.

Hvala, ker si (ste) nam polepšali dan!!!!

:)))

Se vidimo, če bo le naše dete v kaj boljšem stanju kot je trenutno.

P.S.: Mail je romal naprej – upam, da bo kmalu našel kaj primernega.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Kaja, najlepša hvala za čudovito vabilo!!!
Sem se počutila kot otrok ko sem brala…
Se vidimo!

lp
Pati

Hvala res lepo in prisrčno!
Se vidimo…:)

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

kaja,
seveda se poznamo, saj smo kar sosedi in otroci so zelo veliko skupaj.

lp patricija

New Report

Close