Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vaginalni orgazem

vaginalni orgazem

vem da se orgazem zgodi v glavi in da je pravzaprav vseeno na kakšen način prideš do njega… no, pri meni je tako, da ga doživim le z draženjem ščegetavčka (sama s seboj ali s fantom). samo s penetracijo brez draženja ga nisem nikoli doživela.

zato me seveda zanima kako to izgleda pri vas, punce ki vam to rata…
– v kakšnem položaju,
– koliko časa traja da pridete do vrhunca,
– ali ga doživite vsakič ali samo občasno,
– kako sploh izgleda oz. občuti zak orgazem, npr. v primerjavi z orgazmom z draženjem ščegetavčka
– se vam zdi da je to odvisno tudi od velikosti in debeline penisa?

Hvala za odgovore in veliko orgazmov želim vsem po vrsti :))

Ne spominjam se nobene, ki bi doživela orgazem brez draženja ščegetavčka.

Mislim da je vprašanje namenjeno puncam…kren

Aha, oprosti, nisem si mogel kaj 😉

Hočeš rečt, da vedno delaš vse? Nikol hitrca, brez priprav, le dobra miza (se spomniš?) in not pa ven in not pa ven. Pa konc. Paše.

Kaj pa veš? Mogoče je tudo on vaginalnega doživel ha, ha..

Točno. Mislim, da si uganil. Podobno kot jaz.

To se mi je že kar nekaj časa zdelo, al pa toliko ženske pozna, kaj veš? Pa sem mislil, da jih jaz. Očitno še vedno ni dovolj delovne dobe

Jaz doživim vaginalnega, če sem ful napaljena, npr. da si že čez dan pošiljava horny sporočilca, brez draženja. Seveda pa je v normalnih situacijah fajn če se prej še malo poigramo pred finanlno akcijo ;-))

Ja, nikoli se ne nehaj učit.

Ja vaja dela mojstra!

o ja, jaz pa

to je forum, si pozabla?

No, a paše?

he he he… a meni???

Ha, ha, tebi, ja. Sem ga kiksnila. No, sej razumeš, da sem mislila na sex.

ja, itak… dober seks vedno paše… torej pol zadovoljstva vidim že v tem, ko ženska uživa

nikoli si sama s prsti ne dražim klitorisa, bistvo je, da znaš najti položaje kjer se s penetracijo draži ta predel in potem narekuješ ritem, saj veš kot pri jahanju

Hm, ne razumem kako naj bi tahitrega izvedel ne da bi se ščegetavčka sploh dotaknil?

Medenico tako premikaš ali krožiš z njo, da se drgneš ob koren partnerjevega penisa ali pa ti njegova jajčka masirajo klitoris. Dovolj nazorna?

thnx, čist kul da poveš še moške izkušnje…

s kolkimi si pa že bil, če smem vprašat?

Imaš prov. Se ga dotikaš. Mislila sem, da misliš z roko ali jezikom.

Vaginalni orgazem je pri meni čisto drugačen od klitorisnega. Je fajn, a ni tako močen/dokončen kot klitorisni. Jih je pa zato tudi več – lahko zelo dosti. Klitorisni pa je le en, saj je potem ščegaetavček tako občutljiv, da skočim do stropa, če se ga dotakne.

Vaginalni, nevaginalni, klitoralni, oralni who cares bistvo je, da ženski pride!

“….ali pa ti njegova jajčka masirajo klitoris. Dovolj nazorna?

Hmm, …niti ne, 🙂 Kako pa se moram obrnit, da ti z jajčki masiram klitoris?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close