Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Varanje

Varanje

:-)))

He he, meni je pa enkrat moj poročeni lover očital, da je bil takrat, ko sva bila “skupaj”, on samo z mano, za razliko od mene, ki sem enkrat pokula čez plot.

hja, smešno ali ne………dejstvo je, da so te vode delikatne, če ne znaš ločit perferenc, ki so ti s takšno vezo dane…

Nič, ker si samo njegova ljubica……lahko si poiščeš novega ali pa si tretje kolo in manjak vam, samo še eden da boste lazje peljali naprej…..

Če bi jaz bil take sorte in če bi lahko varal svojo ženkico – potem domnevam da me ne bi bilo ne kraja ne konca – mislim da bi pofukal vse kar leze in gre. Glede na to, da sem bolj partnerski tip – dokler si z eno, si pač z njo s celim svojim bitjem. Če si pa z večimi – si pač s celim svojim bitjem z vsemi, s katerimi lahko.

eto, pa sem tudi jaz malce pofilozofiral danes .-)))

Pri vas ženskah je to prava znanost za razliko od nas, ki ga samo sem pa tja malo namočimo 😉

:-))

Lunca,boli verjemi – mogoče še bolj kot če bi te možek – ravno iz razloga ker mu(ji) ne moreš očitat ničesar. Ker si pač predstavljaš..da to kar imata je samo vajino in nekaj posebnega, da si ravno Ti bila tista, ki si mu bila najbolj erotična, najbolj zapeljiva..naj naj!! Zdaj pa je tvoje mesto prevzela ena (edn) drug! Še posebaj če so v taki aferi zmešana čustva, mogoče na eni strani bolj kot na drugi! Ja, težko je to razumeti!

Ha haha…..tuki se pa res nebi moglo rečt, da gre za varanje…..

cveti

New Report

Close