Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu

vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu

🙂
[/quote]

Ta ne obstaja. To je samo kompjuterska inteligenca. Dvopičje in zaklepaj je računalniška komanda.
[/quote]

Obstaja obstaja…in ima svoje kremplje tudi tu na monu. Zblojenec 😊

Obstaja obstaja…in ima svoje kremplje tudi tu na monu. Zblojenec 😊
[/quote]

Ok. 🙂
Forum je v resnici več kot superfantastičen. Vsaka tema je vodena kot program. Učimo se pravilnega programiranja.

Jih je ene par čist ok tuki gor, da bi pa odpirala bv teme oz teme ki me niti mal ne potegnejo da bi kliknla na naslov sam zarad tega, ker sm vidla da je neki komentiru en ki mi je ok (to če ne odprem teme itak če vidm, vidm sam pri zadnjem komentarju, drugač če teme ne odpreš, ne morš niti vedt če je kakšn tak kej objavu), to pa ne. Odprem oz kliknm sam na tist naslov teme ki se mi zdi kolikortolk zanimiv. Pa še to če že kej avtorju teme odgovorim, ostalih komentarjev potem niti ne berm razn če mi je tema zanimiva, pa še to sam pod pogojem, da ni naštepanih že par strani, je potem večinoma ta tema zame zaključena. Jo potem odprem sam še zato, da vidm če je blo kej replik namenjenih men in tem seveda če le vidm, tud odgovorim. Je pa zdej že neki cajta to težko. Prej sm takoj lahk vidla če mi je kdo kej komentiru, zdej se tega več ne vid. Razn če si zapomnm kje vse sm dala kakšn komentar in potem spet preletim tisto temo. Tko da na tak način bolj mal vidm objave tistih ki so mi ok.

To je res motece. Verjamem.
Jaz sem opazila sledece. Oseba, ki je registrirana, ima svoj nik, ima svoje mnenje in ga napise… Seveda eni se strinjajo drugi ne. Ampak potem se ti osebki, ki se ne strinjajo z mnenjem tega registriranca dobesedno obesijo nanj, ga prav radi kontrirajo, zalijo, pljuvajo,… Samo zato, ker je prejsnjic napisal nekaj kar jim ni po godu. Lovijo to osebo in stresajo se nanj. Ne preberejo vsebine, ne razmislijo, ampak, ker je to napisala tocno dolocena oseba, jo mora diskreditirati. Zato se vecina ne registrira. Ima mir. In lazje je tako. Tudi meni.
[/quote]
Jap, mene dostikrat. Ena se je že pofočkala v tej temi.

Ja nekaj jih je dobrih registriranih in neprijavljenih,vsak se po svoje izraža in od vsakega se lahko kaj naučiš! V živo pa ne mislim spoznat nobene, ker poznam veliko takih,ki mi niso všeč,jaz pa jih vseeno malo osvajam ,ker jih noben drug noče );

ma eden pa res. Se kliče – Chocolattt

Chocolattt je moja prijateljica.

Kaj pa tebi? 🤔

Ne do te mere, da bi prav zato odpirala teme, ampak ja, mi je kdo simpatičen. Obeh spolov.

Kaj pa tebi? 🤔
[/quote]

Krasno kontra vprašanje. 🙂

drug drugega programiramo

Vagabund 🤫

Kaj pa tebi? 🤔
[/quote]

Nihče nič ne napiše, nič konkretnega, kako bedno. Bom pa kar jaz poimensko, sicer jih niti za prste ene roke ni, ker bi to bil že svojevrsten dosežek na tem portalu, ampak meni si všeč Ti, Mislim, ker imava podben način razmišljanja, druge pa iskreno nisem uspela ŠE toliko spoznati (beri: brati) ali pa so bili neprijavljeni. :)) Vsekakor nisem tukaj, da bi iskala somišljenike, pravzaprav nasprotno – rada imam debate z ljudmi različnih vizij in stališč, sicer pogovorov sploh ne bi bilo smiselno nadaljevati … Če bi vsi razmišljali enako, bi bilo škoda besed.

Da, jih je nekaj, najbrž pa ne vedno, ker določenih tem ne odpiram (me ne zanimajo ali že od daleč smrdijo po prepucavanju). Tudi sicer veliko tem (hitro) zaide v medsebojna obračunavanja, pa bi lahko bile konstruktivne.

Velja tudi v nasprotni smeri.

Nihče nič ne napiše, nič konkretnega, kako bedno. Bom pa kar jaz poimensko, sicer jih niti za prste ene roke ni, ker bi to bil že svojevrsten dosežek na tem portalu, ampak meni si všeč Ti, Mislim, ker imava podben način razmišljanja, druge pa iskreno nisem uspela ŠE toliko spoznati (beri: brati) ali pa so bili neprijavljeni. :)) Vsekakor nisem tukaj, da bi iskala somišljenike, pravzaprav nasprotno – rada imam debate z ljudmi različnih vizij in stališč, sicer pogovorov sploh ne bi bilo smiselno nadaljevati … Če bi vsi razmišljali enako, bi bilo škoda besed.
[/quote]

Če so multiniki težko slediš pač. Morda je 1 oseba, lahko da jih je več. Veliko komentarjev mi je bilo neverjetno dobrih, veliko sogovornikov kvalitetnih, a da bi komu prav sledila in iskala njegove objave se še ni zgodilo. Iz posobnih razlogov sem tu in rada imam debate, v kolikor so na nivoju kulturnega in spoštljivega. To vidim kot enega večjih problemov foruma.

Drugače pa hvala. 🙂

Če so multiniki težko slediš pač. Morda je 1 oseba, lahko da jih je več. Veliko komentarjev mi je bilo neverjetno dobrih, veliko sogovornikov kvalitetnih, a da bi komu prav sledila in iskala njegove objave se še ni zgodilo. Iz posobnih razlogov sem tu in rada imam debate, v kolikor so na nivoju kulturnega in spoštljivega. To vidim kot enega večjih problemov foruma.

Drugače pa hvala. 🙂
[/quote]

V vsem se strinjam, pa tudi to sem še pozabila omeniti prej, sledim pa nikomur, niti tistim ne, katerih komentarji se mi zdijo dobri oz. vredni prebrat. Če me tematika generalno ne zanima mi tudi komentar ni pomemben. 🙂 Da ne boš mislila, da stalkam hahaha 😀
Spoštovanja tukaj ni, ker ga ni potrebe ohranjati. Oz. Osebe, ki se spuščajo na nizkoten nivo nimajo v sebi želje po tem, da bi bili sami dostojanstveni in ohranjali dostojanstvo sočloveka. Tukaj je vse dovoljeno, je kot nek kraj, ki sploh ne obstaja in vse kar se zgodi tukaj, se sploh ne dogaja oz. nima ne krivca in ne nosilca odgovornosti, kot nekje med nebom in zemljo, svobodno in brezmejno. Čeprav je kultura na spletu po moje odraz realnosti – izčiščene, vseeno imam neko upanje in težnjo po tem, da nismo ljudje samo še en ponesrečen stranski produkt narave. Na žalost pa glede na razvidno situacija res ni brilijantna 😀 JBG

Da, jih je nekaj, najbrž pa ne vedno, ker določenih tem ne odpiram (me ne zanimajo ali že od daleč smrdijo po prepucavanju). Tudi sicer veliko tem (hitro) zaide v medsebojna obračunavanja, pa bi lahko bile konstruktivne.

Velja tudi v nasprotni smeri.
[/quote]

Kaj pa je “prepucavanje”?

Obliž za ego, če nima(š) dobrih argumentov? Ali izgovor, da so argumenti drugega pač brezvezni?
Žaljenje in napadi definitivno sodijo v ta rang. Ad hominem takoj sledi.

Pissing contest – komu nese dlje – prepucavanje trolanje brez argumentov.. pač do kam scavnico še lahko nese?

Mislim, da je to bolj problem odsotnosti moderiranja. Vsako temo, tudi o zbiranju deteljic lahko preplavijo troli.. in potem moraš pač sam filtrirati smeti, ker MON ni sposoben minimalnega moderiranja.

De omnibus disputandum..

V vsem se strinjam, pa tudi to sem še pozabila omeniti prej, sledim pa nikomur, niti tistim ne, katerih komentarji se mi zdijo dobri oz. vredni prebrat. Če me tematika generalno ne zanima mi tudi komentar ni pomemben. 🙂 Da ne boš mislila, da stalkam hahaha 😀
Spoštovanja tukaj ni, ker ga ni potrebe ohranjati. Oz. Osebe, ki se spuščajo na nizkoten nivo nimajo v sebi želje po tem, da bi bili sami dostojanstveni in ohranjali dostojanstvo sočloveka. Tukaj je vse dovoljeno, je kot nek kraj, ki sploh ne obstaja in vse kar se zgodi tukaj, se sploh ne dogaja oz. nima ne krivca in ne nosilca odgovornosti, kot nekje med nebom in zemljo, svobodno in brezmejno. Čeprav je kultura na spletu po moje odraz realnosti – izčiščene, vseeno imam neko upanje in težnjo po tem, da nismo ljudje samo še en ponesrečen stranski produkt narave. Na žalost pa glede na razvidno situacija res ni brilijantna 😀 JBG
[/quote]

Brez skrbi, razumem kaj si želela povedati glede sledenja 🙂 To je pa eden najboljših opsov mona do sedaj in razlag zakaj je tako kot je.. si mi dala misliti 🙂

Od nasprotnega spola ene dva, pa še to ne po defaultu, žensk je malo več – ene pet, za katere imam občutek, da bi se ujele tudi v reali.
Ampak sledim pa nikomur.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vedno z veseljem berem Majdko (sem skoraj prepričana, da je moškj), slovenskega domoljupa in Gunarja. Za slednjega se mi zdi, da sta se pred mnogo leti s Primožem fino počila, zdaj pa se mi zdi zelo prizemljen.

Lea39
mi je kljub nekim – se mi zdi – podobnim temeljem ravno toliko drugačna v razmišljanju, da pritegne. Da misliti. Tudi
Margot
zna imeti kar duhovite komentarje. No, ko smo pri duhovitosti, je sicer moj absolutni favorit na MON-u
WD40
. Brez konkurence – ne glede na spol. Po svoje me pritegne
Replika
, a iz povsem drugega razloga – ker ima tako meni nedoumljive miselne tokove, da težko sledim in mi odpira povsem novo obzorje o drugih.

Vztrajaj! .

mene pa mlade vitke lepe voljne mlade potrebe pič ke
[/quote]

Včasih so rekli tako, da je za vajenca stara mašina.

Tako je s tem…, žal je zaradi norcev forum čedalje manj zabaven,…, prevladujejo politične teme, ki jih stepajo ljubitelji jajata.
Vprašanje se nanaša na nasprotni spol in tukej sta mi v ospredju Tara S in Replika ker se odlično držita po konstantnih napadih s(d)s brezobraznikov in norcev iz nore24tv.. Rekel bi da so soborke v tej štali od politike, ki jo imamo zdaj, pa tud na splošno o drugih stvareh realno pišeta..
Od tistih, ki jih pa ni več na sceni mi je ostala v spominu danes ne prijavljena, zabaven Nik je bil, čokolada, sem prepričan, da ima ženska veliko dušo, hehe… Pa še na ene par žensk z istim nikom sem pozoren, ki nikoli ne razočarajo, ko kaj komentirajo, delujejo vedno skulirano in na kulturnem nivoju kar spoštujem in cenim.

Katerih norcev?

je če pa ne vem kakšnega spola je Barca.

New Report

Close