Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vabim vas na smeh :)

Vabim vas na smeh :)

Hejla,
tale vic me je tako fletno nasmejal, da vam ga moram na hitro prilepit :))

En fant je zaljubljen v hčcerko rabina Goldenberga in se bi ľelel
> > poročiti z njo. Zato gre do očeta in povpraąa uradno za roko njegove
> > hčerke in rabin mu raztolmači :
> > Vidis mi smo Judje in imamo eno specialno posebnost. Če
> > se hočeą poročiti z mojo hčerko moraą najprej prestati eno
> > preizkuąnjo.
> > Vzemi tole pomarančo in se vrni jutri
> > Fan je bil malo začuden ko je odhajal od rabinovih.
> > Naslednji dan pa spet vrne k njim
> > “Zelo fajn, govori oče, kaj si napravil z pomarančo” > Pojedel sem jo, ker sem bil lačen > “Zelo slabo! Vidią pri
> > nas olupimo pomarančco in iz olupkov napravimo čudovit liker.Potem
> > razlomimo pomarančo na dvoje, polovico damo
> > ubogim, drugo polovico pa porazdelimo med člane druľine. Polovico
> > pečkov naslednje leto posejemo, polovico pa prodamo na trľnici. No
> > vidią kako smo mi ?
> >
> > Dobro dajem ti ąe eno ąanso in moľnost. Vzemi tole salamo
> > in se vrni jutri
> >
> > Dečko odide malo nejevoljen in se drugi dan spet vrne > Torej kaj si napravil s salamo ? vpraąa oče Goldenberg Iz vrvice sem
> > si napravil vezi za moje čevlje, iz malega aluminajstega obeska, ki
>je
> > bil na salami sem napravil medaljonček za vaąo hčerko, prerezal sem
> > salamo na dvoje , polovico dal reveľem, drugo polovico pa razdelil v druľini >
> > Zelo fajn > se razveseli rabin č revesa > ? Iz črevesa pa sem naredil en prezervatif, s katerim sem
> > nategnil hčerko in Vam pa prinaąam ostanek tega mleka, da lahko
> > napravite jugurt ali pa kefir !… >

Se opravičujem, da nisem delala popravkov, ampak ni časa.
Uživajte,
Z.

Ha,ha,ha,ha

Dobro mu je vrnil(zet).

Zanimivosti iz šolskih spisov:

* Muslimanska biblija se imenuje Kodak.
* Papež živi v Vakuumu.
* V Franciji so nekoc usmrtitev zlocincev izvajali z želatino.
* Pri nas se lahko moški poroci le z eno žensko. To se imenuje monotonija.
* Pri nas ima vsak svojo sobo. Le ocka ne, ki mora vedno spati pri mamici.
* Ribe se razmnožujejo tako, da valijo iskre.
* Vrtni palcki imajo rdece cepice zato, da se jih opazi pri košnji trave.
* Moški se ne morejo porociti z moškimi, ker se potem nihce ne bi mogel stlaciti v nevestino obleko.
* Življenjsko zavarovanje je denar, ki ga dobi tisti, ki preživi smrtno nesreco.
* Moji starši kupujejo le recikliran toaletni papir, ker je bil že enkrat uporabljen in ne škoduje okolju.
* Pravzaprav je posvojitev boljša možnost.Tako si starši sami izberejo otroke in jim ni treba vzeti prav tistega, ki ga dobijo.
* Adam in Eva sta živela v Parizu.
* Med tednom živi Bog v nebesih. Le v nedeljo pride v cerkev.
* Severni pol se obraca v napacni smeri od južnega.
* Krave ne smejo teci hitro, da ne razlijejo mleka.
* Deževniki ne grizejo, saj imajo spredaj in zadaj rep.
* Breskev je kot jabolko s tepihom.
* Ce jemo bolne krave, dobimo ISDN.
* Nisem kršcen, sem pa zato cepljen.
* Krog je okrogel kvadrat.
* Zemlja se vrti 365 dni vsako leto. Vsako leto za to potrebuje en dan vec in to se obracuna v februarju. Zakaj tako, ne vem. Mogoce zato, ker je v februarju vedno tako mraz in gre malo bolj na trdo.

tega pa sem danes pri kosilu slišala (je včasih kar lepo, da imamo skupno jedilnico in hrano od Julči 🙂

Montažer visoko na drogu nekaj popravlja. Pa pride mimo en pobič. Montažerju pa ravno takrat pade iz rok izvijač. Pa pravi mulo: Moj ati je tudi montažer, pa ma vedno 2 s sabo. Če mu eden pade dol, z drugim šraufa.
Pa montažer samo skomigne in dela dalje. Pa mu čez čas padejo dol klešče. Mali pa spet – moj ati pa ma vedno dvoje klešče s sabo, če mu eden dol padejo, dela z drugimi.
“marš mulo,” si misli montažer, pa dela dalje. Čez nekaj časa spleza dol in gre lulat za grm. Pa ga mali pogleda izza grma, montažer pa “a zdaj mi boš pa rekel, da ima tvoj ati dva s sabo?”
mali pa – NE, dva nima, ma pa glih za dva vaša :)))

hehehe, Tinkara, mali je hud :))

p.s.: Ti boš ziher vedla… zadnje čase me mal mede – a je prav montažer ali monter? Se mi nekak ne da brskat, pa upam, da mi boš ti zbistrila meglo 😉

Monter – ker montira, ne montažira.

hvala za popravek :)))) jaaaaa, no, saj mamo lektorje pr reviji, vsega pa tut ne morm vedet :))))) uf, kako lepa slovenščina

Tinkara, saj v bistvu ni bilo mišljeno kot popravek, veš? Sama sem se že kake dva dni poigravala s to dilemo, pa si se znašla na pravem mestu 🙂 In sem bila prepričana, da boš taprava za odgovor :))

Kaja, hvala 🙂 Tehtnica je nagibala k monterju, ampak montažer me je motil, ker izraz uporablja oseba precej starejša od mene… in nekako se ti zdi, da tastari bodo pa že vedeli, potem pa razmišljaš še, da so montaže… pa si tam, direkt v zmedi 😉

Ponavadi je tako, da izhajaš iz korena glagola ,ki pomeni opravljati neko delo tega človeka, ne pa samostalnika , ki je ime tega dela.

Se pravi montirati – monter, vrtati – vrtalec …

A sem malo zakomplicirano napisala ?

neeeee, čist kul

Se strinjam s Tinkaro 🙂 Hvala!

New Report

Close