Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vara me-odšel je

Vara me-odšel je

Evo ni ga, med malco prišel domov, rekel moram premislit, vzel osnovne stvari in odšel. Brez razlage brez vsega 🙁 . Kreten sigurno gre za prvi maj z kakšno kravo. Najela bom nekoga da ga zasleduje. Pogovor rabim z ženskami ki so to dale čez:(

 

 

A ključavnico si že zamenjala?

Odgovor na objavo uporabnika
samuela88, 25.04.2024 ob 12:16

Evo ni ga, med malco prišel domov, rekel moram premislit, vzel osnovne stvari in odšel. Brez razlage brez vsega 🙁 . Kreten sigurno gre za prvi maj z kakšno kravo. Najela bom nekoga da ga zasleduje. Pogovor rabim z ženskami ki so to dale čez:(

 

 

Če je odšel brez razlage, naj se ne vrača z izgovorom!!

Uživaj, čez prvomajske boš po dolgem času samska. Porabi čas zase. In ja, menjaj ključavnice.

Poceni si se ga znebila! Razlog za praznovanje. Naj ga ima za kazen katera druga, ti pa imaš fraj!

Tudi meni se je pred leti to zgodilo, da je z drugo odšel za prvomajske na počitnice, mene pa pustil samo. Bilo je zelo zelo zelo hudo, sčasoma pa pozabiš na take neresne in neodgovorne ljudi in življenje gre naprej. Vedno ostane ta brazgotina, a se redkokdaj še spomnim na to, ker je v moje življenje prišlo toliko drugih lepih stvari, da se zdaj tega odhoda spomnim samo z nasmeškom na obrazu. Tudi ti se boš tega čez čas spomnila samo bežno. Verjemi.

Kako si že v štartu izbirate take primitivce? Kje jih pobirate?
Spakiraj mu še ostanke, ki jih je pustil doma, nastavi pred vrata, nalij si deci čistega in niti v sanjah ne poskušaj čakati, da se vrne.
Če nisi vredna pojasnila, nisi vredna ničesar.
Mater babe! Kje vam je ponos?

Odgovor na objavo uporabnika
Ekstrem, 25.04.2024 ob 13:38

Kako si že v štartu izbirate take primitivce? Kje jih pobirate?
Spakiraj mu še ostanke, ki jih je pustil doma, nastavi pred vrata, nalij si deci čistega in niti v sanjah ne poskušaj čakati, da se vrne.
Če nisi vredna pojasnila, nisi vredna ničesar.
Mater babe! Kje vam je ponos?

Ene ga nimajo

 

New Report

Close