Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu

vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu

Katerih norcev?
[/quote]

Tistih, ki zmerjajo in pljuvajo po nikih, predvsem registriranih tako kot njihov idol po ljudeh, ki ne volijo njegove stranke Oz., ne obkrozijo na volilnem listu njegovo cifro in izjavlja, da so takrat, ko on ne zmaga, volitve ukradene.
Takle mamo…


Drži.
;-DD

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Resnost na stran… Je kar nekaj ljudi , ki ti dajo en občutek topline, en občutek da si za kakšno misel bogatejši, če ne bi bilo tako, čemu bi se sicer vračal sem. Žal samo za tiste vsaj približno vem, ki imajo redeča imena. Za ostale ne vem, ker si ne morejo zapomnit imen in se jih zmišljujejo glede na bilo kaj.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tako je.
Vidš, ti si tud en izmed mojih simpatiij tuki gor, vas je ene par takih 😉

🔝🔝🔝

Jih je ene par čist ok tuki gor, da bi pa odpirala bv teme oz teme ki me niti mal ne potegnejo da bi kliknla na naslov sam zarad tega, ker sm vidla da je neki komentiru en ki mi je ok (to če ne odprem teme itak če vidm, vidm sam pri zadnjem komentarju, drugač če teme ne odpreš, ne morš niti vedt če je kakšn tak kej objavu), to pa ne. Odprem oz kliknm sam na tist naslov teme ki se mi zdi kolikortolk zanimiv. Pa še to če že kej avtorju teme odgovorim, ostalih komentarjev potem niti ne berm razn če mi je tema zanimiva, pa še to sam pod pogojem, da ni naštepanih že par strani, je potem večinoma ta tema zame zaključena. Jo potem odprem sam še zato, da vidm če je blo kej replik namenjenih men in tem seveda če le vidm, tud odgovorim. Je pa zdej že neki cajta to težko. Prej sm takoj lahk vidla če mi je kdo kej komentiru, zdej se tega več ne vid. Razn če si zapomnm kje vse sm dala kakšn komentar in potem spet preletim tisto temo. Tko da na tak način bolj mal vidm objave tistih ki so mi ok.
[/quote]
Sam nasvet, ce gi je tema kolkor tolk zanimiva se mi zdi, da lohk nek kliknes spremljaj…ne uporabljam, k jaz grem nazaj pogledat,kvecjem ce me kdo citira, to mi pa itak pol gor svet cifra.

Men bolj kot to, da bi mi bil kdo zanimiv, mi je prej moteč. Sploh taki, ki bi v nedogled razglabljali in se prepucavali in ven metali. Jih ne bom izpostavljala, ker itak ze komaj cakajo in so docakali, da so omenjeni. Pa naj bo tko, imajo vsaj nekaj od dneva, ce ze kam drugam vmes nic ne pride.

New Report

Close