Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Varanje

Varanje

Tole me zanima:

kaj nardiš, če te ljubimec prevara?
Pa ne s svojo ženo, hihi, tisto je itak dovoljeno, a ne….. če se zaplete z eno “tretjo”…..
A ga je treba na čevelj vrečt????

hm hm hm … se tu pa filozofira danes 😉

veza z ljubimcem / ljubimko – je tu sploh smiselno razpravljat o kaki “zvestobi” ali jo, bog ne daj, celo pričakovat???

… boli pa vseeno … domnevam …

Po moje pa ljubimec nebi kar povčez varal. Dasiravno že s tem, ko ima ljubico, vara. Moje skromno mnenje.

Hipotetično vprašanje je tole…. jaz namreč nimam niti toliko jajc, da bi imela ljubimca, kaj šele, da bi potem vpletla koga tretjega….
Me pa zanima, kako je:
pravijo, da je prvič najtežje – prevarat, udarit…..
Da je vsakič naslednjič lažje….
In potem lahko stvar pride v navado…

Aha, torej od ljubimcev se pa ne pričakuje zvestoba….
Ja, saj je logično, seveda.
AMPAK!!!! Potem je pa zelo nevarno v tako vezo mešati srce!!!!! Ker je lahko prizadeto, izigrano, ranjeno….

Je enkrat nekdo spraševal, zakaj bi ženske varale. In smo VSE PO VRSTI napisale, da če bi nas do tega pripravila čustva. Viš hudiča, čustva so pa v taki vezi totalno na prepihu!!!!

In potem boli!
Pa se spet postavi vprašanje:

ZAKAJ POTEM SPLOH VARATI?!?!?!??!?!?!?!

… ker daješ na tehtnico … pluse in minuse … in plusi so močnejši …

Verjetno odvisno od možakarja, a ne.
Eni so ko čmrlji med cvetkami….. drugi se mogoče celo navežejo….. kaj pa vem…. ti si dedc, ti morš vedet!
A ti bi varal svojo ljubico, če bi jo mel?

Bi še dodal, da pa meje skoraj ni.

Kake meje?

Enkrat sem tukaj celo rekel, da jo bom imel. No, to bomo še videli, če se to res zgodi. Če bi se že odločil zanjo, potem je nebi.

pa še mal razmišljajmo:

je tud zadnjič blo rečeno, da varaš partnerja zato, ker pa že doma ni vse kao 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ipd….blablabla…
razvijam tezo naprej: pa že z ljubimcem/ko ni več vse kao 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}????!!!…se princip nadaljuje???!!!…ali si samo merila “zvišujemo”???

lp

Po moje gre samo za močan vzpon libida.

Ja kaj pa zdaj spet to pomeni?!?!?!?!?
Da moški vara, ker se mu je ravno njegov one postavil gor?????
A pri vas ni nikoli nič čustev zraven????
Pa daljših vez z ljubico?
A vi bi kar en seks, pol pa spet v lov?

Ja, Furst je lepo povedal: moški ste lovci.
Ampak me smo pa nabiralke…. in vas nabiramo v svoje košarice…..

Žal se dogaja tudi to!

Sprašuješ kaj nardit Lunči? Hmm, ko bi jaz vedel…

tle pač je že treba razmišljat o dveh smereh: al gre za zvezo brez čustev ali z njimi … ker če gre le za seks – ne dvomim, da greš naprej, ko je med polizan …
če pa eden v taki zvezi pusti srce (obstajajo tud take primeri, kjer se to zgodi obema?) – komplicirana zadeva … merila imata vsekakor različna, ker zvezo doživljata vsak na svoj način

In v tem primeru rešuješ že DVE propadajoči vezi?
Eno doma z možem ali ženo, drugo pa z ljubimcem ali ljubico?????
In te srce boli kar dvakratno?????

Ja, saj pravim, takoj, ko se človek zaljubi, nastanejo problemi!

libido ali spolna sla…recimo…
se uporablja za oba spola…

lp

Če pa smo ženske zatrjevale, da varamo samo, če se prej pojavi tudi kaka druga oblika privlačnosti, ne samo spolna!
Torej – najprej se moramo zaljubiti, pa metuljčki v trebuhu…. bla, bla, saj veš….. potem pa pademo. In kasneje komaj pogruntamo, da smo bile samo plen nekega lovca s trenutnim dvigom libida?
To sem imela v mislih pri prejšnjem vprašanju….

ma v tej smeri se da komplicirat do onemoglosti…hipotetično: zakaj reševat dve zvezi, če partnerja ne ljubiš, ljubiš ljubimca – torej, rešuješ eno vezo (z ljubimcem??), druga “obleži”???…

kolikor sem že prebrala na to temo, vidim samo en zaključek : ljubimca/ko moraš imet samo za popestritev…kako ga lahko imaš brez čustev??? hmm, kaj samo “strast, poželjenje” ni čustvo???!!!
ne vem, moški se zgovarjajo na spodnjo glavo, da mal obdržijo kao dostojanstvo…ženske se lahk zgovarjamo na kaj??? spodnje ustnice???!!!…hehe…

lp

Zadnjič sem prebrala en članek o ljubimcih, pisalo je samo o moških..baje te ljubimec slej ko prej, da na čevelj, ko se stvar umiri, rata navada-rutina, ko se med poliže, on že išče nekaj novega, svežega…bi bilo za verjet ja…to je namen ljubimca, kajti če zadeva preide v kaj več…se konča ponavadi drugače…tega pa si ne žele.Tako je pisalo…

Na kaj ga je treba dat..boš pa že vedela..eni so sposobni popedenat več svojih žensk..če te to ne moti;))…ga daj še naprej tja med noge;)), drugače pa mu daj raje nogo-slovo, čevljev je škoda.

haha JAZKA, ženske ste seveda čisto drugačne, saj itak varajo le moški…

Seveda… kje si še videl žensko, ki bi varala;))…baje je ni in zato jim tudi članka na to temo ne namenjajo..škoda ne..boš pa ti kaj napisal iz svojih bogatih izkušenj..ali pa so vse toje ljubimke ledik ino frej…aja..one ne varajo..sem pozabila;))!

:-))) Res, ženske ste prave svetnice, moški se pa s kozami do dajejo….
Bogate izkušnje??? Kakor za koga! Ja, tudi slabe izkušnje sem doživel, če to misliš…

yes!

Na čevelj, jasno…-;))

samo, da se meketa;))

Lunca osnovno pravilo pri ljubimcih je; filozofija ne obstaja! Obstaja strast, užitek, poželenje…..tudi srce kdaj utripa, filozofija pa odpade. Gre po načelu – pogoji so dani, vzami ali pusti!

New Report

Close