Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VABILA ZA DEDKA MRAZA

VABILA ZA DEDKA MRAZA

Svečano sporočam, da sem končala vabila.

1.Pošta

41 vas je javilo naslove in vabila bom dala danes na pošto.
Prosim, da mi javite, če so jih otroci dobili. Le tako bom vedela, da se ni slučajno kakšno zgubilo.

2.Osebni dvig

Če bo slučajno kdo danes popoldne v Cityparku – ob 17.uri bom namreč hčerko peljala na adventne delavnice – ga lahko dvigne.

Drugače pa bo možen dvig drug teden, najverjetneje na Trobentičinem večeru v četrtek, v knjigarni Prešernove družbe na Igriški.
Natančno uro in lokacijo bom javila kasneje.

Kaja, si dobila moj mail ???

Za tiste, ki se boste oglasile danes : na jakni bom imela kartico

MED.OVER.NET .

pa moj naslov, imaš?

Dobila sem naslove za te otroke :

AURORA
BARBARA CI
DOMEN IN MAJA
LUKA IN MATIJA
ŽIGA DJ
ERIK JE
LUKA GR
ALEN
HANA BR
EVA HL
MAJ KA
JAKA KA
TJAŠA KAL
NINA KO
NACE
NEJC KR
PATRIK
MANCA LA
LANA JE
MAKS IN NEJC
PATRICIJA
LOVRO RO
LUKA MA
PETJA MA
MATEVŽ HR
LUKA ME
NIKA TO
ANASTAZIJA IN URH
FILIP PE
MAŠA PO
JEAN IN ŽIGA
LARA ŠKA
TINKARA ŠE
JAKA IN ŽAN
MANCA VA
FILIP VE
LARA WI
ŽAN ŠU
LUKA ŽA
TINE ŽN

no, jaz ga prevzamem v knjigarni 🙂

Dej nehi, no, a res ?? :)))))

Do kdaj bo danes mogoč prevzem? Bo možno vabila prevzeti še kak drug dan razen četrtek. Takrat imamo namreč plesne vaje in to ravno ob 17h.

z.

Danes do ene šestih – kaj pa vem, kako dolgo bo tamala ustvarjala.
Za tiste, ki ne bodo mogli naslednji četrtek, bo sigurno še kakšen datum – mogoče celo pred četrtkom.

No, pred šesto skoraj gotovo ne morem priti. Potem pa pač drugič. Hvala za hiter odgovor.

z.

Koliko različnih želja,…..
Jaz bi prišla ponj pa dopoldan….

kaja kam pa jaz dobim vabila hehe:))))

So že na pošti, ha,ha,…. sem te prehitela, ha,ha ….

Kaja, 10 min. predno sem zaključila delo mi je sodelavka povedala, da si me iskala. :))) Žal sva se zgrešili. Ampak mi je pa dala misliti – vabilo te je izdalo, hi hi hi.

Ga pa bom dvignila, če ne bo drugače, drug teden na Trobentičinem večeru.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Nč hudga, sploh ni panike. Tiste rokavice sem zamenjala, pol sem se pa spomnila, da bi ti lahko še vabilo dala. Ker te nisem našla, nisem težila prodajalkam.
Sm bla pa tko jezna – mate ene fine svetlo modre žametke za tamalo , ampak vse velikosti razen 140, ki je naši prav. Grrrrr…. pol sem vzela pa eno majco s kapuco. Mala je nora na svetlo modro barvo…..

Aja, dej še mail na afnegunca poglej.

Mi tud pridemo k Tinkari – če bo le vse OK – drugače pa ob kakšni kavici…

LP, Katja

OOOO, zdaj se pa že kar bojim, kaka gneča bo v knjigarni. Jaz bom morala pa pravljico povedat, aaaaaaaa :))))
T.

Nč bat, sem že razmišljala o tem, da bo gužva. Se bomo preselili v sosednji lokal, da ne bomo delali motenj v knjigarni.Otroke pustimo pri tebi, starši pa pri sosedih.

če bodo deca za, nimam pripomb :))))
bomo imeli ustvarjalno delavnico, tako da bodo mize noter postavljene in bo itak manj prostora za stare čvekajoče babnce (heeec!) :))))
T.

dobili smo vabilo…
so mi kar solze stopile v oči, moj fantek je dobil prvo vabilo na dedka mraza!
komaj čakamo!!!!!

Lp TaNova in Nejc Kr

zelo lepa vabila.
hvala

Dobili vabila, to bo veselje :)))))

Hvala.

Lepo prosim, če lahko še meni pošlješ vabilo za DEDKA MRAZA ( imela sem mastitis in nisem bila nič na forumu).
KANA VINCEK, TIČJEK 11 3342 GORNJI GRAD- 1 OTROK IN 2 ODRASLA

HVALA IN LP Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

Pozdravljena!

Danes se nismo dobili vabila.

Lp, Mojca

Lepo prosim, če lahko še meni pošlješ vabilo za DEDKA MRAZA ( imela sem mastitis in nisem bila nič na forumu).
KANA VINCEK, TIČJEK 11 3342 GORNJI GRAD- 1 OTROK IN 2 ODRASLA

HVALA IN LP Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

New Report

Close